Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Козацькому роду нема переводу!
Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

vwv, deymon

Майже вайбер -адреса))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Ігор Лазик десь вже з літа у лавах ЗСУ

Давно йому не дзвонив

Передам привіт, як що хтось захоче:))

Від мене обов'язково

 

Justas

Вор-красень!

 

Justas

Низькій уклін.

Довіку, ми, ваші боржникі.

 

Симон Изгоев

Борони вас Бог, хлопці

Смерть ворогам

 

ПБН

О, спасибо парни, за тёплые слова!

Йа, прямь, звИздой себя ощутил))

Паша, в тот момент было не до улыбок, фото из окраины Соледара, рядом в полукм еще шёл бой... Мы были за 3 км за городом вперед в окопах, выходили тогда, уже ждали "маршрутку") из города, ибо ближе подьехать не могли, накрывали минами. Пришлось по болоту маршбросок в бронике, бк 3 км, я ебу алибабу, иногда были мысли "пусть прилетит" и все мучения кончатся... но потом в мгновение както собираешься с хер знает какими мыслями, волю в кулак, и выгребаешь, на берцах по 5 кг болота)

Скину тебе на вайбер видео из окопов поржать, можешь кинуть сюда, я не знаю как это сделать, да и особо времени нет

 

Вор

ПБН, де відос, не жмись.

 

wert

Ось тільки добрався до компу

Але як викласти коректно файл з вайберу не зовсім розумію

 

ПБН

 

ПБН

Искренне рад увидеть знакомое (хоть и заочно) лицо , а ещё больше рад - услышать не паническое "намвсемпизда" - но "почти как у меня в офисе , только чутка грязнее"

Молоток Вовка , будь цел и здоров , с чистым сердцем выпью с тобой когда то., если останемся живы.

Миха81 Луганский.

П.с. А вот весенние комменты от тебя мне вообще не нравились , плохие они были.

 

МЧС

Хто подивився - відпишиться бкудьласка

 

ПБН

Перша коротке відео, а на другій завантаження, але не виділяються що дивитись можна було

 

wert

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Хто подивився - відпишиться бкудьласка

перше відео є,

а друге щось не йде

перезалий

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Перша коротке відео, а на другій завантаження, але не виділяються що дивитись можна було

Це одне відео

Різні спроби

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Це одне відео

Різні спроби

Тоді ОК.

 

wert

думаю тут закину, щоб гілку не створювати.

ЦІКАВИТЬ,

я навесні описував, що в Золотому воєю мій знайомий (опоседедкований, через дівчину з якою я зростав в одному дворі(її екс чоловік)), був поранений, сильно, все зібрали, але все що нижче зап:ястя не працює (взагалі).

ПИТАННЯ,

потрібна РЕАБІЛІТАЦІЯ !

може хтось вже зіштовхувався, може якість групи, програми на реабілітацію формуються, чи за кордон є групи, бо в Полтаві повна піссста з цим.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

думаю тут закину, щоб гілку не створювати.

ЦІКАВИТЬ,

я навесні описував, що в Золотому воєю мій знайомий (опоседедкований, через дівчину з якою я зростав в одному дворі(її екс чоловік)), був поранений, сильно, все зібрали, але все що нижче зап:ястя не працює (взагалі).

ПИТАННЯ,

потрібна РЕАБІЛІТАЦІЯ !

може хтось вже зіштовхувався, може якість групи, програми на реабілітацію формуються, чи за кордон є групи, бо в Полтаві повна піссста з цим.

Діагноз потрібен, щоб шукати. Схоже, шо жили перебиті. Тоді оперувати треба.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

Діагноз потрібен, щоб шукати. Схоже, шо жили перебиті. Тоді оперувати треба.

я хз діагноз.

може є якісь групи де формують реабілітацію за бугром, де вже можна пройти до огляд тощо.

може реба десь стати на облік тощо.

 

GOTS

Ответ на сообщение пользователя GOTS показать

я хз діагноз.

може є якісь групи де формують реабілітацію за бугром, де вже можна пройти до огляд тощо.

може реба десь стати на облік тощо.

https://mva.gov.ua/ua/news/algoritm-napravlennya-z...

Алгоритм. Від Мінветеранів

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

https://mva.gov.ua/ua/news/algoritm-napravlennya-z...

Алгоритм. Від Мінветеранів

дякую

передам

 

GOTS

Ваван живий-здоровий

 

ПБН

Передає Привіт!))

Ну я так розумію що декілька останніх днів чекає на пересмінку на нуль

Ще розумію, Новий рік в нього був на передку

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Передає Привіт!))

Ну я так розумію що декілька останніх днів чекає на пересмінку на нуль

Ще розумію, Новий рік в нього був на передку

Привіт йому взад:)

 

Justas

Де зараз той "козак" ?

 

Stepan75ss

ваван пише що в нього все гаразд. Але зараз заклопотаний

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Де зараз той "козак" ?

Будьласка, у цьому випадку Козак бажано з великої літери, але точно без "лапок"

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Будьласка, у цьому випадку Козак бажано з великої літери, але точно без "лапок"

Серйозно ? Може йому ще і подякувати , що він тут писав "будьтє ви всє прокляти" ? Але менше з тим , просто хотілось би знати , чи він реально зараз десь воює , чи знову ховається . От тоді і справді можна було б і без лапок , а можливо навіть і з великої букви .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Серйозно ? Може йому ще і подякувати , що він тут писав "будьтє ви всє прокляти" ? Але менше з тим , просто хотілось би знати , чи він реально зараз десь воює , чи знову ховається . От тоді і справді можна було б і без лапок , а можливо навіть і з великої букви .

"Чи знов ховається" - це ти про бійця Збройних Сил УкраЇни, який у січні цього року точно був на "нулі"?

Може краще ти свої бидлянськи прєд'яви залишишь при собі?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

"Чи знов ховається" - це ти про бійця Збройних Сил УкраЇни, який у січні цього року точно був на "нулі"?

Може краще ти свої бидлянськи прєд'яви залишишь при собі?

Павлік , я просто констатую факт . У нас тут воює купа справжніх Козаків -- без лапок і з великої літери . І НІХТО з них не закочував жодної істерики . На відміну від персонажа , який від моменту мобілізації до останнього "будьте всє прокляти" -- суцільна істерика . Тому в мене є певні сумніви , щодо його реальної участі в боях на передку . І я його не проклинаю , навпаки , бажаю тільки всього найкращого . Навіть в тилу можна приносити користь , розвантажуючи снаряди . Я не заперечую . Але не потрібно розмовляти , як мудак , з людьми , які працюють , щоб у нього було все необхідне .

 

Stepan75ss

Мапа сайту Повна версія Оновити