Ліга Європи. 1/4 фіналу. Матчі-відповіді

"Вест Гем (Лондон, Англія)" - "Баєр" (Леверкузен, Німеччина) 1:1

"Вест Гем": Фабіанський, Зума, Альварес (Корне, 84), Агерд (Огбонна, 45+2), Крессвелл, Цоуфал (Джонсон, 84), Кудус, Соучек, Антоніо, Уорд-Праус, Боуен

Тренер: Девід Моєс

"Баєр": Коварж, Та, Інкапіє, Грімальдо (Адлі, 68), Станішич, Оділон (Тапсоба, 29), Паласіос, Віртц (Андріх, 87), Телла (Фрімпонг, 46), Джака, Шик (Боніфейс, 46)

Тренер: Хабі Алонсо

Попередження: Антоніо, 31, Боуен, 72, Зума, 79, Цоуфал, 79, Соучек, 85 - Оділон, 5, Та, 31, Паласіос, 85, Коварж, 86, Адлі, 90

"Баєр" зіграв унічию з "Вест Гемом" у чвертьфінальному матчі-відповіді Ліги Європи (1:1). На 13-й хвилині "молотобійці" відкрили рахунок зусиллями Майкла Антоніо. Гості відновили статус-кво на 89-й хвилині. У Фармацевтів" відзначився Джеремі Фрімпонг.

Тепер "Баєр" має серію з 44 матчів без поразок в усіх турнірах. У команди Хабі Алонсо 38 перемог та 6 нічиїх.

Це встановлення нового рекорду топ-5 чемпіонатів. Попередній належав "Ювентусу". "Стара сеньйора" провела 43 гри без поразок у проміжку з травня 2011 року по травень 2012-го.

Читай також: Ліга Європи. "Вест Гем" – "Баєр" 1:1. Відеоогляд матчу