Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Хто і чому з бункерних зараз не в війську.

то маю виправдання,

бо пишу з кремля, розповсюджую наративи хуйла та одночасно виявляю перефарбований патріотів, щоб внести їх до обліку по денацифікації.

 

A6M Zero

А незабаром ти на гівно вийдеш, коли Рустема Умерова призначать міністром оборони, а держагенство закупівель під керівництвом Арсена Жумадилова з осені вже починає працювати з тилових закупівель для ЗСУ

 

Али

Ответ на сообщение пользователя Али показать

Не дивлячись, що в тебе довкола все зникло і песимізм, хоча я розумію, ущербна доля, ти просто смішний. Все дуже просто, брат у Дніпрі, сватя у Вінниці, племінниця у Києві... я ж тобі говорив 21 століття

І ФСБ на ці всі фінансові потоки Восімьлєт дивиться... І ніфіга з цим не робить.

Страшні репресії. Уууубля.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Али показать

А незабаром ти на гівно вийдеш, коли Рустема Умерова призначать міністром оборони, а держагенство закупівель під керівництвом Арсена Жумадилова з осені вже починає працювати з тилових закупівель для ЗСУ

А хто з них російський громадянин і платить у РФ податки, як це робиш ти?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Али показать

А незабаром ти на гівно вийдеш, коли Рустема Умерова призначать міністром оборони, а держагенство закупівель під керівництвом Арсена Жумадилова з осені вже починає працювати з тилових закупівель для ЗСУ

так, файний дядько, черговий "шмигаль".

то я маю питання,

а патріоти коли будуть у владі ? чи тільки орки-алтайці з їх малоросами?

 

A6M Zero

Горением пердаков у двух ебанатов, удовлетворён!

 

Али

як виявити кацапа ?

1. постійні згадки "куя"

2. постійні намагання образити інших

3. телячий язік

 

A6M Zero

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Зараз 43

---

Я думав ти молодше.

Гии. Відозмінений вуглець.

 

boogie

Всі головні моральні авторитети давно втікли за кордон. Тут залишились лише лохи. Такі, як я)).

 

Dixi

Яке військо? Нехай син Зеленського воює.

 

Clough

Ответ на сообщение пользователя Али показать

Горением пердаков у двух ебанатов, удовлетворён!

Ти краще розпаковуй узбецький халат, новоросіянин. Ще знадобиться.

Я розумію, що ви усі адін брятіщькє, але до тебе, опортуніста, потенційні українські керівники відношення не мають. Звикли, блядь, за спину одного героя України ховати цілий аул на кацапських паспортах.

 

Белый Волк

Що не гілка - то флуд.

 

Saltov

В мене бронь, від воєнкомів не бігаю, не вірте Булліту)

 

Striker

Дивно . 73% голосували за клоуна , але не спішать записуватись в Армію цього гавнокомандувача . Може , якщо клоуна вигнати , в Армію буде більше бажаючих ?

 

Stepan75ss

Агов , виборці шмарклі , чому ви до сих пір не в окопах ? Сцикотно вам , підорам ?

 

Stepan75ss

О, нахрюк вже усцяпався на честь п'ятниці.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Дивно . 73% голосували за клоуна , але не спішать записуватись в Армію цього гавнокомандувача . Може , якщо клоуна вигнати , в Армію буде більше бажаючих ?

Та всі ви підете у радянську армію щ радістю, хто ж сумнівався.

"Гавнокомандувач". Красата. Лєпота.

Сцяпоїд, там зараз ВЛК ускладнюють, твій цироз може і не вкатити. Готовий башляти 15 тисяч франклінів, чи ще стільки не спиздив?

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

А пам'ятаєш, як я гриз тебе за якусь обіду для себе тут?

Вибач.

ти так легко віриш усім на слово, як дитина

 

Самюэль

Дива , та й годі ...

 

Stepan75ss

Мене не дивує , але дратує безвідповідальність наших "співгромадян" . Спочатку 73% вибирають собі гавнокомандувача , а потім всіма способами стараються втікти від нього , і від виконання свого конституційного обов'язку . Окрему огиду викликають ті гниди , які прикриваються своїми дітьми . Тіпа у нас вже є 3-4 дитини , то ми зйобуєм , і будем отримувати бабло , бо ми ж "постраждалі українці" . А за Україну хай гинуть пацани , у яких навіть ще і дітей нема . Скотська позиція .

Просто нагадаю , що попередня "злочинна влада" не тільки не обмежувала виїзд , а і добилась надання українцям безвіза . А теперішня шмаркля перетворила безвіз в безвиїзд .

 

Stepan75ss

Сцяпоїд, а ще за любих попередника у нас був безкрим і бездонбас. Ну, слава томосу, пєтлялі.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Мене не дивує , але дратує безвідповідальність наших "співгромадян" . Спочатку 73% вибирають собі гавнокомандувача , а потім всіма способами стараються втікти від нього , і від виконання свого конституційного обов'язку . Окрему огиду викликають ті гниди , які прикриваються своїми дітьми . Тіпа у нас вже є 3-4 дитини , то ми зйобуєм , і будем отримувати бабло , бо ми ж "постраждалі українці" . А за Україну хай гинуть пацани , у яких навіть ще і дітей нема . Скотська позиція .

Просто нагадаю , що попередня "злочинна влада" не тільки не обмежувала виїзд , а і добилась надання українцям безвіза . А теперішня шмаркля перетворила безвіз в безвиїзд .

Стьопе,не будь довбограєм:)Головнокомандувача призначають,а не обирають.У тій армії,що боронить Україну,головнокомандувач-Залужний.А хто в тебе головнокомандувач?:)

Пи.Си. Стьопе,усі пам'ятають,шо ти не втік.Не треба у кожному пості нагадувати про це шановному панству:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

Стьопе,не будь довбограєм:)Головнокомандувача призначають,а не обирають.У тій армії,що боронить Україну,головнокомандувач-Залужний.А хто в тебе головнокомандувач?:)

Пи.Си. Стьопе,усі пам'ятають,шо ти не втік.Не треба у кожному пості нагадувати про це шановному панству:)

Залужний -- головнокомандувач . І до нього в мене великих претензій нема . Але є ще верховний головнокомандувач , який згідно Конституції відповідає за оборону країни . І його таки наш "мудрий нарід" обрав . І на мою , і не тільки на мою , думку , саме політика найвеличнішого лідера сучасності сприяла тому , що кацапи 24.02.22 пішли повномасштабною війною . Було б справедливо , якби цей наш "мудрий нарід" трохи відповідав за свої вчинки .

Щодо біженців , то я розумію людей з Маріуполя , Бахмута і Сєвєродонецька -- вони реально втратили житло . Але біженці з Києва , Львова , Ковеля , якщо їхнє житло не зруйноване і не постраждало від обстрілів -- це вже занадто . А таких хитрозроблених "біженців" в Європі 90% .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Мене не дивує , але дратує безвідповідальність наших "співгромадян" . Спочатку 73% вибирають собі гавнокомандувача , а потім всіма способами стараються втікти від нього , і від виконання свого конституційного обов'язку . Окрему огиду викликають ті гниди , які прикриваються своїми дітьми . Тіпа у нас вже є 3-4 дитини , то ми зйобуєм , і будем отримувати бабло , бо ми ж "постраждалі українці" . А за Україну хай гинуть пацани , у яких навіть ще і дітей нема . Скотська позиція .

Просто нагадаю , що попередня "злочинна влада" не тільки не обмежувала виїзд , а і добилась надання українцям безвіза . А теперішня шмаркля перетворила безвіз в безвиїзд .

Вот один из 73%: знакомый под Киевом жил. Голосовал за Зеленского. На мой вопрос почему за Зеленского ответил хуже не будет. С начала войны прятался в закарпатской области, а после потратил 5000 долл на справку опекуна по ребенку и год уже живёт во Франции. В Украину не собирается возвращаться и после войны.

 

гена

А на фронте много знакомых пошедшие добровольно, но на сколько помню за Зеленского не голосовали.

Так что да есть определенные проблемы с ответственностью избирателей Зеленского за свои действия.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Залужний -- головнокомандувач . І до нього в мене великих претензій нема . Але є ще верховний головнокомандувач , який згідно Конституції відповідає за оборону країни . І його таки наш "мудрий нарід" обрав . І на мою , і не тільки на мою , думку , саме політика найвеличнішого лідера сучасності сприяла тому , що кацапи 24.02.22 пішли повномасштабною війною . Було б справедливо , якби цей наш "мудрий нарід" трохи відповідав за свої вчинки .

Щодо біженців , то я розумію людей з Маріуполя , Бахмута і Сєвєродонецька -- вони реально втратили житло . Але біженці з Києва , Львова , Ковеля , якщо їхнє житло не зруйноване і не постраждало від обстрілів -- це вже занадто . А таких хитрозроблених "біженців" в Європі 90% .

Потрохи вже замовкають, фанати зе, це вже добре. Якщо весною минулого року вони хвалили його, то зараз просто мовчать. Один друг на днях мені написав, що я був правий, та що йому соромно, за те що за зе голосував.

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Потрохи вже замовкають, фанати зе, це вже добре. Якщо весною минулого року вони хвалили його, то зараз просто мовчать. Один друг на днях мені написав, що я був правий, та що йому соромно, за те що за зе голосував.

Як там в тебе справи ? Ти так рідко об'являєшся ... Частіше відписуйся .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Як там в тебе справи ? Ти так рідко об'являєшся ... Частіше відписуйся .

Та все ок. Наразі релакс служба. +- до кінця місяця маю вже на фронт їхати.

 

форекадо

Ответ на сообщение пользователя форекадо показать

Потрохи вже замовкають, фанати зе, це вже добре. Якщо весною минулого року вони хвалили його, то зараз просто мовчать. Один друг на днях мені написав, що я був правий, та що йому соромно, за те що за зе голосував.

Що стосується фанатів зе , то серед моїх знайомих таких взагалі не лишилось . Багато людей відверто кажуть , що помилялись . Видно така доля у нашого народа . Надіюсь це пре-зедентство зробить привівку від популізма , і люди до свого вибору будуть ставитись більш відповідально .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Вот один из 73%: знакомый под Киевом жил. Голосовал за Зеленского. На мой вопрос почему за Зеленского ответил хуже не будет. С начала войны прятался в закарпатской области, а после потратил 5000 долл на справку опекуна по ребенку и год уже живёт во Франции. В Украину не собирается возвращаться и после войны.

Розподіл на 500 000 відрізнятиметься від розподілу на 5 чи 50. А якщо - як кажуть - в армії в сумі до 2 лямів, то тим більше. Я гадаю, пропорція в окопах в цілому не дуже відрізняється від пропорції по країні.

Мапа сайту Повна версія Оновити