Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
104 роки тому: Київ, УНР, Петлюра...

.. Да, Кто такие Добровольцы прямой Натяк в песне, в фильме на 20й минуте, в исполнении "Шульца" Героя Украины..

https://www.youtube.com/watch?v=DJAPOGNdeb0

Ммм, пЫця не сильно их "жаловал", бо на "банкову" ходють..

 

дядя бабай

Грушевський VS Петлюра: чому УНР не вижила?

https://www.youtube.com/watch?v=5lH_cY3Xs2o

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Грушевський VS Петлюра: чому УНР не вижила?

https://www.youtube.com/watch?v=5lH_cY3Xs2o

Ох... 53 хвилини... що там?

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Ох... 53 хвилини... що там?

нічого нового ...нажаль тут треба було поставити ще одну особиствть, Махно і розглядати це все в загальному контексті.

а назагол то

1. Петлюра людина з ЯЙЦЯми

2. Винниченко лівацьке чмо

3.Грушевський старий маразматик-романтик

і ну головне, те що жодний із вище згаданих персонажів не займався головним, не визначились із правом власності на ЗЕМЛЮ, а без цього ...

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

нічого нового ...нажаль тут треба було поставити ще одну особиствть, Махно і розглядати це все в загальному контексті.

а назагол то

1. Петлюра людина з ЯЙЦЯми

2. Винниченко лівацьке чмо

3.Грушевський старий маразматик-романтик

і ну головне, те що жодний із вище згаданих персонажів не займався головним, не визначились із правом власності на ЗЕМЛЮ, а без цього ...

Ну, хвилин 25 послухав і... ті люди, котрі дають в'юху, хоч і історики, якось суб'єктивно оцінюють цих людей. У кожного свій улюбленець)))

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Ну, хвилин 25 послухав і... ті люди, котрі дають в'юху, хоч і історики, якось суб'єктивно оцінюють цих людей. У кожного свій улюбленець)))

є дії

все інше політичний бреф

єдине питання по Петлюрі це те що він не фіга не Икономіст...якщо його порівнювати із Скоропадським в цьому аспекті то останій однозначно КРАЩЕ б було, але "гетьман" в притул не бачив Україну як суверену державу.

У відео є чудові порівняння, той кого ПІДОРИ гнобили то й був символом боротьби українськго народу

Мазепа

Петлюра

Бандера

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

є дії

все інше політичний бреф

єдине питання по Петлюрі це те що він не фіга не Икономіст...якщо його порівнювати із Скоропадським в цьому аспекті то останій однозначно КРАЩЕ б було, але "гетьман" в притул не бачив Україну як суверену державу.

У відео є чудові порівняння, той кого ПІДОРИ гнобили то й був символом боротьби українськго народу

Мазепа

Петлюра

Бандера

Так, э є таке.

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

нічого нового ...нажаль тут треба було поставити ще одну особиствть, Махно і розглядати це все в загальному контексті.

а назагол то

1. Петлюра людина з ЯЙЦЯми

2. Винниченко лівацьке чмо

3.Грушевський старий маразматик-романтик

і ну головне, те що жодний із вище згаданих персонажів не займався головним, не визначились із правом власності на ЗЕМЛЮ, а без цього ...

нічого нового ...

.......

Ну, опрелелённые "нюансы" всё же проскакивают..

В хронике мелькает Болбочае,

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

нічого нового ...нажаль тут треба було поставити ще одну особиствть, Махно і розглядати це все в загальному контексті.

а назагол то

1. Петлюра людина з ЯЙЦЯми

2. Винниченко лівацьке чмо

3.Грушевський старий маразматик-романтик

і ну головне, те що жодний із вище згаданих персонажів не займався головним, не визначились із правом власності на ЗЕМЛЮ, а без цього ...

нічого нового ...

.......

Ну, опрелелённые "нюансы" всё же проскакивают..

В хронике мелькает Болбочан которого не упоминают.. Как и прапоры Нестора, тоже без упоминаний..

Зато упоминают Коновальца с стрельцами, но без "раскрутки".. Несколько раз "крутят" Симона в компании Пилсудского, мабуть "на злобу" Нынешнего дня.. Резюмируют, что Украина тогда только и "постояла нормально" пол-года при Скоропадском, при "немецком порядке".. Эдакая Скрытая "вишенка на торте" в виде разрыва "Злукы" (за которую Много грят, даж Праздник..) от ЗУНР, за которую ваще ЩА Помалкивают..

И прочее..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

нічого нового ...

.......

Ну, опрелелённые "нюансы" всё же проскакивают..

В хронике мелькает Болбочан которого не упоминают.. Как и прапоры Нестора, тоже без упоминаний..

Зато упоминают Коновальца с стрельцами, но без "раскрутки".. Несколько раз "крутят" Симона в компании Пилсудского, мабуть "на злобу" Нынешнего дня.. Резюмируют, что Украина тогда только и "постояла нормально" пол-года при Скоропадском, при "немецком порядке".. Эдакая Скрытая "вишенка на торте" в виде разрыва "Злукы" (за которую Много грят, даж Праздник..) от ЗУНР, за которую ваще ЩА Помалкивают..

И прочее..

там багато гострих кутів які обходять ..все досить дотично ... ТЕМА в 100500 разів ширша !

Одна з самих не приємних тем це ЛІВАЧТВО !

Але то ТРЕНД часу ...від нього не варто тікати ...це варто обговорювати.

а дане відео ...щось на кшталт розмови Бабая з ГОТСом в пабі за кухлем пива аніж людей зі статусам ХІСТОРІК.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

там багато гострих кутів які обходять ..все досить дотично ... ТЕМА в 100500 разів ширша !

Одна з самих не приємних тем це ЛІВАЧТВО !

Але то ТРЕНД часу ...від нього не варто тікати ...це варто обговорювати.

а дане відео ...щось на кшталт розмови Бабая з ГОТСом в пабі за кухлем пива аніж людей зі статусам ХІСТОРІК.

...в пабі за кухлем пива аніж людей зі статусам ХІСТОРІК

*

точно!

 

МАГ

Ответ на сообщение пользователя МАГ показать

Ну, хвилин 25 послухав і... ті люди, котрі дають в'юху, хоч і історики, якось суб'єктивно оцінюють цих людей. У кожного свій улюбленець)))

..суб'єктивно оцінюють..

..........

Стандартный "Кыивський погляд" з СЬОГОДЭННЯ на события ТОГО времени, причем с позиций "Национального государства"..

А "времячко" ТОГДА было ещё то.. Можно сколько угодно в столице строчить "Универсалов", но идёт 1 МВ с её Тогдашней "геополитикой", с Севера прёт ебанутый красный-коСаб, в Харькове "тАварищи решают", на "пАмпасе" тянут "Троянского коня" в виде "донецко-криворожской", пухнет "Страна Махновия", с югов лезут Деникино-Врангели с "Единой и Неделимой"("бензаколонкой"!!..), в Одессе "нароТная рИспублика", в Холодном Яре "Новый ветер", на Западе лях "зубы точит" с "носом по-ветру" ЗУНР, не считая мелких "атамано-грицианов-таврических".. И ВСЕ "ложили" на киевские "Универсалы"..

Выше на ветке я это всё сформулировал одним словом - "КАША"..

Но ГЛАВНОЕ это всё на Фоне "левацких" революций с "КЛАССОВОЙ борьбой", где тот кто Больше наобещает-набрешет-нагаслит, "того и тапки", ПОЭТОМУ краснопузые "бАльшивички" и победили..

Ещё раз - КАША..

.........

История ходит по-КРУГУ..(С)

.. щэ народыть Зэмля НОВОГО Махна..(Народная песня..)..

"бей "белых" пока не покраснеют, бей "красных" пока не побелеют..(С)..........__

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

там багато гострих кутів які обходять ..все досить дотично ... ТЕМА в 100500 разів ширша !

Одна з самих не приємних тем це ЛІВАЧТВО !

Але то ТРЕНД часу ...від нього не варто тікати ...це варто обговорювати.

а дане відео ...щось на кшталт розмови Бабая з ГОТСом в пабі за кухлем пива аніж людей зі статусам ХІСТОРІК.

багато гострих кутів які обходять..

..........

ВСЕ мировые "истории", в т.ч. и Наша, пЭйсаны по-принципу - "тут Играем, тут Не играем, тут селёдку заворачиваем" + ничтоже сумяшися ПРИПИЗДИМ на потрэбу "Сьогодэння"!!..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

багато гострих кутів які обходять..

..........

ВСЕ мировые "истории", в т.ч. и Наша, пЭйсаны по-принципу - "тут Играем, тут Не играем, тут селёдку заворачиваем" + ничтоже сумяшися ПРИПИЗДИМ на потрэбу "Сьогодэння"!!..

ну....ту є виправдання, ... лише 150р минуло як перша територія отримала сувернітет і вже не мала озиратися на "думку монархій" (іституту якого 1000+(після Карла Першого)).

І то ...це все завдяки віддаленості від Європи та допомозі французського королівство.

Проблема легітимності була навіть після ВФР ! Той же Наполеон так і не зміг "увійти в хату" (іронія) , а про що тоді говорити того кого цькував Т.Г. Шевченко !

тому як такого існтитуту державності і відповідно РОМУМІННЯ що треба робити не було в99% вище згаданих діячів початку 20ст.

по суті лише Петлюра мав розуміння та далекоглядість, але його підкосила прогавина в розуміння економічних реформ. По суті ...межа між "земля селянам" (лівків) та "поділом на малі латифундії" з ринковою економікою мала, і селяни б ЛЕГКО б підтримали демократичний курс.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

ну....ту є виправдання, ... лише 150р минуло як перша територія отримала сувернітет і вже не мала озиратися на "думку монархій" (іституту якого 1000+(після Карла Першого)).

І то ...це все завдяки віддаленості від Європи та допомозі французського королівство.

Проблема легітимності була навіть після ВФР ! Той же Наполеон так і не зміг "увійти в хату" (іронія) , а про що тоді говорити того кого цькував Т.Г. Шевченко !

тому як такого існтитуту державності і відповідно РОМУМІННЯ що треба робити не було в99% вище згаданих діячів початку 20ст.

по суті лише Петлюра мав розуміння та далекоглядість, але його підкосила прогавина в розуміння економічних реформ. По суті ...межа між "земля селянам" (лівків) та "поділом на малі латифундії" з ринковою економікою мала, і селяни б ЛЕГКО б підтримали демократичний курс.

..того кого цькував Т.Г. Шевченко..

..........

"Світе тихий, краю милий

Моя Україно!

За що тебе сплюндровано

За що, мамо, гинеш?..

..Ой, Богдане!.

Нерозумний сину!

Подивись тепер на матір

На свою Вкраїну..

..Ой, Богдане, Богданочку!

Якби була знала

У колисці б ЗАДУШИЛА

Під серцем приспала

Степи мої запродані

Жидові, німоті(глобализация..)

Сини мої на чужині

На чужій роботі(заробитчаны..)

Дніпро, брат мій, висихає

Мене покидає

І могили мої милі

Москаль розриває.(атиннароТ..)

Нехай риє, розкопує

Не своє шукає

А тим часом перевертні(лнр-днр..)

Нехай підростають

Та поможуть москалеві

Господарювати.."..

Тарас Шевченко 1843 р.

.......

Многие ли ЩА Знают про ШО писал наш ПРОРОК в "Розрита могила", в других своих Творах???..

КТО его ЩА читает, не то чтоб Понимать?..

Идут Века, воз и ныне ТАМ..

........

Чого мы таки бидни? Бо Дурни!

А Чого дурни? Бо Бидни..(С)

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

..того кого цькував Т.Г. Шевченко..

..........

"Світе тихий, краю милий

Моя Україно!

За що тебе сплюндровано

За що, мамо, гинеш?..

..Ой, Богдане!.

Нерозумний сину!

Подивись тепер на матір

На свою Вкраїну..

..Ой, Богдане, Богданочку!

Якби була знала

У колисці б ЗАДУШИЛА

Під серцем приспала

Степи мої запродані

Жидові, німоті(глобализация..)

Сини мої на чужині

На чужій роботі(заробитчаны..)

Дніпро, брат мій, висихає

Мене покидає

І могили мої милі

Москаль розриває.(атиннароТ..)

Нехай риє, розкопує

Не своє шукає

А тим часом перевертні(лнр-днр..)

Нехай підростають

Та поможуть москалеві

Господарювати.."..

Тарас Шевченко 1843 р.

.......

Многие ли ЩА Знают про ШО писал наш ПРОРОК в "Розрита могила", в других своих Творах???..

КТО его ЩА читает, не то чтоб Понимать?..

Идут Века, воз и ныне ТАМ..

........

Чого мы таки бидни? Бо Дурни!

А Чого дурни? Бо Бидни..(С)

звісно ХТО ГОТС такий щоб криикувати Т.Г.

але чи не наступні гниди переписували той клятий договір і постійно поступалися вольностями ?

дійшло до того , що поступалися до того, що і податки не мали права збирати, і лише Мазепа повернув все назад !

Чи був іний варіант у Хмельницького ?

ну .... лише через Папу Римського ....так, тією ж стежиною якогою пішов перший король Русі.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

звісно ХТО ГОТС такий щоб криикувати Т.Г.

але чи не наступні гниди переписували той клятий договір і постійно поступалися вольностями ?

дійшло до того , що поступалися до того, що і податки не мали права збирати, і лише Мазепа повернув все назад !

Чи був іний варіант у Хмельницького ?

ну .... лише через Папу Римського ....так, тією ж стежиною якогою пішов перший король Русі.

ВЕРА Тогда была Основным двигателем, поэтому Папа был в пролёте.. А "варианты" с ним, как в Юра, кОзаки вырезали как "зрадныкив" Веры.. Такие были Времена..

Поэтому Т.Г. Знал ШО писал..

Зиновий Хмель двоякая постать, с одной стороны Богом Даный, с другой - "..Подивись тепер на матір

На свою Вкраїну..

..Ой, Богдане, Богданочку!

Якби була знала

У колисці б ЗАДУШИЛА

Під серцем приспала.."..

"Варианты" есть Всегда, даже когда их нет..

Сталось як сталось..

"перший король Русі" - дипломатический ход, а в Первую очередь он РУСЬкий князь, сын Великого Воина, князя Новгорода(которого не одолел некто "бАхалюПский"..) и Владимира Волынского..

 

дядя бабай

цікава дискусія)

тільки я не втямив за што боролісь?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

цікава дискусія)

тільки я не втямив за што боролісь?

За Владу, та Посады..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

ВЕРА Тогда была Основным двигателем, поэтому Папа был в пролёте.. А "варианты" с ним, как в Юра, кОзаки вырезали как "зрадныкив" Веры.. Такие были Времена..

Поэтому Т.Г. Знал ШО писал..

Зиновий Хмель двоякая постать, с одной стороны Богом Даный, с другой - "..Подивись тепер на матір

На свою Вкраїну..

..Ой, Богдане, Богданочку!

Якби була знала

У колисці б ЗАДУШИЛА

Під серцем приспала.."..

"Варианты" есть Всегда, даже когда их нет..

Сталось як сталось..

"перший король Русі" - дипломатический ход, а в Первую очередь он РУСЬкий князь, сын Великого Воина, князя Новгорода(которого не одолел некто "бАхалюПский"..) и Владимира Волынского..

Ігоре,

я ж не стаю на цийсь бік,

ок, давай розглянемо ту ситуацію з позиції 1648р-1653р.

я ж писав, до США ще 150 р !

тому всеп навколо це монархії, і легитімність там одна !

Ніхто Хмельницького не визнає за РІВНОГО собі , тут треба або було

1.шукати кровного нащадка Данила Галицького і робити з нього маріонетку (як чингезіди в Золотій Орді і тд), при тому ще треба було забрати від польського короля - корону Русі.

або

2. йти до Папи Римського щоб він коронував,

або

3. Йти під якогось легітимного монарха (вибір цей сам знаєш який....доречі Богдан вів АКТИВНІ перемовини зі Швецією)

4. І останній варіант, торгівельна республіка із ДОЖем (виборний титул, венеція), але я нагадаю, ДОЖі теж були васалами східної римської імперії, лише падіння оної дохволило "звільнитися" від цього.

в іншому, ця територія вважалася "бандитської", і ці землі могли були законними до анексії всіма сусідами.

Ігоре,

ок, давай вислухаємо твою позицію, що треба було робити ? я ж думаю, ти сперечатися не будеш, що Гетьманська держава не могла існувати без легімітизації.

 

GOTS

ой, мля,

забув ще один варінт,

варіант 5,

це виборність короля в Речі Посполитій, Хмельницький міг примусити сенат обрати його королем Республіки.

пс. і не забуваємо, що московити ще з часів того як Вітовт видав свою ЄДИНУ дитину (Софія)заміж за клятого москаля Васілія 1 мав законне право на корону Русі !

 

GOTS

я точно не можу прослідкувати ті всі ЛІНІЇ ...

але ось Вишневецькі пішли із цих земель,

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D0%BE%D0%BB%D...

я допускаю думку, що в ціїє лінії має бути кров Рюриковичей.

тобто можна було і тут лінію спадковосьі знайти і поставити як маріонетку.

 

GOTS

ще був варіант,

королева Христина була старшою лінією Ваза,

можна було примусити Яна Каземіра віддати титул короля Руського старшій лінії Ваза,

 

GOTS

короче.

тут вибір був між

старша лінія Ваза - васали Швеції

молодша лінія Ваза- васали Речі Посполитої

законні права москалів через Софію Вітовну і корону її батька Вітовта

всьо....

пс. але не забувайте, що ХЗ як ...але ЦАРЬ Міхаіл Фєдрч не мав права на корону,

бо корольом Русі був Владислав 4 !!!!

доречі,

зверніть увагу на кацапську хуйню

https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%93%D0%BE%D1%81%D...

у них Вася 4 передав трон Романову ))) а польського короля немаєв переліку !! підараси пездливі.

 

GOTS

тоді прошу вибачення,

москалі не мали законних прав на корону Руську

 

GOTS

ще зазначу, що Ян Каземір у Гадацьких угодах ТАКИ віддав титул Івану Виговському !!!

але пізно обісрались ....

по суті, це міг зробити (змусити мирною угодою) і Хмельницький.

 

GOTS

і Ігору,

а де слова Т.Г про українську гниду ?

так, тут саму, яка примусила татар повернуктися до Криму ...і перемога в Конотопській битві помножити на НУЛЬ

так

кого любили ЗВЕЛИЧУВАТИ в СРуСРу ?

Сірка !

 

GOTS

 

GOTS

И тут Остапа Понесло!!

Серж, Ты полез "в дебри"!! и точно желаешь это обсуждать на ветке падладвала, которая так или иначе Утонет???

Из опыта - ветки тонут, потом на "черговой" приходит "пЭрэсичный" и просит "пояснить" одно и то же в 100-пиццотый раз, хотя оно Иму и Нах не тре..

.......

Вкратце - про царькофф, крулей и прочих Пап.

- Папа Римский?? А Сколько у него Дивизий????..(И. сралин)

Бодько Хмель -

..- ".. Польща залишалась без армії, та й взагалі без керівництва. Тоді ніщо не завадило б Богдану Хмельницькому втілити свої плани в життя - визволити всі українські землі і створити незалежну державу. У лютому 1649 року на переговорах з польськими комісарами гетьман заявив: "Визволю з лядської неволі народ руський увесь... Поможе в цьому вся чернь, по Люблін, по Краків... Правда є, що я мала і незначна людина, але Бог дав мені, що я є єдиновладцем, самодержцем руським. За границю на війну по Львів, Холм і Галич. А ставши над Віслою, скажу дальшим ляхам: сидіть і мовчіть, ляхи!".."..

Это про "варианты" у Зиновия.. Ему полковники Радылы Уничтожить Речь Посполиту.. После чего Участь Мокселя была бы лишь вопросом Времени..

Но.

Победитель дракона, сам становится Драконом(С)..

А так, он получил лишь "Зборовский" и Гражданскую войну в Украине после него..

= = = = = =

"..Никогда и ничего не просите. Сами Предложат и Сами Всё ДАДУТ..

..Впрочем, ведь все теории стоят одна другой. Есть среди них и такая, согласно которой каждому будет дано по его вере. Да сбудется же это! Вы уходите в небытие, а мне радостно будет из чаши, в которую вы превращаетесь, выпить за бытие!" (с) Воланд

......

..ось Вишневецькі пішли із цих земель..

GOTS

23.02.2023 12:47

И не только..

Всё, до чего не дотягивались киевские князьки и прочие "рюриковичи" были "татаровя злыя" или "татарскими людьми".. Древляне Знали - пА чём в Адесе рубИроид..

Мой Наставник-Просветитель, в 80м, с которым облазил пол Юга Донеччины, ища Калку на "Бронзовой реке"(скоро 800 лет как..) и , ммм, т.н. "куликовскую"(тогда 600 лет было..), писал книгу - "Синяя Орда - неизвестная Русь", не закончил.. Начал её пэйсать я, не закончил.. Может.. Не знаю.. Тема всёж Интересная..

На, почитай "на досуге"..

"населення.. східнослов'янського походження.. ..Деякі дослідники вважають їх прототипом козаків.."..

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%BE%D...

......

П.С. все эти "темы" в довольно подробном есть в "посиделках".. Было б Меньше "вопросов".. Эта ветка утонет..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

И тут Остапа Понесло!!

Серж, Ты полез "в дебри"!! и точно желаешь это обсуждать на ветке падладвала, которая так или иначе Утонет???

Из опыта - ветки тонут, потом на "черговой" приходит "пЭрэсичный" и просит "пояснить" одно и то же в 100-пиццотый раз, хотя оно Иму и Нах не тре..

.......

Вкратце - про царькофф, крулей и прочих Пап.

- Папа Римский?? А Сколько у него Дивизий????..(И. сралин)

Бодько Хмель -

..- ".. Польща залишалась без армії, та й взагалі без керівництва. Тоді ніщо не завадило б Богдану Хмельницькому втілити свої плани в життя - визволити всі українські землі і створити незалежну державу. У лютому 1649 року на переговорах з польськими комісарами гетьман заявив: "Визволю з лядської неволі народ руський увесь... Поможе в цьому вся чернь, по Люблін, по Краків... Правда є, що я мала і незначна людина, але Бог дав мені, що я є єдиновладцем, самодержцем руським. За границю на війну по Львів, Холм і Галич. А ставши над Віслою, скажу дальшим ляхам: сидіть і мовчіть, ляхи!".."..

Это про "варианты" у Зиновия.. Ему полковники Радылы Уничтожить Речь Посполиту.. После чего Участь Мокселя была бы лишь вопросом Времени..

Но.

Победитель дракона, сам становится Драконом(С)..

А так, он получил лишь "Зборовский" и Гражданскую войну в Украине после него..

= = = = = =

"..Никогда и ничего не просите. Сами Предложат и Сами Всё ДАДУТ..

..Впрочем, ведь все теории стоят одна другой. Есть среди них и такая, согласно которой каждому будет дано по его вере. Да сбудется же это! Вы уходите в небытие, а мне радостно будет из чаши, в которую вы превращаетесь, выпить за бытие!" (с) Воланд

......

..ось Вишневецькі пішли із цих земель..

GOTS

23.02.2023 12:47

И не только..

Всё, до чего не дотягивались киевские князьки и прочие "рюриковичи" были "татаровя злыя" или "татарскими людьми".. Древляне Знали - пА чём в Адесе рубИроид..

Мой Наставник-Просветитель, в 80м, с которым облазил пол Юга Донеччины, ища Калку на "Бронзовой реке"(скоро 800 лет как..) и , ммм, т.н. "куликовскую"(тогда 600 лет было..), писал книгу - "Синяя Орда - неизвестная Русь", не закончил.. Начал её пэйсать я, не закончил.. Может.. Не знаю.. Тема всёж Интересная..

На, почитай "на досуге"..

"населення.. східнослов'янського походження.. ..Деякі дослідники вважають їх прототипом козаків.."..

https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%91%D1%80%D0%BE%D...

......

П.С. все эти "темы" в довольно подробном есть в "посиделках".. Было б Меньше "вопросов".. Эта ветка утонет..

дякую обовязково ознайомлюсь

_________

- Папа Римский?? А Сколько у него Дивизий????..(И. сралин)

ну тут ти явно не правий. чи ти вважає, що західногерманська держава франків просто так Папу в Авеньойон посадила ? )))

не забувай, це ще не кінець 18ст, а лише середина 17 !

 

GOTS

Мапа сайту Повна версія Оновити