Асистенти: Василе Маринеску (Румунія), Михай Артене (Румунія)

"Брюгге" (Бельгія) - "Атлетіко" (Мадрид, Іспанія) 2:0
"Брюгге": Міньйоле, Майєр (Соболь, 79), Одой, Мехеле, Сілла (Спілеєрс, 89), Б'юкенен (Альварес Баланта, 79), Нвадіке, Сова, Нильсен, Ванакен, Хутґла (Нуса, 86)
"Атлетіко": Облак, Савіч, Рейнілдо, Моліна, Хіменес (Кондогбіа, 46), Вітсель, Феррейра-Карраско (Феліш, 80), Коке, Льоренте (Корреа, 33), Грізманн, Мората (Кунья, 65)
Тренер: Диего Симеоне

Попередження: Одой, 37, Нвадіке, 45+1, Б'юкенен, 70, Міньйоле, 76, Сілла, 88 - Рейнілдо, 53, Савіч, 61
Нереалізований пенальті: Грізманн, 76

"Брюгге" чудово стартував у груповому раунді Ліги чемпіонів, здобувши дві перемоги із двох. Здавалося, що загартований у єврокубкових баталіях "Атлетіко" Дієго Сімеоне поставить "вискочок" на місце. Але все вийшло з точністю до навпаки.

Вже в середині першого тайму Сімеоне отримав попередження за недоречні емоції. Але аргентинець не зумів докричатися до своїх підопічних. На 36-й хвилині Камал Сова  скористався передачею Хутгла і відкрив лік забитим у матчі м’ячам – 1:0. На 62-й хвилині "Брюгге" подвоїв свою перевагу: невгомонний Ферран Хутгла втілив у гол пас Бьюкенена – 2:0. і

"Атлетико" мав чудовий шанс зробити заявку на кам-бек за 15 хвилин до завершення основного часу. Матеус Кунья заробив пенальті, але Антуан Грізманн з "точки" пробив у поперечину! Буквально в наступній атаці француз забив з гри, але лайнсмен зафіксував офсайд…

"Брюгге" витримав фінальний тиск і сенсаційно переміг - 2:0. Що стосується українських легіонерів команди, то Роман Яремчук і Едуард Соболь поєдинок розпочали на лаві запасних. Соболь вийшов на заміну на 78-й хвилині, а послуги Яремчука в цей раз не знадобилися.

Читай також:: "Брюгге" - "Атлетико": Соболь та Яремчук залишились в запасі

"Брюгге" набрав 9 очок з 9 можливих і впевнено лідирує у групі В. У "Порту", "Байєра" та "Атлетіко" - по 3 залікових бала.