Ендрік значно додав у вартості після матчів за збірну Бразилії
Автор: Олег Семенченко

Transfermarkt провів чергове оновлення вартості гравців бразильської Серії А, після якого ціна 17-річного футболіста "Палмейраса" Ендріка збільшилася на 10 млн євро і тепер становить 55 млн євро. Зазначимо, що гравець збірної Бразилії є найдорожчим у своїй лізі.

Нагадаємо, наразі 17-річний футболіст є гравцем "Палмейраса", однак цього літа він перейде в "Реал". У нинішньому сезоні Ендрік узяв участь у шести матчах за бразильську команду в усіх турнірах, у яких відзначився голом і результативною передачею.

В березні Ендрік встановив рекорд збірної Бразилії, забивши два голи в перші 49 хвилин у складі національної команди. Ендрік відзначився у грі з національною командою Іспанії (3:3) через чотири хвилини після виходу на заміну. Матч відбувся 26 березня. У попередній грі за збірну Бразилії нападник забив переможний гол у ворота збірної Англії, також з'явившись на полі з лави запасних.

Читай також: У Бразилії заявили про небажання грати без VAR навіть у контрольних матчах