Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Побажання по модерації Бункеру
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 7
Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я не розумію деяких речей.

Наприклад, чому до СКАЗОЧНИКа чіпляються за всяку хуйню, а систематичний і відвертий розповсюджувач кацапських фейків Малдер ходить цим форумом вільно?

Ще раз підіймаю це питання

...

Що за знущання?

Чому со сміхуйочками (ну тобто смайликами) викладають кацапські фкйкі, при чому цечмо пище що воно про це "читало у українських регіональних ЗМІ" але посилання на кацопаблики!

Без ніяких підтверждень!

...

Блять, не маю бажання ще раз підіймати це лайно, але як це... "знайомий загинув нещодавно у.... тому місці, куди ракета прилетіла, але ніякі ЗМІ про це не пишуть"?!

Це не викриває позиціі ЗСУ, та хто у куди влучив?

може ви всеж таки перечитаєте цього персонажа хочаб за останню добу?

 

ПБН

Попередження!(с)

це - знущання!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Попередження!(с)

це - знущання!

В спортлото напиши. Може рахунок у модера в сенсбанку.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

В спортлото напиши. Може рахунок у модера в сенсбанку.

Підготуй листа, я потім підпишу

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя footboom_manager показать

Вітаю!

Модератор днями вже позначив в коментарях щодо зневажливих постів на адресу військових. Також, маємо систематичні запити дописувачів щодо образ Президента, що є Верховним Головнокомандувачем. Це також буде модеруватись.

Критика - це нормально, але за формулюваннями слідкувати теж варто.

Тому це буде модеруватись у звичному режимі видалення коментаря, попередження, пізніше - блокування.

Критика - це нормально, але за формулюваннями слідкувати теж варто.

--------------------------------

Як на мене , але це вже якийсь перебор . Сьогодні на гілочці про війну ніхто з потертих дописувачів не дозволив собі ніяких відвертих образ стосовно будь-кого . Навіть Чіла , з яким я часто не згоден , вжив термін МегаНаполеон , що аж ніяк не є образою нашого найвеличнішого верховного головнокомандувача . Ну це ж не Чіла знімався в такому https://storage1b.censor.net/images/2/7/d/7/27d739...

Ми ж не ображаємось , коли актора Тіхонова називаєм Штірліцом , а Бронєвого -- Мюллером . Або видатну акторку Ольгу Сумську -- Роксоланою , а Арнольда Шварценеггера -- Термінатором .

Мабуть тут Модератору треба трішечки збавити ... А що стосується "систематичних запитів щодо образ Президента" -- то це відвертий кацапізм і стукачєство . Україна -- не кацапія . Це у кацапів пуйло -- цар і бог , якого не можна ні критикувати , ні ображати . Ми ж не диктатура ? Якщо ми йдемо в Європу , то треба звикати , що любого політика можна навіть обкладати матом . І від того , що тут про президента будуть говорити тільки хороше , і всіляко вилизувати його ОПу -- ситуація на фронті не покращиться .

От це мої побажання щодо модерації Бункера -- все строго по темі гілочки .

пс. Стукачів зневажаю . Бо це йобані кацапи .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Критика - це нормально, але за формулюваннями слідкувати теж варто.

--------------------------------

Як на мене , але це вже якийсь перебор . Сьогодні на гілочці про війну ніхто з потертих дописувачів не дозволив собі ніяких відвертих образ стосовно будь-кого . Навіть Чіла , з яким я часто не згоден , вжив термін МегаНаполеон , що аж ніяк не є образою нашого найвеличнішого верховного головнокомандувача . Ну це ж не Чіла знімався в такому https://storage1b.censor.net/images/2/7/d/7/27d739...

Ми ж не ображаємось , коли актора Тіхонова називаєм Штірліцом , а Бронєвого -- Мюллером . Або видатну акторку Ольгу Сумську -- Роксоланою , а Арнольда Шварценеггера -- Термінатором .

Мабуть тут Модератору треба трішечки збавити ... А що стосується "систематичних запитів щодо образ Президента" -- то це відвертий кацапізм і стукачєство . Україна -- не кацапія . Це у кацапів пуйло -- цар і бог , якого не можна ні критикувати , ні ображати . Ми ж не диктатура ? Якщо ми йдемо в Європу , то треба звикати , що любого політика можна навіть обкладати матом . І від того , що тут про президента будуть говорити тільки хороше , і всіляко вилизувати його ОПу -- ситуація на фронті не покращиться .

От це мої побажання щодо модерації Бункера -- все строго по темі гілочки .

пс. Стукачів зневажаю . Бо це йобані кацапи .

Ох, Йопт... ну це взагалі зальот. І кому тепер попередження?:))))

 

chila

Мужики, я вам одну річ скажу. Коли тут "вишивав" Макс, то забивши в пошук деякі його тези, сайт Футбум можна було знайти на першій сторінці поруч з Рашатудей, яким-небудь тєлєканалом Спас та іншим подібним мотлохом. Я думаю, не лише я провадив подібні експерименти, а, зокрема, певні люди, в котрих це є обов'язком. Вільний і безмежний інтернет - то іллюзія. А проект є тим, до чого докладаються зусилля, яких може бути шкода.

Це я так, на правах мімокрокоділа.

... а наразі генеруванням тез для пошуку і самим пошуком може займатися штучний інтелект. Як каже моя знайома реставраторка і вебдизайнер, в її галузі штучний інтелект ніби покращений гугл.

Все, тепер точно пішов.

Прохання до модератора , не робіть таких великих банів . Я не фанат БВ чи Ігорка з Малдером , але вони -- частина нашого суспільства . І хоч за мене вони жодного разу не просили , і не попросять , але за них я прошу особисто . Не баньте їх так надовго ! Думаю , що 3-5 днів -- це максимальний допустимий термін . Ну не варто перетворювати Бункер на теплу ванну для ОПи .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Прохання до модератора , не робіть таких великих банів . Я не фанат БВ чи Ігорка з Малдером , але вони -- частина нашого суспільства . І хоч за мене вони жодного разу не просили , і не попросять , але за них я прошу особисто . Не баньте їх так надовго ! Думаю , що 3-5 днів -- це максимальний допустимий термін . Ну не варто перетворювати Бункер на теплу ванну для ОПи .

Нє. Тиждень. Все одно якщо щось понаписує/ють, швидко новий тиждень дістане/уть.

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Прохання до модератора , не робіть таких великих банів . Я не фанат БВ чи Ігорка з Малдером , але вони -- частина нашого суспільства . І хоч за мене вони жодного разу не просили , і не попросять , але за них я прошу особисто . Не баньте їх так надовго ! Думаю , що 3-5 днів -- це максимальний допустимий термін . Ну не варто перетворювати Бункер на теплу ванну для ОПи .

Крім Малдера.

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Прохання до модератора , не робіть таких великих банів . Я не фанат БВ чи Ігорка з Малдером , але вони -- частина нашого суспільства . І хоч за мене вони жодного разу не просили , і не попросять , але за них я прошу особисто . Не баньте їх так надовго ! Думаю , що 3-5 днів -- це максимальний допустимий термін . Ну не варто перетворювати Бункер на теплу ванну для ОПи .

Я просив за тебе). Плюсік постав))

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Прохання до модератора , не робіть таких великих банів . Я не фанат БВ чи Ігорка з Малдером , але вони -- частина нашого суспільства . І хоч за мене вони жодного разу не просили , і не попросять , але за них я прошу особисто . Не баньте їх так надовго ! Думаю , що 3-5 днів -- це максимальний допустимий термін . Ну не варто перетворювати Бункер на теплу ванну для ОПи .

На рахунок сказаного тобою що до ОПи згоден,але тут ,,на поруки'' не беруть,це не наш ,,самий гуманний суд у світі''

 

анонім

Анекдот с детства:

Встретились русский и американец и заспорили, у кого в стране больше свободы. Вот американец и говорит: я могу встать перед Белым домом и во всю глотку крикнуть: "Рейган дурак!", и мне ничего за это не будет.

Русский отвечает: у нас тоже полная свобода. Я тоже могу выйти на Красную площадь и во всю глотку орать: "Рейган дурак!" И мне тоже ничего не будет.

Я к чему анекдот этот вспомнил. Ещё не давно мы были похожи на американцев. Свобода слова у нас была. А сейчас модератор появился т.к риски проекту... президента только по фамилии...

Ой как быстро мы на другую сторону скатились

 

гена

Модерація бункера, це як раз чудова ілюстрація прислів'я "застав дурака богу молитися...."

Будь яку хорошу ініціативу, легко перетворити в фарс неадекватними рішеннями.

Але то таке...скоро тут залишаться сектанти і пофігісти, й буде ідилія.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Модерація бункера, це як раз чудова ілюстрація прислів'я "застав дурака богу молитися...."

Будь яку хорошу ініціативу, легко перетворити в фарс неадекватними рішеннями.

Але то таке...скоро тут залишаться сектанти і пофігісти, й буде ідилія.

А сектанти-це хто?:)

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя Justas показать

А сектанти-це хто?:)

Сектант - на бункерському жаргоні, це той, хто має протилежну авторові поста точку зору)))).

Модераторе

Здається що дописувач з ніком Білий Вовк набажав вже українцям на довічне блокування

 

ПБН

Якщо якогось користувача блокують на термін за просування російських нарративів, а він створює клона і продовжує займатися тим самим, це свідчить, що даний користувач бере участь в форумі виключно для просування російських нарративів. Підсумкові висновки робити не мені.

стукачі рулять

 

Mahno

За клона - довічний бан!

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Якщо якогось користувача блокують на термін за просування російських нарративів, а він створює клона і продовжує займатися тим самим, це свідчить, що даний користувач бере участь в форумі виключно для просування російських нарративів. Підсумкові висновки робити не мені.

Ну і хто тут клон?

Є такий птах - жовна зелена, дуже мені нагадує когось....

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Ну і хто тут клон?

Є такий птах - жовна зелена, дуже мені нагадує когось....

Хто клон - вирішив модератор. Не я. Питання до нього. Подивимось, що ти писатимеш.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Хто клон - вирішив модератор. Не я. Питання до нього. Подивимось, що ти писатимеш.

Жовна, не сміши щодо модератора.

До речі, про модератора - було б добре, якщо людина визнає свої помилки, а не почне ліпити відмазки про клона ніку.

Для альтернативно обдарованих - нік паркував років 5 чи 6 ому назад, просив особисто П.Булаха. Але те скавчання про клонів дуже насмішило))))

 

Fenriz

я вважаю, що одерація має бути по формі, а не по змісту.

клони, образи особисті, чи що там - модерація.

а по змісту - це вже цензура; це тоталітаризм, "врагі народа", "отщєпєнци" та інші "кацапські наративи" - це херня і московський шовінізм.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

Жовна, не сміши щодо модератора.

До речі, про модератора - було б добре, якщо людина визнає свої помилки, а не почне ліпити відмазки про клона ніку.

Для альтернативно обдарованих - нік паркував років 5 чи 6 ому назад, просив особисто П.Булаха. Але те скавчання про клонів дуже насмішило))))

Как засохшее кацапское говно рассказывало, что жилые дома есть законная цель кацапов забаненный подкацапник киев-донецк - боевой офицер, так и ты доказываешь, что забаненное чепушило - не клон. Стилистика один-в-один.

Насмешило? Смейся. Лучше всех смеётся тот, чьего смеха никто не видит. Так что у тебя всё впереди).

Модератор тебя забанил, аак клона. Модератор должен признать свою ошибку? Так ему и напиши).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Как засохшее кацапское говно рассказывало, что жилые дома есть законная цель кацапов забаненный подкацапник киев-донецк - боевой офицер, так и ты доказываешь, что забаненное чепушило - не клон. Стилистика один-в-один.

Насмешило? Смейся. Лучше всех смеётся тот, чьего смеха никто не видит. Так что у тебя всё впереди).

Модератор тебя забанил, аак клона. Модератор должен признать свою ошибку? Так ему и напиши).

написав, не переживай.

жовна, не нервуй...

кацапи - не люди, казав і буду казати.

 

Fenriz

Ответ на сообщение пользователя Fenriz показать

написав, не переживай.

жовна, не нервуй...

кацапи - не люди, казав і буду казати.

Опудало, я твого приводу і не думав переживати. А кацапи - не люди.

Стук-стук

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

Стук-стук

Об стену головой бьёшься?

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 7
Мапа сайту Повна версія Оновити