Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Німецький Бункер

Але бюрократія таки бісить.

Наприклад, я всю осінь з зубами прєвозмогал як радянський піанєр. Бо батькам прийшли анкети АОК, а мені прийшов хуюшки. Подавалися одночасно в серпні. Моя картка приїхала перед Різдвом, коли я ногами у центральне кунденбюро крайсу пішов, і вони скажуть али, що нареееешті там жопцентр мої папери обробив

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Навіть у студентському Тюбінгені більшість - місцеві.

НДР і залишилася 95+ відсотків німецькою, крім великих міст. Тільки у тій хуйня чогось жити не хочуть. Всі їдуть у клятий Мюнхен-Штутгарт-Франкфурт.

Блядь, ясен хуй, що місцеві. Але дивлячися, як вони приймають усіляку хуєту - то ненадовго.

У тому лагері, де я жив, завезли курдів і я їх трохи застав. Мені відразу стало зрозуміло, чому геть усі хочуть їх знищити. Блядь макаки більш цивілізовані.

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Але бюрократія таки бісить.

Наприклад, я всю осінь з зубами прєвозмогал як радянський піанєр. Бо батькам прийшли анкети АОК, а мені прийшов хуюшки. Подавалися одночасно в серпні. Моя картка приїхала перед Різдвом, коли я ногами у центральне кунденбюро крайсу пішов, і вони скажуть али, що нареееешті там жопцентр мої папери обробив

Хулі ти плакаєшся, мав би ти чорну пику, все відбулося набагато швидше. Тут блять їхні земляцтва просто прицвітають.

Я ось у Німеччині с 1 березня, а картку АОК отримав перед Новим Роком. А пластиковий ауслендер бішайтінгум лише позавчора

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Охххх напиздівсі.

Зовсім одне й те саме - тусіч у Барсі чи поїхати у сусіднє село вєліком.

Саме тому у великі акційні дні на касах не пропхнешся.

І США в чорну п'ятницю виглядають досить дико . І що це доводить ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Хулі ти плакаєшся, мав би ти чорну пику, все відбулося набагато швидше. Тут блять їхні земляцтва просто прицвітають.

Я ось у Німеччині с 1 березня, а картку АОК отримав перед Новим Роком. А пластиковий ауслендер бішайтінгум лише позавчора

НДІ Хуя.

У нашому таборі камерунці і сирійці ледь не по два роки стирчали

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

І США в чорну п'ятницю виглядають досить дико . І що це доводить ?

Те, що більшість населення живе від пейчеку до пейчеку.

А не від Акапулько до Аспену

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Блядь, ясен хуй, що місцеві. Але дивлячися, як вони приймають усіляку хуєту - то ненадовго.

У тому лагері, де я жив, завезли курдів і я їх трохи застав. Мені відразу стало зрозуміло, чому геть усі хочуть їх знищити. Блядь макаки більш цивілізовані.

А кому в місті треба по 5 дітей?

Або так - або країна дідів

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Неправда. Фіфті-фіфті. Але готівка популярна

Та нуууу дуууууже популярна.

Але це не значить, що усі нею розраховуються.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Україна за рівнем ефективності - це Африка з нормальним інтернетом.

Так, тут іноді пиздоватий розклад шпрехштунден - прийомних годин у бюро.

Але якщо вже маєш термін - тебе приймуть.

А у нас висиджують геморой п'ять днів від зорі до зорі - тільки блядь як не зайдеш - так то чаї, то непозбувна бентега,то маладой чібурєк, я тут адна, а вас тут многа.

Салдат спіт - служба ідьйот

О, якраз термін в міграційну, наче, службу чекаю.

А потім вже наступний етап. І що характерно приїхали одночасно з однією там людиною і все в нас відбувалося з ним синхронно. І от тільки вчора синхронізація порушилася, йому лист прийшов, з датою прийома на 10 лютого, мені нічого не прийшло.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Що найбільше вразило?

Ну, я строкову відбував у НДР, так що у Німеччині не вперше. Ото і вразило, що раніше тут жили німці, а тепер зуй зна що

В Пайне поруч зі мною цілий турецький квартал, з мечеттю та їх магазинчиками та кафешками. Ну я їх сприймаю, як в нас хачів, ну ходять собі, в бріоліні)

 

аммиак

І квартал грязніший, чім квартали поруч. Що є то є.

От просто валяється сміття, не прям вже багато але ж поруч його зовсім нема. Ще один турок, прям передімною, майже чуть не в ноги мені, кинув недопалок на тротуар. Ну то таке чомусь не здивувало.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

І квартал грязніший, чім квартали поруч. Що є то є.

От просто валяється сміття, не прям вже багато але ж поруч його зовсім нема. Ще один турок, прям передімною, майже чуть не в ноги мені, кинув недопалок на тротуар. Ну то таке чомусь не здивувало.

Місцеві вміють дуже душевно срати

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Хулі ти плакаєшся, мав би ти чорну пику, все відбулося набагато швидше. Тут блять їхні земляцтва просто прицвітають.

Я ось у Німеччині с 1 березня, а картку АОК отримав перед Новим Роком. А пластиковий ауслендер бішайтінгум лише позавчора

Маєш на увазі пластиковий Aufenthaltsbescheinigung?

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Маєш на увазі пластиковий Aufenthaltsbescheinigung?

Aufenthaltsbescheinigung

---

Ну от, як таке можно прочитати, тим більш вимовити))

 

аммиак

Сьогодні на ровері (вілісапєті) катався. Однією ногою педаль крутив, іншою трохи допомагав. Велодоріжки майже скрізь, тільки я от забував і іноді їхав де попало. Навіть водії сигналили і головою хитали.

 

аммиак

А це велодоріжка у Сєвєродонецьку була))))

https://www.dsnews.ua/ukr/society/besposhchadnaya-...

Підари бабло пиляли.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Aufenthaltsbescheinigung

---

Ну от, як таке можно прочитати, тим більш вимовити))

Мені теж у перший рік дуже хотілося додому:)Потім звик...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Мені теж у перший рік дуже хотілося додому:)Потім звик...

А скільки ти вже там живеш?

 

аммиак

Хальоо, як кажуть нiмцi).Oтримали нарештi Aufenthaltstitel, чи як там його до березня 2024.Трохи навiть примусили понервувати.Спочатку забрали загранпаспорт i вiдправили у Хайдельберг аж на 3 мicяця.Потiм прислали листа, де вiдмовили у видачi ВНЖ,бо у паспортi вiдмiтка,що я потрапив у ЄС з руснi. "У нас сомнєнiє,що Ви нуждаєтєсь в защiтє по параграфу 24"!!! "Представтє доказательства, шо ви находiлicь в Украīнє 24.02.22"!!! Прийшлось напрягти мозок , щоб викласти своє возмущєнiє в письмовiй формi на ïхнiй мовi,прикласти докази рiзнi типа скриншотiв oн-лайну банкy, де видно що я у Марiyполi був саме 24лютого, приклав навiть фото знищеного Марiyполя,i що виīхати звiдсi можна було тiльки через русню

 

В.Перетурин

О, так я ще мудрий чєпчік, що в ЄС з Сербії заїхав (в Шенген, точніше, до того ще Болгарію перетнув).

Жодних питань з цим. З соціалкою під кінець року батькам мізки полюбили, але після НР все віддали. Зараз нові бешайди чекаємо.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Aufenthaltsbescheinigung

---

Ну от, як таке можно прочитати, тим більш вимовити))

Нормально.

Воно у вимові відбивається частинами, не як в англійській.

ФікціОн-бєшАйнігунг, з паузою, наприклад.

Воно тільки пишеться разом.

Піздєц - це Trennbare Verben. Особливо для неправильних коренів.

І множина йобана.

 

Белый Волк

Що бiльш выразило у Нiмеччинi-вже багато писав на своīй гiльцi,не буду повторюватись.Риби дiйсно мало.Але усе iнше нормальне.Вода у кранi добра,повiтря чудове,нiмцi ввiчливi i щирi,благоустрiй усiх мicт i мicтечок,де побував(30-40)-мабуть вразило-знайти грязюку,навiть у сёлах дуже важко.Здивувала бюрократiя i письмова переписка(за 7 мicяцiв отримав вже бiля сотнi).Ще здивувало,що нiмцi не перетруждаються роботов.

 

В.Перетурин

Короп, садка, шпроти, тріска, дорада, плотва,лососі всі. Я хуй в'є, якої вам риби не вистачає, були б гроші.

Вода чиста, але на два пальці вапна після кип'ятіння. Я зараз в горах посеред Швабського Альбу, тут все плато і хребти - вапняк і карст.

 

Белый Волк

Паперу стільки, що бобрів шкода (за пару кілометрів від будинку живуть реальні бобри у хатках).

Місцеві приязні, причому просто так, всі ті стереотипи про чурбанів холодних - ху-є-та. Вони просто поважають приватний простір. Причому і шваби, і панаєхів з інших регіонів.

Працею не перепахані - але все організовано. Бо треба робити з головою, а не тупо пиздячити. Якщо місток чотири місяці бетонували - так він рівненський і з канавками. Бердянськ стайл: хуяк-хуяк - ещё хомяк. А те, що в бетоні перша тріщина за два тижні вже - не питайте

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Що бiльш выразило у Нiмеччинi-вже багато писав на своīй гiльцi,не буду повторюватись.Риби дiйсно мало.Але усе iнше нормальне.Вода у кранi добра,повiтря чудове,нiмцi ввiчливi i щирi,благоустрiй усiх мicт i мicтечок,де побував(30-40)-мабуть вразило-знайти грязюку,навiть у сёлах дуже важко.Здивувала бюрократiя i письмова переписка(за 7 мicяцiв отримав вже бiля сотнi).Ще здивувало,що нiмцi не перетруждаються роботов.

А до азійських кафешок не заходив? Там зазвичай риби багато. У нас ще є мережа Nordsee, такий собі Макдональдс з морепродуктами. Може, і у вас є?

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А скільки ти вже там живеш?

Стільки не живуть:)Майже чверть століття мучаюсь:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Стільки не живуть:)Майже чверть століття мучаюсь:)

Бідося)

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

А до азійських кафешок не заходив? Там зазвичай риби багато. У нас ще є мережа Nordsee, такий собі Макдональдс з морепродуктами. Може, і у вас є?

Є така і багато інших.

Кому не вистачає свіжевиловленої риби,камон пліз,острів Рюген,Гамбург,Кіль,Росток.Там тієї риби,хоч дупою жерти.На вихідні можна змотатися на Ostsee чи Nordsee.

 

Justas

Спецом для ностальгуючих за українськими супермаркетам зі свіжою рибою,тобто для амміака:)

Ось тобі явка без паролю:)

https://www.mixmarkt.eu/de/germany/maerkte/302/

 

Justas

Це,прям в тебе у Peine,один з колишніх,так званих руських магазинів.Вони зараз майже усі перевзулися у повітрі,і звуться магазини східно-європейських товарів.Доречі раніше майже усі товари були з України,і господарі теж наші.Руськими ці магазини називались лише тому,що у Німеччині хуєва туча російських та казахських німців.Вони і є основними клієнтами цієї совкової ностальгії:)Ось там завжди стояли акваріуми з карпами.А крім того було багато різної риби.Там адреса є у посиланні,піди у розвідку.Але повертайся живим:)Якщо поїдеш у Ганновер чи Брауншвайг,там має бути багато такої хуєти...

 

Justas

Мапа сайту Повна версія Оновити