Віталій Миколенко після матчу з "Ліверпулем" залишив стадіон у захисному чоботі на нозі
Автор: Артур Малкин

Український захисник "Евертона" Віталій Миколенко мав захисник чобіт на нозі, коли залишав "Гудісон Парк" після перемоги над "Ліверпулем" (2:0) в АПЛ. Про це повідомив журналіст Патрік Бойленд.

Наприкінці першого тайму він мав контакт з Дарвіном Нуньєсом, під час якого невдало приземлився на ліву ногу. Віталій отримав допомогу лікарів, дограв перший тайм, але у перерві його замінили.

Це був його 5-й поспіль вихід у старті в чемпіонаті – 30 березня не грав з "Борнмутом" (1:2) через застуду.

Нагадаємо, цього сезону Віталій Миколенко провів 34 матчі, в усіх грав з перших хвилин, при цьому забив 2 м’ячі.