Товариський матч. Бельгія (U-16) - Україна (U-16) 2:0. Бліц-криг
Автор: Олег Семенченко

Бельгія (U-16) - Україна (U-16) 2:0

Голи: (4), (17).

Україна (U-16): Герета, Чуйко, Булеза (Слюбик, 49), Єременко, Пушкарьов (Бенедюк, 41), Глущенко, Борисенко (Удод, 41), Царенко (Лосенко, 60), Ярмолюк (Русяк, 60), Ківінда, Почапський.

Юнацька збірна України (U-16) поступилася бельгійським одноліткам в другому спарингу. Матч пройшов у Ватерлоо. Долю зустрічі було вирішено в першому таймі, коли господарі забили у ворота "синьо-жовтих" два м'ячі. Після перерви всі спроби команди Сергія Нагорняка відігратися не досягли успіху - 0:2, інформує прес-служба УАФ.

Нагадаємо, в першому спарингу збірна України зіграла з Бельгією (U-16) внічию – 1:1. Влучним ударом відзначився Булеза на 80+2-й хвилині.