"Манчестер Юнайтед" - "Манчестер Сіті" 2:1
Голи: Фернандеш, 78, Рашфорд, 82 - Гріліш, 60
"Манчестер Юнайтед": де Хеа, Маласія (Мартінес, 90+3), Ван-Біссака, Варан, Шоу, Еріксен (Гарначо, 72), Каземіро (Мактоміней, 90+2), Фред, Фернандеш, Рашфорд (Магвайр, 90+2), Марсьяль (Антоні, 46)
Тренер: Эрик тен Хаг
"Манчестер Сіті": Едерсон, Аканджі, Канселу, Вокер, Аке, Фоден (Гріліш, 57), Де Брюйне, Родрі, Сілва, Голанд, Марез
Тренер: Хосеп Гвардиола
Попередження: Еріксен, 64, Фред, 88, Каземіро, 89

"Манчестер Юнайтед" здобув вольову перемогу над "Манчестер Сіті" з рахунком 2:1 у матчі 20-го туру чемпіонату Англії.

На 60-й хвилині матчу рахунок відкрив півзахисник "містян" Джек Гріліш.

На 78-й хвилині півзахисник "МЮ" Бруну Фернандеш зрівняв рахунок, а ще через чотири хвилини форвард "Манчестер Юнайтед" Маркус Решфорд вивів свою команду вперед.

"Манчестер Юнайтед" здобув п'яту перемогу поспіль і впритул наблизився до "Сіті" в турнірній таблиці. Команда Еріка тен Хага йде на третій сходинці (38 очок), а команда Хосепа Гвардіоли зберігає друге місце (39).

Лідирує "Арсенал", в активі якого 44 очки, і ще в лондонського клубу є матч у запасі.