Асистенти: Хрвое Радич (Хорватія), Лука Пушич (Хорватія)

"Дніпро-1" (Дніпро, Україна) - "Вадуц" (Ліхтенштейн) 2:2
Голи: Довбик, 5, Піхальонок, 78 - Фер, 26, Гассер, 47

"Дніпро-1": Валеф, Хамаш (Горбунов, 46), Бузанелло, Адамюк (Бланко, 46), Сваток, Гуцуляк (Лучкевич, 46, Танчик, 50), Бабенко, Сарапій, Піхальонок, Довбик, Рубчинський (Громов, 62)
Тренер: Александр Кучер
"Вадуц": Шанде, Гассер, Ісік, Фер, Трабер, Гаич (Хаслер, 72), Фоссо, Ульрих, Шишек (Джокич, 73), Сасере (Растодер, 72), Суттер (Омеровіч, 82)
Тренер: Алессандро Манджарратти
Попередження: Бланко, 65, Сваток, 90+3 - Фоссо, 67, Джокич, 83, Омеровіч, 87

Події в матчі розвивалися стрімко. Високий пресинг у виконанні "Дніпра-1" дав результат вже на шостій хвилині. Піхальонок запресингував захисника, відібрав м’яч і відпасував ліворуч на Бусанелло. Той у свою чергу прострілив вздовж лінії воротарської, куди вчасно встиг Довбик. Артем в дотик переправив м’яч у ворота. 1:0.

Але швидкий успіх десь зіграв погану службу українській команді, яка втратила концентрацію та десь відверто розслабилася. Розплата не забарилась: на 27-й хвилині гості зрівняли рахунок. Гравці "Вадуца" спочатку виграли боротьбу в центрі поля, а потім організували стрімку атаку правим флангом, створивши чисельну перевагу. Ульріх виконав зрячу передачу на протилежний край штрафної, де Фабіо Фер в дотик відправив м’яч в дальній кут – 1:1.

В першому таймі "Вадуц" хоч і поступився "Дніпру-1" у володінні м’ячем (40% на 60%), але це не завадило гостям майже на кожну атаку відповідати своєю (11 - 14) та нанести більше ударів по воротам (6 -5)! Також гості заробили більше кутових (2:1).

В перерві Олександр Кучер провів відразу три заміни, вийшли: Бланко, Горбунов  та Лучкевич. Але другий тайм почався для української команди просто катастрофічно. Вже на першій хвилині "Вадуц" заробив кутовий, який успішно реалізував. М’яч зависив над воротарською, але Валеф забарився і не ризикнув грати на виході. Як наслідок, "повітря" виграв Гассер, точно пробивший головою – 2:1.

А ще за хвилину важку травму отримав Валерій Лучкевич, який не зміг продовжити гру (його замінив Танчик) і залишив поле тільки за допомогою партнерів по команді.

Українській команді знадобився час, щоб прийти в себе і знову почати нав’язувати ініціативу супернику, який остаточно зрозумів, що з таким "Дніпром-1" не тільки можна грати, а й відбирати очки.

Розв’язка наступила на 77-й хвилині. І знову все зробила ударна зв’язка команди: Піхальонок – Довбик. Олександр розпочав атаку, обігрався із Довбиком, отримав скидку на лінію штрафної і відразу наважився на удар. М’яч зачепив ногу захисника, трохи змінив направлення і опинився у воротах – 2:2.

В час, що залишився, "Дніпро-1" створив передумови для третього забитого м’яча, але у підсумку – лише нічия. Команда Кучера втрачає очки, але зберігає за собою друге місце в групі. Наступний матч дніпровці проведуть через неділю проти того ж "Вадуца", але вже на полі суперника.