Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Гарет Саутгейт: "Англія не перемагала в Італії з 1961 року – час увійти в історію"
Автор: Аркадий Капелька

Перед матчем стартового туру відбору до Євро-2024 у Неаполі, головний тренер збірної Англії Гарет Саутґейт поділився з журналістами своїми дитячими спогадами про "Наполі" Дієго Марадони та Кареки, припустив, що нинішня команда Лучано Спаллетті здатна виграти Лігу чемпіонів, знову похвалив Гаррі Кейна та наголосив на тому, що його команді настав час увійти в історію - Англія не перемагала в Італії з 1961 року, повідомляє football-italia.net:

– Це такий матч, у якому потрібно вигравати. Команда вже побила кілька рекордів, і тепер ми повинні увійти в історію, оскільки не перемагали тут з 1961 року. Хоча й Італія буде дуже мотивована, це - дуже сильна команда, навіть якщо вона не пройшла відбір на чемпіонат світу. Але Харрі Кейн захоче ще раз продемонструвати, що може принести користь Англії – розчарування від чемпіонату світу вже позаду. За своїми голами Кейн є одним із найкращих нападників в історії – хоча завжди важко робити порівняння між різними поколіннями форвардів. Але Харрі робить набагато більше, ніж просто забиває голи. Він – екстраординарний гравець, і нам дуже пощастило, що він є частиною нашої команди. Нам усім не терпиться побачити Неаполь і ми просимо наших уболівальників поважати місцеву культуру. Сподіваюся, в найближчі пару днів все пройде добре. Я пам'ятаю "Наполі" часів Марадони та Кареки, в той час по телевізору показували не так багато матчів Серії А, ми більше дивилися по телевізору на "Мілан" Франко Барезі в єврокубках, але також знали про "Наполі" Марадони і Кареки. Знаю, як був важливий Марадона для цього міста – він був футбольною легендою, хоча проти Англії це була зовсім інша історія. Напевно, краще не говорити про це зараз. Скажу, що я дуже радий бути в місті, яке має велику і багату футбольну історію та любить футбол. "Наполі" – фантастична команда, яка не тільки виграє Серію А, а й претендуватиме на перемогу в Лізі чемпіонів, – резюмував Саутгейт.

Читайте также: Роберто Манчини: "Мы прошли путь от большой радости до большого разочарования"

Источник: football-italia.net
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити