Кріштіану Роналду шикарним штрафним перервав безгольову серію із трьох матчів (+Відео)
Автор: Артур Малкин

Нападник "Аль-Насра" Кріштіану Роналду відзначився в матчі 21-го туру чемпіонату Саудівської Аравії проти команди "Абха", зробивши рахунок 1:1 у останній п'ятнадцятихвилинці поєдинку.

Таким чином, 38-річний португалець забив прямим ударом зі штрафного і перервав 3-матчеву безгольову серію. До цього востаннє 38-річний португалець відзначався голом 25 лютого - у нього був хет-трик "Дамаку" (3:0) у чемпіонаті. Нагадаємо, Роналду став найкращим гравцем лютого в чемпіонаті Саудівської Аравії.

А у кінцівці зустрічі бразилец Таліска, реалізувавши пенальті, добув для "Аль-Насра" вольову перемогу.