Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Електрики є ? порадьте модель генератора, 4кВт +-
Ответ на сообщение пользователя гена показать

Что-то я все равно не понимаю. Зарядная станция - я думал удобнее вне дома (фронт, рыбалка, кемпинг). И удобно для дам которые не разбираются в электрике.

Ты электрик и ты выбрал 2 зарядные станции (общей мощностью менее 2квт/год) за 51к грн. Бегло глянул цены и вижу сейчас на эти деньги можно взять инвертор на 3-4 квт и аккумуляторы на 300-400 Ah (общей мощностью 3.5-5квт/год) И через одну розетку запитать сразу всю квартиру, а не отдельные приборы.

Я понимаю что ты в электрике разбираешься лучше меня, потому хочу понять для себя что я не учитываю.

Я от теж не зовсім розумію

Мабуть фішка в швидкості зарядки

А може в багатих свої причуди, але акум + зарядка/інвертор (в одному приладі) на 720 Вт/год це від сили 8000 грн

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Что-то я все равно не понимаю. Зарядная станция - я думал удобнее вне дома (фронт, рыбалка, кемпинг). И удобно для дам которые не разбираются в электрике.

Ты электрик и ты выбрал 2 зарядные станции (общей мощностью менее 2квт/год) за 51к грн. Бегло глянул цены и вижу сейчас на эти деньги можно взять инвертор на 3-4 квт и аккумуляторы на 300-400 Ah (общей мощностью 3.5-5квт/год) И через одну розетку запитать сразу всю квартиру, а не отдельные приборы.

Я понимаю что ты в электрике разбираешься лучше меня, потому хочу понять для себя что я не учитываю.

Я міг би взяти Bluetti на 2 кВт/год за 45к, але там тільки 2 роки гарантії і вона важить майже 30 кг, плюс там зарядка дуже гучна.

Я вибрав зарядні станції, бо це просто і зручно. Ну, не хочу я возитися з акумуляторами в квартирі. А всю квартиру можна заживити і моїм Анкером, він потягне все. Для компа вибрав станцію середньої потужності, бо там ККД інвертора буде вище на такому невеликому навантаженні, і зручно переносити. А для старту мого компресорного холодильника треба більш потужна станція (через великий пусковий струм), тому взяв і таку на кухню.

Що не враховуєш? Ну, може те, що якщо ти через інвертор будеш включати в основному пару-трійку лампочок, то багато енергії буде улітати в пусту на роботу інвертора, чим потужніший інвертор, тим більше втрати на малому навантаженні. Ще в моїх станціях стоять LiFePO4 акумулятори, які прослужать гарантовано років 10.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Я от теж не зовсім розумію

Мабуть фішка в швидкості зарядки

А може в багатих свої причуди, але акум + зарядка/інвертор (в одному приладі) на 720 Вт/год це від сили 8000 грн

Давай посилання на свою збірку, що скільки коштує, щоб хоча б на 1.5 кВт/год була ємність. І наскільки це все практично і довговічно.

 

Striker

Якийсь ноунейм інвертор на 1.5 кВт за 7.7к.

https://rozetka.com.ua/ua/slava-ukraini-00-0000112...

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Я міг би взяти Bluetti на 2 кВт/год за 45к, але там тільки 2 роки гарантії і вона важить майже 30 кг, плюс там зарядка дуже гучна.

Я вибрав зарядні станції, бо це просто і зручно. Ну, не хочу я возитися з акумуляторами в квартирі. А всю квартиру можна заживити і моїм Анкером, він потягне все. Для компа вибрав станцію середньої потужності, бо там ККД інвертора буде вище на такому невеликому навантаженні, і зручно переносити. А для старту мого компресорного холодильника треба більш потужна станція (через великий пусковий струм), тому взяв і таку на кухню.

Що не враховуєш? Ну, може те, що якщо ти через інвертор будеш включати в основному пару-трійку лампочок, то багато енергії буде улітати в пусту на роботу інвертора, чим потужніший інвертор, тим більше втрати на малому навантаженні. Ще в моїх станціях стоять LiFePO4 акумулятори, які прослужать гарантовано років 10.

Спасибо

 

гена

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Давай посилання на свою збірку, що скільки коштує, щоб хоча б на 1.5 кВт/год була ємність. І наскільки це все практично і довговічно.

Я не сказав, що ти зробив щось не те. Я лишень написав, що не розумію, для чого платити більше.

У мене немає збірки на півтора Кіловат - години. У мене є збірка на 712 Ват - годин з неправильною синусоїдою

І вона вдвічі дешевша за ту що відкривається за твоїм посиланням на 512 Ват - годин (15000 грн)

Я так розумію, що з можливих переваг:

- естетика та зручність

- більш довговічні акамулятори на гарантії

- можливо швидкість зарядки

- можливо КПД

Не знаю, навіть якщо все так, я не готовий платити ледь не у 2,5 рази за це (бо 720 vs 512), але, якто кажуть, кожен сам обирає

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Я не сказав, що ти зробив щось не те. Я лишень написав, що не розумію, для чого платити більше.

У мене немає збірки на півтора Кіловат - години. У мене є збірка на 712 Ват - годин з неправильною синусоїдою

І вона вдвічі дешевша за ту що відкривається за твоїм посиланням на 512 Ват - годин (15000 грн)

Я так розумію, що з можливих переваг:

- естетика та зручність

- більш довговічні акамулятори на гарантії

- можливо швидкість зарядки

- можливо КПД

Не знаю, навіть якщо все так, я не готовий платити ледь не у 2,5 рази за це (бо 720 vs 512), але, якто кажуть, кожен сам обирає

Я ж також не проти звичайного варіанту з акб і інвертором. Просто для мене це дуже незручно, хоч і дешевше. Та і плюси ти перечислив, за які йде переплата. Ще питання в охолодженні = довговічність акб, бо в моєму варіанті охолоджується все. Мала станція заряджається довго, 180 Вт на вхід - через рідну зарядку 120 Вт + type-c 60 Вт, десь трохи більше 3 годин (після 80% дозарядка йде тільки від рідної зарядки 120 Вт). Велика заряджається за 1.5 години, і то, якщо розрядити в нуль. Спочатку 1 кВт на вхід, потім знижується до 300 з чимось під самий кінець. В цілому, такою штукою приємно користуватися. Ще й купа портів usb, type-c на 60 і 100 Вт, автомобільний прикурювач 12 В, вбудований ліхтарик) Мені здається, що на дистанції в 5-10 років краще буде мій варіант, але якщо фінанси обмежені або хочеться зекономити, то звичайно, що можна і самому зібрати.

 

Striker

Щодо можливих обстрілів ракетами і дронами української інфраструктури

Відносне «затишшя» щодо масованих обстрілів не має нікого вводити в оману. Обстріли відновляться. Єдине, що важко спрогнозувати – коли точно.

В теплий період головними цілями були портова та виробнича інфраструктура України. Наразі акцент поступово зміщуватиметься в бік енергетичної. Втім, небезпека для портів, виробництв, складів та логістики залишатиметься значною.

Навіть частково поновивши запас ракет, ворог не вийшов на об’єми запасів рівня «до вторгнення». Тому, буде більше атак із застосуванням дронів. На сьогодні ворог активно модернізує вже існуючі моделі та постійно працює над створенням нових.

Україна завдаватиме удари у відповідь. Вони не будуть симетричними. Страждатимуть об’єкти на території ворога. Промислові, логістичні, транспортні та інші. Для цього Україна також модернізує та розробляє нові засоби дистанційного ураження. З аналогічною метою активізується агентурна діяльність.

Розслаблятися точно не варто. Тобто павербанки треба зарядити, дістати й перевірити генератори. Все підготувати.

@operatyvnii

 

Striker

Мапа сайту Повна версія Оновити