Дортмундська "Боруссія" рятується на останніх секундах в матчі з "Баварією" (+ Відео)
Автор: Аркадий Капелька

В центральному матчі 9-го туру Бундесліги дортмундська "Боруссія" приймала "Баварію". Гра принципових суперників вийшла видовищною та результативною.

"Баварія" виграла перший тайм завдяки голу Леона Горєцка, а на 53-й хвилині Лерой Сане подвоїв перевагу гостей – 2:0.

Але, як виявилося, все саме цікаве тільки починалося. Вболівальники гнали гравців "Боруссії" вперед і на 74-й хвилині Юссуф Мукоко скоротив рахунок до мінімуму.

Розв’язка, як в гарному детективі, наступила в самому кінці. На 90-й хвилині у складі "Баварії" був вилучений Кінгслі Коман. Дортмундці організували справжній штурм воріт мюнхенського гранду, в якому приймав участь навіть голкіпер команди. І на останній доданій хвилині господарі відігралися, камбек оформив Антоні Модест – 2:2.

У "Боруссії" Д і "Баварії" - по 16 очок і вони ділять 3-4 місця.