Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Хто і чому з бункерних зараз не в війську.
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5

Підзасрали гілочку конкретно) Сюдиб модера, щоб почисти але нема.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Підзасрали гілочку конкретно) Сюдиб модера, щоб почисти але нема.

Помітно, шо ви не з Одеси. Бо у нас мобілізували би з радістю, не зважаючи на всі ваші мінуси.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя VВиталий показать

Маю ще трохи років перед пенсією,маю зір -12 на праве око і -14 на ліве.глуха тетеря на праве вухо пошти повністю.місяць назад проходив медкомісію лікар на висновку сказав -"Батя иди с миром домой.Так,ще маю трьох доньок,не хотів писати бо тут скажуть прикриваюсь.Старшим 32,та 29.Давно ще до короновіруса живуть за кордоном.Малій 11,зараз у місті нікуди виїзжать не плануємо,хоча звуть кожен день .Воїн з мене як з собачого хвості сито,працюю,допомагаю чим можу.такето.

Помітно, шо ви не з Одеси. Бо у нас мобілізували би з радістю, не зважаючи на всі ваші мінуси.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Підзасрали гілочку конкретно) Сюдиб модера, щоб почисти але нема.

Вибач. Промазав.

 

Clough

Сьогодні зранку заходив в військомат . Мене взагалі на територію не пустили цього разу . Але зараз щось мабуть готується , якщо взагалі нікого стороннього не пускають на територію .

 

Stepan75ss

Война надолго, все успеют, даже СтьЕпка)

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

Война надолго, все успеют, даже СтьЕпка)

Йоп, ти де? Здоровый? А то вже більше тижня ніхто не про тебе не писав.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Йоп, ти де? Здоровый? А то вже більше тижня ніхто не про тебе не писав.

Дома, уже 4 месяца, демобилизован

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

Дома, уже 4 месяца, демобилизован

Сильно покоцало? Чи контракт закінчився?

Можеш не відповідати, не ображусь.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Сильно покоцало? Чи контракт закінчився?

Можеш не відповідати, не ображусь.

Я не контрактник, обычный манагер из Киева родом из Луцка, призвавшийся как и большинство уехавшие из Киева на запад, а там... повестка, и погнал...

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

Я не контрактник, обычный манагер из Киева родом из Луцка, призвавшийся как и большинство уехавшие из Киева на запад, а там... повестка, и погнал...

Таки покоцало? Хоч кінцівки цілі? Бо Паша скидав твої фоточки десь пів року тому... Обіцянка виставитись нікуди не зникла...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

404

 

rvv1

Откроется или нет не знаю... Соледар декабрь 2022

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

404

Кинь вайбер, скину фото

выставишь

 

Вор

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

Кинь вайбер, скину фото

выставишь

Цук. Глюки на сайті знову... В лічку не можу скинути...

Та й фото мені не особо цікаві... Я більше про людей хочу знати...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Вор показать

Кинь вайбер, скину фото

выставишь

07303182. 27

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Clough показать

Помітно, шо ви не з Одеси. Бо у нас мобілізували би з радістю, не зважаючи на всі ваші мінуси.

Для чого?Я навіть в окулярах нічого не бачу.Важкого піднімати не можна-як мене використовувать?Я суцільна обуза навіть у тилу.

 

VВиталий

Ответ на сообщение пользователя VВиталий показать

Для чого?Я навіть в окулярах нічого не бачу.Важкого піднімати не можна-як мене використовувать?Я суцільна обуза навіть у тилу.

То тіпа Адесса шутіт (

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

І що вони тепер впевнені як і ти що при баризі було б краще? Річ не в фанах, таких не знаю. Річ в тому що вибір був між дуже погггггггганим знайомим і незнайомим . І час вже зрозуміти що голосували не за зе а проти пе

Так, кажуть що краше щоб Порох був.

Та розумію, що голосували проти, а не за. Але я сам був проти Пороха, але коли як альтернативу запропонували цю ватну ніяку підарасіну, було очевидно, що Порох в мільярд разів кращий.

Зараз вже навіть дуже тупим людям видно, що десь за рік президентства він злив країну. Унікум.

Навіть Яник дійсно хасударствєннік та хазяйствєннік, порівняно з ним.

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя VВиталий показать

Для чого?Я навіть в окулярах нічого не бачу.Важкого піднімати не можна-як мене використовувать?Я суцільна обуза навіть у тилу.

Є таке чарівне слово - "план". Ось заради цього і роблять подібне. Бо за це виплачують премії. Важливі не тільки показники по виконанню мобілізаційного плану, а навіть показники по притягненню людей до адміністративної відповідальності. Совок нікуди не подівся у цих закладах.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

То тіпа Адесса шутіт (

На жаль ні Як гребуть у нас, ніде так не гребуть І треба казати "Адєсса", якщо людина грамотна.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Сьогодні зранку заходив в військомат . Мене взагалі на територію не пустили цього разу . Але зараз щось мабуть готується , якщо взагалі нікого стороннього не пускають на територію .

Гих.

Про тіп - спробуч хоч раз прийти не рачки і тверезим.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя VВиталий показать

Для чого?Я навіть в окулярах нічого не бачу.Важкого піднімати не можна-як мене використовувать?Я суцільна обуза навіть у тилу.

Жоден діагноз не заважає вбити людину на мінах чи в атаці штибу "біжи туди".

Затикають кількістю якість, бо не всі хочуть адаптуватися

 

Белый Волк

Интересно, это только меня кроет или у всех так?

Возле подъезда иногда паркуется огромная Тойота внедорожник, похожая на жука- носорога. Каждый раз я мимо нее хожу и оборачиваюсь с мыслью "На фронт ее надо, какого хрена она по Киеву катается?!"

И так на каждый джип, который внешне похож на вездеход. И на бусики тоже и даже на квадроциклы.

Да, я знаю про частную собственность, но почему-то  хочется ходить и отбирать такие машины, потому что там они нужнее.

Причем себе я этого бегемота и даром не хочу, я его не прокормлю просто. У меня коммунистические какие-то подспудные желания "взять все да и поделить" между подразделениями, может под расписку от державы, хотя какие там расписки, очевидно же, что именно ими можно будет вытереть.

Вот, поделилась, полегчало.

Таня Адамс.

 

Белый Волк

Сцяпоїд, у тебе є хоч щось?

Ну то не звикай.

Пані комісарша конфіскує.

Як - ні?!

Ти што, сука, контра, кордонів 1991 року не хочеш?!

 

Белый Волк

Після 60-ти є шанс відпітляти. Міжна старшим офіцерам до 65-ти.

 

nataniel

Я служу. Нарешті їду до Львова у відпустку на 15 діб. Потім повертаюсь

 

edge

Ответ на сообщение пользователя edge показать

Я служу. Нарешті їду до Львова у відпустку на 15 діб. Потім повертаюсь

Це норм, пиши це на гілці про війну.

Чи це глум?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Це норм, пиши це на гілці про війну.

Чи це глум?

Ні. ніякого глуму.

Хто у Львові- можемо кави випити. 29 буду

 

edge

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити