Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Енергосистема
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

Де це підара заблокували?

на гілці про Ізраїль

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

на гілці про Ізраїль

а що там було?

Це перший бан після початку СВО(тьху, бля), спочатку модераціі?!))

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

на гілці про Ізраїль

нарешті модер звернув увагу на відвертого підараса, який лише провокував і обсирав все навкруги...

 

muntyan

❗️Частина Салтівського району Харкова знеструмлена через аварію, повідомили в обленергою

Світла частково немає на вулицях Гвардійців Широнінців, Академіка Павлова, Владислава Зубенка, Валентинівській, Бучми, Героїв Праці, Джерельній.

За даними обленерго, на заживлення знеструмлених будинків може знадобитися до двох годин

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot

https://t.me/kharkivlife/71024

~~~~~~~

Пишуть, транспорт вже пішов.

Гілку зносити ніхто не збирається? Хочу почути відповідь від модератора.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

Гілку зносити ніхто не збирається? Хочу почути відповідь від модератора.

В сбу напиши.И в лигу наций

 

Буллит

Підаре, прочитай уважно. Сьогодні мене і ще декілька хлопців номінували на звання найкращого молодого спеціаліста серед усіх робітників станції. Сьогодні проводилося голосування і я вже знаю багато людей, які за мене пицнули. Мабуть все тому, що я "тупе бидло , яке нічого не вміє , нічого не знає". Ближче до Дня енергетика скажуть, хто переміг. Переможець отримає премію 15000 грн, 2-3 місце поменше. Якщо виграю, перешлю тобі поштою бутилку шмурдяка залити горе, а то ти такого точно не переживеш.

 

Striker

До речі, навідміну від ковельського бомжа, я тиждень тому назад купив собі 2 зарядні станції на суму 51к грн, і коли в Ковелі буде стояти виття, в мене буде світло в хаті хоча б на добу. А лох ковельський буде соплі розмазувати по всьому форуму.

 

Striker

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

До речі, навідміну від ковельського бомжа, я тиждень тому назад купив собі 2 зарядні станції на суму 51к грн, і коли в Ковелі буде стояти виття, в мене буде світло в хаті хоча б на добу. А лох ковельський буде соплі розмазувати по всьому форуму.

Я уже успел расслабиться по поводу возможного отсутствия света раз ноябрь закончился. И тут ты пишешь что большую сумму денег потратил неделю назад. Что-то произошло недавно и возможно отсутствие электричества?

И почему зарядные станции, это выгоднее чем инвентор + аккумулятор?

 

гена

Ответ на сообщение пользователя Striker показать

До речі, навідміну від ковельського бомжа, я тиждень тому назад купив собі 2 зарядні станції на суму 51к грн, і коли в Ковелі буде стояти виття, в мене буде світло в хаті хоча б на добу. А лох ковельський буде соплі розмазувати по всьому форуму.

Не знаю, може то ти написав, щоб допікти Степану...

Так, ти молодець, в тебе цілу добу буде світло вдома, ти витратив аж 51к на зарядні станції.

Тільки що тобі дає та доба?

А на фронті ті станції то життя.

 

Локи

❗️ На Запорізькій АЕС стався черговий блекаут: є загроза радіаційній безпеці.

Сьогодні вночі відбувся повний блекаут на Запорізькій АЕС.

Найбільша загроза безпеці в такому стані існує на 4 енергоблоці. Вона спричинена тим, що окупанти використовували його із порушенням умов ліцензії на експлуатацію реакторних установок АЕС українського регулятора і тримали в гарячому стані. Знеструмлення головних циркуляційних насосів, що охолоджують активну зону, призводить до переходу реакторної установки в режим природної циркуляції. Такий режим важкий для реакторної установки, його тривалість обмежена проєктом, і він може призвести до відмови основного обладнання енергоблока. Блок потребує термінового переведення до холодного стану.

Зусиллями українських фахівців 2 грудня о 7 годині ранку поновлено звʼязок з українською енергосистемою, а саме відновлено роботу лінії електропередачі напругою 750 кВ.

Черговий блекаут створює загрозу ядерній і радіаційній безпеці.

https://t.me/pandoras_box_ua/33820

Нормальна гілка для скидання матеріалів по темі, а не для розбірок, хто кому на ногу наступив.

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Я уже успел расслабиться по поводу возможного отсутствия света раз ноябрь закончился. И тут ты пишешь что большую сумму денег потратил неделю назад. Что-то произошло недавно и возможно отсутствие электричества?

И почему зарядные станции, это выгоднее чем инвентор + аккумулятор?

мабуть станція тому що багатоповерхівка, там не дуже з генератором розвернесся

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Нормальна гілка для скидання матеріалів по темі, а не для розбірок, хто кому на ногу наступив.

ну й ще декілька днів не буде на гільці представника Ковельського ТЦК

з такими собі гаслами

Піздуй на фронт , сцикло їбане

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя гена показать

Я уже успел расслабиться по поводу возможного отсутствия света раз ноябрь закончился. И тут ты пишешь что большую сумму денег потратил неделю назад. Что-то произошло недавно и возможно отсутствие электричества?

И почему зарядные станции, это выгоднее чем инвентор + аккумулятор?

доречі, чому інвертор додавати обов'язково?

Він же мабуть тільки для газових котлів, та й не усіх причому

ну там якісь зарядні станціі ... теж далеко не всі

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

доречі, чому інвертор додавати обов'язково?

Він же мабуть тільки для газових котлів, та й не усіх причому

ну там якісь зарядні станціі ... теж далеко не всі

Вихід із акумулятора 12вольт, інвертор при підключенні до нього видає 220... Багато в тебе приладів працює на 12-ти вольта?

 

rvv1

Страйкер

Нахіба ти ведешся на цього чмошніка?

Це ж збухана товста невдаха з мінімальною кількістю мізків

Таке гівно потрібно просто ігнорувати

 

igorok

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

доречі, чому інвертор додавати обов'язково?

Він же мабуть тільки для газових котлів, та й не усіх причому

ну там якісь зарядні станціі ... теж далеко не всі

Да, в многоквартирном можно наверное обходиться аккумулятором с зарядным. Как-то про эти и не подумал. У меня газовый котел потому там акк+инвертор.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ну й ще декілька днів не буде на гільці представника Ковельського ТЦК

з такими собі гаслами

Піздуй на фронт , сцикло їбане

Я подумав був, що ти останнє мені написав))).

Але, хоча я допоки цікавості в тцкшників не викликав, думаю, в другій половині наступного року і до мене дійде черга.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я подумав був, що ти останнє мені написав))).

Але, хоча я допоки цікавості в тцкшників не викликав, думаю, в другій половині наступного року і до мене дійде черга.

ну я згадую, коли мій знайомий зі смаленська таке писав ТСу ковельському

Я тоді теж нерозумів, що полуполковник-ботсванець не й де до воєнкома, а інших відправляє

А зараз такаж хуйня від нєєбацца диванного артилериста

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Вихід із акумулятора 12вольт, інвертор при підключенні до нього видає 220... Багато в тебе приладів працює на 12-ти вольта?

Ну мова йшла про генератор +інвертор, тому й питання - навіщо?!

А скуки-…якщо мова йде про про «зарядні станції» за 50 тищ грн то це вже якесь Єкофло, яке видає 220

 

ПБН

А акумулятор

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя igorok показать

Страйкер

Нахіба ти ведешся на цього чмошніка?

Це ж збухана товста невдаха з мінімальною кількістю мізків

Таке гівно потрібно просто ігнорувати

Це чмо вже створювало подібну тему і я йому навіть там відповів.

https://www.footboom1.com/ua/forum/bunker/218041.h...

Але воно чомусь мені не захотіло там відповідати, йому просто треба в черговий раз мене обісрати, не полінувалося створити ще 100500 тему для цього. Воно так стверджується, бо по життю просто нічого з себе не представляє. Дійсно, згоден, треба ігнорувати, як звичайного залитого алкаша на вулиці.

п. с. з приводу інверторів і т.д. була минулорічна тема, зараз спробую знайти і щось там відповісти. Тут я більше не збираюся нічого писати, і всіх закликаю також цього не робити, окрім Крокодилова, якому тема норм, в якій в першому ж пості л'ється тонна помиїв і брехні.

 

Striker

Дефіциту електроенергії немає і поки не прогнозується, графіків відключень наразі не існує, — Міненерго

За словами заступника міністра енергетики України Ярослава Демченкова, через зниження температури повітря, можливе збільшення споживання у вечірні години. Для покриття потреб споживання будуть використані можливості власної генерації, тобто додатково використовуватимуть гідроенергетику. 

Він додав, що ситуація в енергетиці контрольована, про складання графіків відключень наразі не йдеться. 

Надіслати новину @Kharkiv_Lifebot

ПІДПИСАТИСЯ

https://t.me/kharkivlife/71283

Оперативний ЗСУ

На Хмельницькій АЕС стартував проєкт з будівництва двох нових енергоблоків під номерами №5 та 6 за американською технологією Westinghouse

Сьогодні у присутності високопосадовців із США був закладений перший куб бетону 5 енергоблоку.

12:49

 

Stepan75ss

Уже імпортували в піки з Польщі. Якщо не збільшать генерацію за рахунок АЕС, буде влітку херово.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Уже імпортували в піки з Польщі. Якщо не збільшать генерацію за рахунок АЕС, буде влітку херово.

Влітку блоки АЕС треба ставити на ремонт . Бо тоді взимку точно буде піздець.

 

Stepan75ss

Щодо енергетики ... Можливо нам треба обдумати варіант , щоб подарити частину своєї території американцям . Зокрема колись президент Франції офіційно подарував США частину своєї території -- Ронське військове кладовище . https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%BD%D...

Вже вибачте що кацапська вікі , в українській статті поки що нема . Тепер територія цього кладовища -- це територія США , на якій офіційно піднятий американський прапор .

Можливо треба подарувати американцям землю під нашими електростанціями і магістральними підстанціями .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Щодо енергетики ... Можливо нам треба обдумати варіант , щоб подарити частину своєї території американцям . Зокрема колись президент Франції офіційно подарував США частину своєї території -- Ронське військове кладовище . https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%BD%D...

Вже вибачте що кацапська вікі , в українській статті поки що нема . Тепер територія цього кладовища -- це територія США , на якій офіційно піднятий американський прапор .

Можливо треба подарувати американцям землю під нашими електростанціями і магістральними підстанціями .

а воно їм на який хрін тра?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Щодо енергетики ... Можливо нам треба обдумати варіант , щоб подарити частину своєї території американцям . Зокрема колись президент Франції офіційно подарував США частину своєї території -- Ронське військове кладовище . https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%A0%D0%BE%D0%BD%D...

Вже вибачте що кацапська вікі , в українській статті поки що нема . Тепер територія цього кладовища -- це територія США , на якій офіційно піднятий американський прапор .

Можливо треба подарувати американцям землю під нашими електростанціями і магістральними підстанціями .

їбучий случай...

макітру свою тупу подаруй піндосам, хай вони нею вчаться грати в соккер)))

 

muntyan

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити