Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Френк Лемпард відмовився очолити збірну Канади
Автор: Олег Семенченко

Френк Лемпард відмовився очолити збірну Канади. За даними The Telegraph, колишній гравець і тренер "Челсі" був кандидатом на посаду головного тренера збірної Канади перед чемпіонатом світу 2026 року, який пройде в США, Мексиці та Канаді.

Однак після переговорів Лемпард відмовився від цієї пропозиції, оскільки не вважає, що робота у збірній Канади є підходящою можливістю для відновлення тренерської кар'єри. Останнім місцем роботи Лемпарда був "Челсі". Англієць був виконувачем обов'язків головного тренера до кінця сезону 2022-2023 після звільнення Грема Поттера.

Раніше Лемпард був помічений на тренуваннях у розташуванні збірної Англії перед контрольними матчами з Бразилією та Бельгією минулого місяця.

- Я насолоджуюся спілкуванням із сім'єю і сподіваюся, що скоро повернуся. Сподіваюся, з'явиться відповідний для мене варіант, я дуже хочу знову почати працювати, але, як я вже говорив, зараз насолоджуюся сімейним життям. Це дуже напружена робота, тому, коли є можливість, мені приємно бути поруч із моїми дітьми, - зазначив Френк Лемпард.

Читай також: "Аякс" мріє про повернення Еріка тен Хага
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити