Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сьогодні прибуду до Берліну...
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 28

Та які блядь ціни, ви інфляцію вітчизняного піастру бачили? На тлі пенсій по 35 євро?

В Україні дешеві тільки кріпаки у сервісі, яким ніде дітися.

Так, тут старий лаптоп дешевше викинути і взяти щось за 250 євро на барахолці з півроком гарантії і кращими параметрами. Бо ремонт у того ж самого дядечка Джованні, який продає електроніку (тут цим зайнялися румуни, італійці і інші балканці) буде всі 150 коштувати. Бо дядечко не йобнутий половину дня возитися за 15 євро, що трохи більше мінімалки НА ГОДИНУ.

У аптеки позаходив - ну дорого. І рецептурне, і просте. Дешеві тільки БАДи. В Україні та сама мачмала. Дешево лікуватися можна якщо піти у ліс і гризти хмиз. Це всюди у світі.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Чорний заробіток-це завжди кеш.А хитродупих-пиздець скільки.На берлінських пабликах такі питання задають,розірвав би на шмати...

Буду дуже вдячна,хто пропише у Берліні на 2-3 місяці?

Хто знає російськомовного лікаря,щоб взяти довідку?

А можна на Пасху на тиждень в Укра'ну зїіздити?

Якщо взяти офіційну відпустку у Джобцентрі,можна у Турцію злітати?

Дойче Пост постійно шукає водіїв за 13 євро на годину,готелі покоївок по 12-13 євро,так у коментах пишуть,нехай самі працюють за ці копіки.Сук,самі прИнці та принцеси понаїхали...

Є заробітки онлайн, такі самі чорні.

Літати у відпустку можна, колега он в Рим моталася. Тепер, правда, півтора місяці на соціальних брецелях сидить, бо гроші просіли. Але за згодою, ясєнпєнь.

А принци хай уябують на Прєкрасную Родіну і насолоджуються на всі 6000 грн на місяць, якщо 600 грн на годину їх вєлічєство так принижує.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Та які блядь ціни, ви інфляцію вітчизняного піастру бачили? На тлі пенсій по 35 євро?

В Україні дешеві тільки кріпаки у сервісі, яким ніде дітися.

Так, тут старий лаптоп дешевше викинути і взяти щось за 250 євро на барахолці з півроком гарантії і кращими параметрами. Бо ремонт у того ж самого дядечка Джованні, який продає електроніку (тут цим зайнялися румуни, італійці і інші балканці) буде всі 150 коштувати. Бо дядечко не йобнутий половину дня возитися за 15 євро, що трохи більше мінімалки НА ГОДИНУ.

У аптеки позаходив - ну дорого. І рецептурне, і просте. Дешеві тільки БАДи. В Україні та сама мачмала. Дешево лікуватися можна якщо піти у ліс і гризти хмиз. Це всюди у світі.

За рецептурне ти слачуєш 5 євро,якщо до 100 медикамент коштує.Якщо більше -10 євро.Хронічні хворі сплачують на початку року 50 євро і потім весь рік безкоштовно.

 

Justas

Це як один угальок у нас не сплачує вже сім чи вісім штрафів за паркування і швидкість.

Причому нормальний в принципі дядько, але савєцкій.

Типу, ну копи ж на дорозі посвідчення перевіряють - все норм.

Ну блядь лаг по базі. Потім прийде фактура розміром із сувой Тори, з пенею за просрачення. "Поборол, поборол!"

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

За рецептурне ти слачуєш 5 євро,якщо до 100 медикамент коштує.Якщо більше -10 євро.Хронічні хворі сплачують на початку року 50 євро і потім весь рік безкоштовно.

Ніфіга.

Батькові виписували щось для сну, якусь скидку зробили за рецептом - і всьо. При мені рецепт сканували.

Читав я про місцеве рецептурне, там даааалеко не лафа.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Є заробітки онлайн, такі самі чорні.

Літати у відпустку можна, колега он в Рим моталася. Тепер, правда, півтора місяці на соціальних брецелях сидить, бо гроші просіли. Але за згодою, ясєнпєнь.

А принци хай уябують на Прєкрасную Родіну і насолоджуються на всі 6000 грн на місяць, якщо 600 грн на годину їх вєлічєство так принижує.

Чорні заробітки на німецьку картку-це самогубство:)Якщо Джобцентр дізнається-позбавять усіх виплат та страховок,ще й будуть вимагати сплачені гроші повернути.

Рим-це ЄС.Жодних печаток у паспорті.Туркани вліплять дві-в'їзд-виїзд.Можуть бути питання.Поїздка до Турції на трьох на тиждень,це 2500-3000.Якщо звичайно не якась 3-зіркова помийка.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Ніфіга.

Батькові виписували щось для сну, якусь скидку зробили за рецептом - і всьо. При мені рецепт сканували.

Читав я про місцеве рецептурне, там даааалеко не лафа.

То мабуть приватний рецепт був.Якщо рожевий рецепт,то так,як я вище писав.Батьки мають отримати у больничній касі Befreiung von Zuzahlung.Яка каса?АОК?

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Чорні заробітки на німецьку картку-це самогубство:)Якщо Джобцентр дізнається-позбавять усіх виплат та страховок,ще й будуть вимагати сплачені гроші повернути.

Рим-це ЄС.Жодних печаток у паспорті.Туркани вліплять дві-в'їзд-виїзд.Можуть бути питання.Поїздка до Турції на трьох на тиждень,це 2500-3000.Якщо звичайно не якась 3-зіркова помийка.

Нє, прювєтбанк.

А так угу. З того місця, як гешефт. Типу, чуваки, бабло у вас є, а у нас і без вас є кому допомагати.

У таборі сиділи апіздолінниє з якогось Старабєшєва чи ще якихось дирєй, так там на тітці років 50 золота висіло ледь не на 15 тисяч євро на постой. Всюди ходила у цепурах і браслетах.

І звісно ж побігли за соціалом. Бо бєдниє і блєдниє.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

То мабуть приватний рецепт був.Якщо рожевий рецепт,то так,як я вище писав.Батьки мають отримати у больничній касі Befreiung von Zuzahlung.Яка каса?АОК?

АОК. Рецепт рожевий один і ще щось зелене. Кілька місяців вже тому.

Шо відсканувати, то і купив, десь на четвертак

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

АОК. Рецепт рожевий один і ще щось зелене. Кілька місяців вже тому.

Шо відсканувати, то і купив, десь на четвертак

Сіро-зелений-це приватний.Рожевий-рецептурний.Може там декілька ліків було?Мазі та краплі каса не оплачує.

Спробуй взяти у касі формуляр:Antrag für Befreiung von Zuzahlung.Можна он-лайн заказати.Скільки років батькам?Може їм вже Pflege положено

Пішов спати,рано на роботу.В тебе є мій контакт-звертайся.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Сіро-зелений-це приватний.Рожевий-рецептурний.Може там декілька ліків було?Мазі та краплі каса не оплачує.

Спробуй взяти у касі формуляр:Antrag für Befreiung von Zuzahlung.Можна он-лайн заказати.Скільки років батькам?Може їм вже Pflege положено

Пішов спати,рано на роботу.В тебе є мій контакт-звертайся.

Та поки не проблема, але дякую, запишу, якщо ще треба буде

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Жодної кримінальної справи на можновладців, які з'їбали залишивши документацію. А купа мерів ще крутилася і намагалася парєшать.

Мєнти, податківці, прокурорські, судєйкі - гнилі два через третього.

Ну і зараз ще на окуповані понавозили народєц-угаль у кадрові місця. Хто не вірить мені - нахуй тре, он є бази даних у пабліках від небайдужих городян.

Цікаво, потім їм хоч умовне засудження буде, чи як краматорським завучам після 14 року?

Та ясно що хуйову Україну декому побудували і мерів повибирали. І я з цим майже згоден, але нити з Німеччини, що хтось там не так воював, то дичина. Виїхали, ноги-руки цілі, родичи слава богу живі, не бомжуєте, то і можна обійтись, щоб не обсирати.

А то країна не така, цигани-співгромадяни не такі, курдів і чурок різних приймають... Щозанах дойче, ахуєлі?

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Та ясно що хуйову Україну декому побудували і мерів повибирали. І я з цим майже згоден, але нити з Німеччини, що хтось там не так воював, то дичина. Виїхали, ноги-руки цілі, родичи слава богу живі, не бомжуєте, то і можна обійтись, щоб не обсирати.

А то країна не така, цигани-співгромадяни не такі, курдів і чурок різних приймають... Щозанах дойче, ахуєлі?

З Вілкулштадту це особливо пікантно чути, ога. Наробили собі владоньку на всі гроші.

Але з Маріуполя ще 22 лютого військомат повивозив свої папери. Знаю це буквально через дочку зв'язківці звідти. Наш - десь тоді ж. А хами? А хами можуть піти нахуй, спасєніє утопаюсчіх.

Цигани, насправді - пиздець нерукотворний. Гірше за тарганів. Від них сирійці в ахує. Нігерійці норм. Араби фіфті-фіфті.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

З Вілкулштадту це особливо пікантно чути, ога. Наробили собі владоньку на всі гроші.

Але з Маріуполя ще 22 лютого військомат повивозив свої папери. Знаю це буквально через дочку зв'язківці звідти. Наш - десь тоді ж. А хами? А хами можуть піти нахуй, спасєніє утопаюсчіх.

Цигани, насправді - пиздець нерукотворний. Гірше за тарганів. Від них сирійці в ахує. Нігерійці норм. Араби фіфті-фіфті.

А що саме пікантно тобі чути? Що я майже згоден? Чи я маріупольцям щось дорікнув за мера? Та ні, то ти з Перетуріним місцеві органи згадали не такі. Чи ви думали що вони до останнього калідора будуть стаять? Ну що ж, не виправдали вони сподівання ваші.

Цигани хитровиєбані? Та ладно, ото новина. Курди грязні, араби не такі. Та вам еліті не догодиш.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А що саме пікантно тобі чути? Що я майже згоден? Чи я маріупольцям щось дорікнув за мера? Та ні, то ти з Перетуріним місцеві органи згадали не такі. Чи ви думали що вони до останнього калідора будуть стаять? Ну що ж, не виправдали вони сподівання ваші.

Цигани хитровиєбані? Та ладно, ото новина. Курди грязні, араби не такі. Та вам еліті не догодиш.

Ми сподівалися, що їм хоч трохи не пох на стадо иликтаральне.

А по факту восімь лєт ВАЮЇНЬКАЄМО з усіх пафосних сил... І навіть ревуни не працювали нормально. Коли розбомблять - побачите самі, комунальників непозбувна бентега їбошить.

Цигани СЕРУТЬ. Так буквально і свині не завжди серуть. З п'ятаками і ратицями. Курди і араби в основному з молодою гопотою проблеми. Є і норм. Цигани - блядь, печі для них зарано вимкнули.

 

Белый Волк

І так, сааатєчєствєннікі за культурою трохи краще за сільських курдів. Ну, частіше унітаз бачили. Але не завжди - змив.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

І так, сааатєчєствєннікі за культурою трохи краще за сільських курдів. Ну, частіше унітаз бачили. Але не завжди - змив.

Ще 24 роки тому,коли я мав Sprachkurs,над унітазами у туалеті були об'яви російською:На унитаз ногами не влезать!:)))Що правда це стосувалося рузьких німців.Їх було овердохуя.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Ще 24 роки тому,коли я мав Sprachkurs,над унітазами у туалеті були об'яви російською:На унитаз ногами не влезать!:)))Що правда це стосувалося рузьких німців.Їх було овердохуя.

Та мій братєц блядь у нас у гостях намагався сидіти орлом.

Ви шо, там же попка пєрсік, яке сидіння, кацап так не принижується

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А що саме пікантно тобі чути? Що я майже згоден? Чи я маріупольцям щось дорікнув за мера? Та ні, то ти з Перетуріним місцеві органи згадали не такі. Чи ви думали що вони до останнього калідора будуть стаять? Ну що ж, не виправдали вони сподівання ваші.

Цигани хитровиєбані? Та ладно, ото новина. Курди грязні, араби не такі. Та вам еліті не догодиш.

Опять не так марiуполець щось ляпнув.Звicно, грiх бути чимсь невдоволеним- раз остався живий,та ще тепер з Європи строчить,а не з окопа.Так у мене образа не на тих кто в окопах зараз, ïм якраз поклон.Мене коробить iнше.Бомбордування застало утром 24 на Азовсталi.Керiвництво меткомбiнату дало команду на 2 тижня йти додому.Нiфiга думаю-цiлих 2 тижня воювать будемо...А те керiвництво здриснуло як i мicцеве саме 24-го.Був цiлий автопарк новесеньких мicцевих автобусiв,куплених за грошi ЄС,якi спалили через тиждень, Але ж нiкому не прийшла думка вывезти в Украïну хочаб дiтей...Нi свiтла,нi води,нi опалення,нi газу,нi зв'язку,нi тирнету.Навiть нi oб,'яви-виïзжайте,поки можливо i є на чому...Друге: ще 2015,-му,коли будували 3 т.н. лiнiï oборони (ВОПи,розташованi через 3-4 км друг вiд друга), запитую у куратора-майора: що вони можуть стоимости,якщо ïх можно просто обiйти? Вiдповiдь: -Що Ти розумiєш у воєнному дєлє?Ось i отримали котел через 2,-3 дня.А ще образа на усiх знайомий,якi бачили мою машину пicля бомбордування i ни один не запропонував своï другi-третi машини,якi cховали у гаражах...I побiгли суки не у ДНР з Путєним,за якi голосовали у 2014-му,а до нiмцiв з англичанами.Не хочу нiкого тепер з цих знати,тому i cпoлкуюсь тут.Отака фуйня, малята

 

В.Перетурин

Що вони можуть стримати?(очепятка)

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Опять не так марiуполець щось ляпнув.Звicно, грiх бути чимсь невдоволеним- раз остався живий,та ще тепер з Європи строчить,а не з окопа.Так у мене образа не на тих кто в окопах зараз, ïм якраз поклон.Мене коробить iнше.Бомбордування застало утром 24 на Азовсталi.Керiвництво меткомбiнату дало команду на 2 тижня йти додому.Нiфiга думаю-цiлих 2 тижня воювать будемо...А те керiвництво здриснуло як i мicцеве саме 24-го.Був цiлий автопарк новесеньких мicцевих автобусiв,куплених за грошi ЄС,якi спалили через тиждень, Але ж нiкому не прийшла думка вывезти в Украïну хочаб дiтей...Нi свiтла,нi води,нi опалення,нi газу,нi зв'язку,нi тирнету.Навiть нi oб,'яви-виïзжайте,поки можливо i є на чому...Друге: ще 2015,-му,коли будували 3 т.н. лiнiï oборони (ВОПи,розташованi через 3-4 км друг вiд друга), запитую у куратора-майора: що вони можуть стоимости,якщо ïх можно просто обiйти? Вiдповiдь: -Що Ти розумiєш у воєнному дєлє?Ось i отримали котел через 2,-3 дня.А ще образа на усiх знайомий,якi бачили мою машину пicля бомбордування i ни один не запропонував своï другi-третi машини,якi cховали у гаражах...I побiгли суки не у ДНР з Путєним,за якi голосовали у 2014-му,а до нiмцiв з англичанами.Не хочу нiкого тепер з цих знати,тому i cпoлкуюсь тут.Отака фуйня, малята

Де ти взяв ото що в першому абзаці? Звідки? Я відреагував лише на :" я бачив як уся Україна захищала Маріуполь ". Ну вибач, винні.

Про окопи навіть і думки не було, тим паче я знаю що ти немолода людина.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Опять не так марiуполець щось ляпнув.Звicно, грiх бути чимсь невдоволеним- раз остався живий,та ще тепер з Європи строчить,а не з окопа.Так у мене образа не на тих кто в окопах зараз, ïм якраз поклон.Мене коробить iнше.Бомбордування застало утром 24 на Азовсталi.Керiвництво меткомбiнату дало команду на 2 тижня йти додому.Нiфiга думаю-цiлих 2 тижня воювать будемо...А те керiвництво здриснуло як i мicцеве саме 24-го.Був цiлий автопарк новесеньких мicцевих автобусiв,куплених за грошi ЄС,якi спалили через тиждень, Але ж нiкому не прийшла думка вывезти в Украïну хочаб дiтей...Нi свiтла,нi води,нi опалення,нi газу,нi зв'язку,нi тирнету.Навiть нi oб,'яви-виïзжайте,поки можливо i є на чому...Друге: ще 2015,-му,коли будували 3 т.н. лiнiï oборони (ВОПи,розташованi через 3-4 км друг вiд друга), запитую у куратора-майора: що вони можуть стоимости,якщо ïх можно просто обiйти? Вiдповiдь: -Що Ти розумiєш у воєнному дєлє?Ось i отримали котел через 2,-3 дня.А ще образа на усiх знайомий,якi бачили мою машину пicля бомбордування i ни один не запропонував своï другi-третi машини,якi cховали у гаражах...I побiгли суки не у ДНР з Путєним,за якi голосовали у 2014-му,а до нiмцiв з англичанами.Не хочу нiкого тепер з цих знати,тому i cпoлкуюсь тут.Отака фуйня, малята

Вони голосували за ДНР в 14му, а ти тільки обідився на них?

 

wert

Ладно все, я тут випадково, вибачайте за офтоп.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Опять не так марiуполець щось ляпнув.Звicно, грiх бути чимсь невдоволеним- раз остався живий,та ще тепер з Європи строчить,а не з окопа.Так у мене образа не на тих кто в окопах зараз, ïм якраз поклон.Мене коробить iнше.Бомбордування застало утром 24 на Азовсталi.Керiвництво меткомбiнату дало команду на 2 тижня йти додому.Нiфiга думаю-цiлих 2 тижня воювать будемо...А те керiвництво здриснуло як i мicцеве саме 24-го.Був цiлий автопарк новесеньких мicцевих автобусiв,куплених за грошi ЄС,якi спалили через тиждень, Але ж нiкому не прийшла думка вывезти в Украïну хочаб дiтей...Нi свiтла,нi води,нi опалення,нi газу,нi зв'язку,нi тирнету.Навiть нi oб,'яви-виïзжайте,поки можливо i є на чому...Друге: ще 2015,-му,коли будували 3 т.н. лiнiï oборони (ВОПи,розташованi через 3-4 км друг вiд друга), запитую у куратора-майора: що вони можуть стоимости,якщо ïх можно просто обiйти? Вiдповiдь: -Що Ти розумiєш у воєнному дєлє?Ось i отримали котел через 2,-3 дня.А ще образа на усiх знайомий,якi бачили мою машину пicля бомбордування i ни один не запропонував своï другi-третi машини,якi cховали у гаражах...I побiгли суки не у ДНР з Путєним,за якi голосовали у 2014-му,а до нiмцiв з англичанами.Не хочу нiкого тепер з цих знати,тому i cпoлкуюсь тут.Отака фуйня, малята

мда, Марик, как и весь Юг, Охуенный Проёб..

Сколько людей в нем погибло это капец, в т.ч. и моя тетка, за дальних и не знаю даж, жила на Черёмушках..

А защищать?? Так в эти дни был Гастомель и прочие дела на Севере, там Важнее было..

Теперь, чтоб вернуть Юг сколько ещё Жизней нужно уложить..

Молодец что вырвался из этого ада.. Боевые действия, свистящий снаряд и воющая мина с косабом Ваочию это не кино с ютуба и каляканье на форуме..

УДАЧИ..

 

дядя бабай

Цікава гілка

Тримайтеся, хлопці!

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

мда, Марик, как и весь Юг, Охуенный Проёб..

Сколько людей в нем погибло это капец, в т.ч. и моя тетка, за дальних и не знаю даж, жила на Черёмушках..

А защищать?? Так в эти дни был Гастомель и прочие дела на Севере, там Важнее было..

Теперь, чтоб вернуть Юг сколько ещё Жизней нужно уложить..

Молодец что вырвался из этого ада.. Боевые действия, свистящий снаряд и воющая мина с косабом Ваочию это не кино с ютуба и каляканье на форуме..

УДАЧИ..

Тобто ГАстомєль і прочіє дєла маглі і падаждать?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Тобто ГАстомєль і прочіє дєла маглі і падаждать?

Ты читать могёш?? Или "писатель"?..

"..на Севере, там Важнее было.." - и это не сарказм..

Как и не отменяет этого

".. Теперь, чтоб вернуть Юг сколько ещё Жизней нужно уложить.."..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Ты читать могёш?? Или "писатель"?..

"..на Севере, там Важнее было.." - и это не сарказм..

Как и не отменяет этого

".. Теперь, чтоб вернуть Юг сколько ещё Жизней нужно уложить.."..

А, не сарказм...

Гаразд

 

Olegechek

Ну що тут?

Як життя?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Вони голосували за ДНР в 14му, а ти тільки обідився на них?

Не "обiдився",а майже 8 рокiв намагався вправити ïм мозги.Нарештi,сподiваюсь,ХЛО ïм вправив.Але думаю не усiм.Hавiть тут у де-кого iнодi проскакує антиукраiнське вякання.Стараюсь ставити ïx на мicце.Пiджимають хвости, суки.Чи надовго?

 

В.Перетурин

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 28
Мапа сайту Повна версія Оновити