Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Олександр Усик та Тайсон Ф’юрі підписали контракт на бій.

повідомляє інсайдер Майк Коппінджер

Поєдинок має відбутися наприкінці 2023 року у Саудівській Аравії.

Орієнтовна дата – 23 грудня

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

повідомляє інсайдер Майк Коппінджер

Поєдинок має відбутися наприкінці 2023 року у Саудівській Аравії.

Орієнтовна дата – 23 грудня

Начебто у Ф'юрі 28 листопада з Ніганну бій. Скаже травма, чи не встиг відновитися Не віриться

 

Али

або у жовтні

 

Али

Ответ на сообщение пользователя Али показать

Начебто у Ф'юрі 28 листопада з Ніганну бій. Скаже травма, чи не встиг відновитися Не віриться

 

аммиак

Усік - батяня!

 

nataniel

Доречі бій відбудеться 17 лютого 2024 року.

 

аммиак

напишу тут,спортивна новина все таки, північнв корея з Сирією в футбол грали.

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя boogie показать

О, доречі підписався на Футбум у Телеграмі.

Я 557-й фолевер там.

 

аммиак

Бій Олександра Усика з Тайсоном Ф'юрі за чотири основних титули чемпіона світу в надважкій вазі, що мав відбутись 17 лютого, відкладено через травму (поріз) британця, — журналіст Майк Коппінджер.

 

аммиак

Визначилась нова дата поєдинку за звання абсолютного чемпіона світу у надважкій вазі між Олександром Усиком і Тайсоном Ф'юрі.

Бій відбудеться 18 травня 2024 року.

---

На мій День Народження.

Співпадіння? Ні, не думаю)

 

аммиак

Ще один мегабій 18 травня. Берінчик проведе бій за титул WBO.

Денис битиметься з Еммануелем Наваррете 18 травня в Сан-Дієго.

Промоутерська компанія Top Rank офіційно оголосила про проведення бою між Денисом Берінчиком та мексиканцем Емануелем Наваррете за вакантний пояс чемпіона WBO у легкій вазі.

 

аммиак

Своїми очікуваннями від поєдинку поділився відомий британський боксер Тоні Белью. Колишній суперник Усика розповів, за рахунок чого Олександр може здобути перемогу в бою століття.

"Я не кажу, що Олександру Усику треба займати центр рингу у цьому поєдинку, адже він не зможе тягатися з Тайсоном Ф'юрі увесь бій. Українцеві потрібно буде перевершувати Тайсона, якщо хтось і може це зробити – то це тільки Олександр. Він може це зробити за рахунок роботи своїх ніг.

Усик вміє найкраще у світі розраховувати дистанцію і він постійно у бою чинить на тебе колосальний тиск. Ти думаєш, що можеш дістати його своїми ударами, але насправді це не так", – сказав Белью.

До слова. Усик та Ф'юрі мали провести об'єднавчий поєдинок 17 лютого, але його вже вдруге було перенесено через травму Тайсона. Бій перенесли на 18 травня.

Нагадаємо, в останньому поєдинку в кар'єрі Тоні Белью 10 листопада 2018 року програв Олександру Усику технічним нокаутом у восьмому раунді.

https://youtu.be/30jE8KURuTU?si=BjPEOmCBVEC4kGcC

 

аммиак

Мапа сайту Повна версія Оновити