Юрген Клопп: "Це дербі мені дуже сподобалося"
Автор: Олег Семенченко

Головний тренер "Ліверпуля" Юрген Клопп в коментарі ВВС поділився враженнями від перемоги над "Евертоном" (2:0).

- Це дербі мені дуже сподобалося. Але, потрібно враховувати різні моменти. Якби в першому таймі ми краще віддавали останні передачі, рахунок був би 3:0. Завдяки контратакам і хорошим переходам в атаку ми мали забивати до перерви, але не забили.

Ми не дозволили суперникам робити те, на що вони розраховували. Ми чисто вигравали єдиноборства. Було складно, тому що вони грали низьким блоком і трохи адаптувалися і підлаштувалися під наші сильні сторони.

Мені багато чого подобалося в цій грі, а червона картка справила великий вплив на її перебіг. Я хотів, щоб ми були спокійні й не звертали уваги на те, що граємо в більшості. Це складно, тому що в такій ситуації потрібно створювати моменти за кожного володіння, і потрібен був час на те, щоб почати це робити. А потім стався пенальті. Я подивився - чистий пенальті.

Конате - так, міг бути вилучений, це було можливо, коли суддя Крейг Поусон не показав захиснику другу жовту картку за фол на 64-й хвилині. Тому ми зняли його з гри і з цього моменту діяли надійно і компактно.

Читай також: Віталій Миколенко - в "старті" "Евертона" на матч проти "Ліверпуля"