Андрій Лунін "насухо" відіграв переможний для "Реала" кубковий матч із "Касереньо" (+Відео)
Автор: Аркадий Капелька

У 1/16 фіналу Кубка Іспанії мадридський "Реал", з українським голкіпером Андрієм Луніним у стартовому складі, вирушив у 100-тисячний Касерес із провінції Естремадура (відомої своїм м'ясом та вином) – у гості до "Касереньо". І на затишному семитисячному стадіоні, на досить-таки важкому полі, до якого господарі, які виступають у четвертому дивізіоні іспанського футболу, явно були краще адаптовані, у підопічних Карло Анчелотті до перерви виходило небагато. Втім, і Лунін тільки одного разу, за великим рахунком, вступив у гру – після півгодини ігрового часу Андрій впорався з ударом правого хавбека господарі Івана Фернандеса з кута штрафного впритул з ближньою стійкою, в ефектному стрибку забравши м'яч намертво.

Єдиний гол у матчі, який цілком можна було проілюструвати штампом "перемога на класі" – що це таке і як її здобувати", було забито за двадцять хвилин до кінця. Виявляється, навіть на тяжкому полі в Касересі, гравець збірної Бразилії може продемонструвати маленьке диво. Змістившись ліворуч до штрафного майданчику, Родріго проскочив між Агуадо та Клаусі, а потім ефектно викрутив м'яч під дальню, ліву від кіпера "Касереньо" Івана Морено стійку – 1:0 на користь "галактікос".