Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Німецький Бункер
Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Нормально.

Воно у вимові відбивається частинами, не як в англійській.

ФікціОн-бєшАйнігунг, з паузою, наприклад.

Воно тільки пишеться разом.

Піздєц - це Trennbare Verben. Особливо для неправильних коренів.

І множина йобана.

Я тут на англійський з ними шпрехаю, коли стикаюся, ще ні разу не було, щоб хтось чогось не зрозумів.

Таке враження, що тут німецька і непотрібна))

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Що бiльш выразило у Нiмеччинi-вже багато писав на своīй гiльцi,не буду повторюватись.Риби дiйсно мало.Але усе iнше нормальне.Вода у кранi добра,повiтря чудове,нiмцi ввiчливi i щирi,благоустрiй усiх мicт i мicтечок,де побував(30-40)-мабуть вразило-знайти грязюку,навiть у сёлах дуже важко.Здивувала бюрократiя i письмова переписка(за 7 мicяцiв отримав вже бiля сотнi).Ще здивувало,що нiмцi не перетруждаються роботов.

Письмова перепески для мене взагалі шок. Так ще ж і купа газет і журналів паперових в продажі...

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Що бiльш выразило у Нiмеччинi-вже багато писав на своīй гiльцi,не буду повторюватись.Риби дiйсно мало.Але усе iнше нормальне.Вода у кранi добра,повiтря чудове,нiмцi ввiчливi i щирi,благоустрiй усiх мicт i мicтечок,де побував(30-40)-мабуть вразило-знайти грязюку,навiть у сёлах дуже важко.Здивувала бюрократiя i письмова переписка(за 7 мicяцiв отримав вже бiля сотнi).Ще здивувало,що нiмцi не перетруждаються роботов.

А де ти саме знаходишся, в якій землі?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Мені теж у перший рік дуже хотілося додому:)Потім звик...

От Justas у Берліні)

Просто хотілося б знати хто де мешкає.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Короп, садка, шпроти, тріска, дорада, плотва,лососі всі. Я хуй в'є, якої вам риби не вистачає, були б гроші.

Вода чиста, але на два пальці вапна після кип'ятіння. Я зараз в горах посеред Швабського Альбу, тут все плато і хребти - вапняк і карст.

А в мене вода з під крану на смак якась м'яка дуже, наче молоко яке.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Спецом для ностальгуючих за українськими супермаркетам зі свіжою рибою,тобто для амміака:)

Ось тобі явка без паролю:)

https://www.mixmarkt.eu/de/germany/maerkte/302/

Ахха, так це ж рузкій магазин в Пайне) мені вже про нього розповідали)) Ніт, туди принципово ні ногою.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Це,прям в тебе у Peine,один з колишніх,так званих руських магазинів.Вони зараз майже усі перевзулися у повітрі,і звуться магазини східно-європейських товарів.Доречі раніше майже усі товари були з України,і господарі теж наші.Руськими ці магазини називались лише тому,що у Німеччині хуєва туча російських та казахських німців.Вони і є основними клієнтами цієї совкової ностальгії:)Ось там завжди стояли акваріуми з карпами.А крім того було багато різної риби.Там адреса є у посиланні,піди у розвідку.Але повертайся живим:)Якщо поїдеш у Ганновер чи Брауншвайг,там має бути багато такої хуєти...

хуєва туча російських та казахських німців.

---

Вже стикався) В мене соцпрацівниця, чи хто вона там, Клара з Казані, ще дитиною сюди батьки німці привезли. А ще є Ігор з Казахстану.

Вони себе русаками звуть доречі, чи їх так називають)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Це,прям в тебе у Peine,один з колишніх,так званих руських магазинів.Вони зараз майже усі перевзулися у повітрі,і звуться магазини східно-європейських товарів.Доречі раніше майже усі товари були з України,і господарі теж наші.Руськими ці магазини називались лише тому,що у Німеччині хуєва туча російських та казахських німців.Вони і є основними клієнтами цієї совкової ностальгії:)Ось там завжди стояли акваріуми з карпами.А крім того було багато різної риби.Там адреса є у посиланні,піди у розвідку.Але повертайся живим:)Якщо поїдеш у Ганновер чи Брауншвайг,там має бути багато такої хуєти...

В Гановер точно поїду. А ось у Брауншвайзі навіть і не знаю, що робити) Тоді краще вже в Гамбург, він відносно поруч.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

хуєва туча російських та казахських німців.

---

Вже стикався) В мене соцпрацівниця, чи хто вона там, Клара з Казані, ще дитиною сюди батьки німці привезли. А ще є Ігор з Казахстану.

Вони себе русаками звуть доречі, чи їх так називають)

Так,вважають себе рузькими ,ще й ватні,шо пиздець:)

 

Justas

А все ж найбільше вражає те, що магазини, навіть продуктові, не працють у неділю.

Ну як так?)

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Так,вважають себе рузькими ,ще й ватні,шо пиздець:)

Ватні. Мене навіть попередили не чипати їх. Тіпа їх вже не переробиш.

 

аммиак

І місто у неділю майже пусте. В Україні і в Латвії в цей день навпаки найбільший двіж.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А все ж найбільше вражає те, що магазини, навіть продуктові, не працють у неділю.

Ну як так?)

Супермаркети у неділю працюють на залізничних вокзалах.Є у Пайне на залізничному вокзалі супермаркет?Повинен працювати...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Я тут на англійський з ними шпрехаю, коли стикаюся, ще ні разу не було, щоб хтось чогось не зрозумів.

Таке враження, що тут німецька і непотрібна))

Буває. Але в цілому муттершпрахе потрібна. Ви не в Британії.

 

Белый Волк

"русскіє" магазини займаються розводняком старих жидів на ностальгію.

Згущенка "радянська" з Голандії, литовський гематоген, болгарські сушки і тиди

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А все ж найбільше вражає те, що магазини, навіть продуктові, не працють у неділю.

Ну як так?)

Закон.

Це ще лютеранська земля. У католицьких рейнських землях і на півдні в неділю вовки виють. Тиша і мертві з косами стоять, у всіх чілл.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Ахха, так це ж рузкій магазин в Пайне) мені вже про нього розповідали)) Ніт, туди принципово ні ногою.

Я там з 2014-го року принципово купую лише українські продукти.

 

Alf

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

От Justas у Берліні)

Просто хотілося б знати хто де мешкає.

Lindenfeld, Hessen

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Супермаркети у неділю працюють на залізничних вокзалах.Є у Пайне на залізничному вокзалі супермаркет?Повинен працювати...

Заправки працюють )))

Щоправда ціни там майн готт...

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Заправки працюють )))

Щоправда ціни там майн готт...

Алкашня з табору плакала, але давалася пивом по цвай ойро (ці сцяки в лідлі по 60 центів, але труби до понеділка згорять)

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Алкашня з табору плакала, але давалася пивом по цвай ойро (ці сцяки в лідлі по 60 центів, але труби до понеділка згорять)

На цю тему я дуже дохрєна можу розповісти. Але, по перше не хочу проти ночі, а по друге - а чи взагалі воно комусь потрібно...

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Заправки працюють )))

Щоправда ціни там майн готт...

Та нє,він запитував саме про супермаркети.Крім заправок є ще купа,так званіх Spätkauf,у більшості турецько-арабські крамниці,де є невеликий вибір продуктів,алкоголь,тютюн,морозиво і т.д.Але ціни,такі самі,як на заправках.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Та нє,він запитував саме про супермаркети.Крім заправок є ще купа,так званіх Spätkauf,у більшості турецько-арабські крамниці,де є невеликий вибір продуктів,алкоголь,тютюн,морозиво і т.д.Але ціни,такі самі,як на заправках.

Та отож. Ось у нашому Лінделі є єдиний Нахкауф. Від Реве контора. Так там також ціни писець. Їздю на бусі за 25 хвилин у Алді

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Алкашня з табору плакала, але давалася пивом по цвай ойро (ці сцяки в лідлі по 60 центів, але труби до понеділка згорять)

Сцяками я називаю пиво,шо у пластику,воно колись 25 центів коштувало,зараз мабуть центів на 10 подорожчало.А за 60 центів можна купити Holstein чи Lübzer,не альо,але пити можна...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Сцяками я називаю пиво,шо у пластику,воно колись 25 центів коштувало,зараз мабуть центів на 10 подорожчало.А за 60 центів можна купити Holstein чи Lübzer,не альо,але пити можна...

Зараз щось таке "пивний напій" по 49 центів. Взагалі, з березня, як я тутечки вештаюсь, ціни зросли. Помітно неозброєним оком

 

negredo

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Та отож. Ось у нашому Лінделі є єдиний Нахкауф. Від Реве контора. Так там також ціни писець. Їздю на бусі за 25 хвилин у Алді

Nahkauf- це франшиза Rewe чи Edeka.Товари їхні,а ціни ставлять свої.А Spätkauf-це маленьки крамнички,інколи цілодобові,їх багато там,де поблизу нема супермаркетів.Торгують усім чим завгодно,від тампонів до парфумів:)

Доречі у Алді,дуже часто після 7 вечора ,30 % знижки на м'ясні продикти та овочі,фрукти.

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя negredo показать

Зараз щось таке "пивний напій" по 49 центів. Взагалі, з березня, як я тутечки вештаюсь, ціни зросли. Помітно неозброєним оком

Крім хлібо-булочних виробів усе на 70-80 відсотків подорожчало.

 

Justas

Так,шановне панство,мені о 6 на роботу прокидатися,так шо,приємної ночі:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Закон.

Це ще лютеранська земля. У католицьких рейнських землях і на півдні в неділю вовки виють. Тиша і мертві з косами стоять, у всіх чілл.

Цікаво, чим південь від півночі ще принципово відрізняється. Так мало того, поділ же ще йде на захід схід, на колишні ГДР та ФРН.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Alf показать

Я там з 2014-го року принципово купую лише українські продукти.

Паляниці там є?)

 

аммиак

Мапа сайту Повна версія Оновити