Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Георгій Судаков: "Не було б таких гравців, як Мудрик і Циганков – не віддав би асисти"
Автор: Олексій Безуглий

Півзахисник збірної України Георгій Судаков поділився емоціями від перемоги над Ісландією (2:1) у фінальному матчі плей-оф за вихід на Євро-2024.

"Емоції вже залишив на полі і після гри. Зараз вже тільки втома і неймовірна гордість за нашу країну, за нашу команду. Ця перемога якраз для нашої країни і зараз такі емоції переповнюють. Навіть важко передати словами.

Якщо б не було таких виконавців, як Михайло Мудрик і Віктор Циганков, то напевно в мене не було таких шансів віддати гольові передачі. Тому можна віддати належний їм. Але, звичайно, це дуже приємно. Дві гольові. Але я не думаю про свої результативні дії. В першу чергу я віддаю всього себе команді і я неймовірно щасливий, що ми перемогли.

Грали краще, ніж з Боснією? Можливо, в першу чергу можна сказати, що ми грали як вдома при своїх трибунах. Це дуже сильно заряджає і 30 000 фанатів звичайно тебе жене вперед, це неймовірна впевненість, коли тебе підтримують так. На виїзді було трохи важко грати, але я можу тільки подякувати такій атмосфері і сьогодні ми реально показали, напевно навіть не в першому таймі, а в другому, на що ми здатні і хто така збірна України.

Для мене це буде особливо Євро, я неймовірно чекаю на нього і я думаю в нас є всі шанси вийти з групи. Ми вже знаємо наших суперників і будемо готуватися. Зараз переключаємось вже на ігри в чемпіонаті за клуб, а потім вже після клубу всі думки тільки про Євро будуть", – сказав Судаков для УАФ.

Читай також: Василь Сачко: "У матчі з Ісландією варто відзначити командні дії збірної України і сміливість Реброва"
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити