Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Соціологічне дослідження .

Сьогодні десь півтори години назад позвонили з цієї кантори https://www.sapiens.com.ua/

Хвилин 15-20 задавали різні запитання про війну , про мобілізацію , про допомогу від Європи і США , про то да сьо ...

Цікавий був перелік політиків до яких питали відношення :

1. Зеленський

2. Сирський

3. Залужний

4. Єрмак

5. Арестович

Я сказав , що Сирський і Залужний не є політиками . На що тьотка сказала , що є , бо їхні прізвища прямо вказані в анкеті , яку дав їм замовник . Цікаво , хто ж міг бути тим загадковим замовником , якого цікавлять саме ці 5 прізвищ ?

пс. Доречі , прізвище Шмигаля їх не цікавило , зате питали довіру загалом до уряду , верховної ради і президентської команди .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Сьогодні десь півтори години назад позвонили з цієї кантори https://www.sapiens.com.ua/

Хвилин 15-20 задавали різні запитання про війну , про мобілізацію , про допомогу від Європи і США , про то да сьо ...

Цікавий був перелік політиків до яких питали відношення :

1. Зеленський

2. Сирський

3. Залужний

4. Єрмак

5. Арестович

Я сказав , що Сирський і Залужний не є політиками . На що тьотка сказала , що є , бо їхні прізвища прямо вказані в анкеті , яку дав їм замовник . Цікаво , хто ж міг бути тим загадковим замовником , якого цікавлять саме ці 5 прізвищ ?

пс. Доречі , прізвище Шмигаля їх не цікавило , зате питали довіру загалом до уряду , верховної ради і президентської команди .

Так відповів би, що вони не політики, бо ти особисто їх політиками не вважаєш))).

Я зазвичай раджу питати відповіді в тих, хто роздав анкети, а я сам на жодні питання відповідей давати не бажаю)).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Так відповів би, що вони не політики, бо ти особисто їх політиками не вважаєш))).

Я зазвичай раджу питати відповіді в тих, хто роздав анкети, а я сам на жодні питання відповідей давати не бажаю)).

А я відповів на всі питання . Навіть запропонували мені висловити дві найбільші претензії до найвеличнішого . Я чесно сказав :

1. Шалена корупція в час війни в його ж команді .

2. Явна показова соціальна нерівність між простими людьми і представниками влади в питанні захисту Держави .

Тьотка добросовісно настукала це на клаві , перечитала мені , і спитала , чи правильно . Я сказав що претензій в мене набагато більше , але якщо можна тільки дві -- тол хай будуть саме ці .

 

Stepan75ss

Степу уже ФСБ прощупывает на возможность подзаработать. Знают потенциальных клиентов.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

А я відповів на всі питання . Навіть запропонували мені висловити дві найбільші претензії до найвеличнішого . Я чесно сказав :

1. Шалена корупція в час війни в його ж команді .

2. Явна показова соціальна нерівність між простими людьми і представниками влади в питанні захисту Держави .

Тьотка добросовісно настукала це на клаві , перечитала мені , і спитала , чи правильно . Я сказав що претензій в мене набагато більше , але якщо можна тільки дві -- тол хай будуть саме ці .

А я відповідаю, що мені вкрай незручно розмовляти, що не не бажаю відповідати на жодні питання, що я знаю за графу про нєхотящих і прошу внести мене туди.

Чому та5к мало мінусів ? Амеби з інфузоріями , зберіться , і накидайте своєму кумиру Дяді Стьопі мінусів !

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Сьогодні десь півтори години назад позвонили з цієї кантори https://www.sapiens.com.ua/

Хвилин 15-20 задавали різні запитання про війну , про мобілізацію , про допомогу від Європи і США , про то да сьо ...

Цікавий був перелік політиків до яких питали відношення :

1. Зеленський

2. Сирський

3. Залужний

4. Єрмак

5. Арестович

Я сказав , що Сирський і Залужний не є політиками . На що тьотка сказала , що є , бо їхні прізвища прямо вказані в анкеті , яку дав їм замовник . Цікаво , хто ж міг бути тим загадковим замовником , якого цікавлять саме ці 5 прізвищ ?

пс. Доречі , прізвище Шмигаля їх не цікавило , зате питали довіру загалом до уряду , верховної ради і президентської команди .

типу Арестович політик

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Чому та5к мало мінусів ? Амеби з інфузоріями , зберіться , і накидайте своєму кумиру Дяді Стьопі мінусів !

бо тебе більшість ресурсу в ігнор закинуло

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

бо тебе більшість ресурсу в ігнор закинуло

Серйозно ? Більшість амеб мене тут тільки і читає . Так само , як і ти .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Серйозно ? Більшість амеб мене тут тільки і читає . Так само , як і ти .

єдине, що мене цікавить в твоїй важній персоні - як такі довбойоби доживають до таких років)

 

Эйся Трёп

Ну от мабуть результати цього дослідження нарешті попали на стіл до замовників . Якщо вождь зебілів таки звільнить Залужного -- він автоматично зробить з нього вже справжнього політика , та ще й з величезним рейтингом .

 

Stepan75ss

Якесь слабеньке опитування

Чому б не поцікавитись про міжнародні справи

Ну там наприклад - Телявівці вже увімкнули задню, але чому це бачать тількі якісь дуже прозорливі?

 

ПБН

Ну от і все стало на свої місця .

 

Stepan75ss

Що, знов дзвонили?

Нарешті

 

ПБН

Дивно . Пару днів вийшла свіжа соціологія , але всі чомусь не звернули на неї увагу ... А дарма . Там цікаві цифри https://storage1b.censor.net/images/f/8/c/6/f8c6ad...

 

Stepan75ss

Як каже поводир всєя Думающіх великомучениці бапчєнка - необучаемые.

14 рік - уууу, егегеееееййй, в один тур АТО за тиждень!

19 рік - ууууу, иииииии, ні обіцянок ні пробачень, ЗЕшибіііісь!!

24 рік батько наш Залужний, тільки він нам нужний, ходить по воді, всіх спасе в біді...

...

Цікаво змоделювати, коли б його почали проклинати після виборів.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Власне, ПП остаточно сходить в архів. Про що і йшлося.

Дивився вчорашнього Бутусова , де він коментує результати соціології . Він слушно зауважує , що рейтинг Залужного -- це практично антирейтинг найвеличнішого . І це , зауважне , без жодної реклами , без телеефірів , без розкруток в тг-каналах . Залужний після відставки ніби випарувався , його ніде не видно . Просто люди не бачать зараз іншої фігури . А от запит на зміну існуючої влади є , і він росте .

 

Stepan75ss

Просто люди біжать стадом туди, де вони когось знають.

Якби комуняки і риги були розумнішими і грали хоч трохи тонше - вони б зараз були чемпіонами симпатій. Саме як антитеза.

Але ці їблани одразу побігли з гіві прямо брататися.

 

Белый Волк

Залужний не зробив жодної політичної дії за всю кар'єру.

Його команда навіть не віртуальна - її в принципі не існує.

Жодної політичної тези.

Ну тобто так, це друга ітерація Слуги народу, тільки з набагато більш позитивним іміджем через військову кар'єру.

 

Белый Волк

Цікавий ефір https://www.youtube.com/watch?v=bClRG2QICx0 Я не з усім погоджуюсь , але і така думка є .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Дивно . Пару днів вийшла свіжа соціологія , але всі чомусь не звернули на неї увагу ... А дарма . Там цікаві цифри https://storage1b.censor.net/images/f/8/c/6/f8c6ad...

туфта.

колись у виборах (останніх?) було имало "лідерів рейтингів" - журналісти там якісь (і хороші!) "порядні люди" (і таки - да) - ну й що з того?

вийшли всі ці кандидати у ефіри і почали їм задавати питання: про соціалку, про жкг, про економіку, дороги, кордони, корупцію, поліцію..... - і всі вони дружно поздувались.

так само здувся і ПП твій коханий - бо немав він що сказати і ото тільки гаслив.

а Зе виграв.

всі дружно виграш приписали кому хто хтів - телевізору, дніпрвському єврею, москалям і жидам - але якось всі прогавили той момент, що у команді Зе були люди що могли внятно описати цілі для різних сфер життя (щоправда, більшість із оних пішли від Зе); і у нас як обично все вписали в гроші тощо, але українці окрім іншого уміють думати; може не так як слід, але вже простими гаслами і казками нас не купити.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

туфта.

колись у виборах (останніх?) було имало "лідерів рейтингів" - журналісти там якісь (і хороші!) "порядні люди" (і таки - да) - ну й що з того?

вийшли всі ці кандидати у ефіри і почали їм задавати питання: про соціалку, про жкг, про економіку, дороги, кордони, корупцію, поліцію..... - і всі вони дружно поздувались.

так само здувся і ПП твій коханий - бо немав він що сказати і ото тільки гаслив.

а Зе виграв.

всі дружно виграш приписали кому хто хтів - телевізору, дніпрвському єврею, москалям і жидам - але якось всі прогавили той момент, що у команді Зе були люди що могли внятно описати цілі для різних сфер життя (щоправда, більшість із оних пішли від Зе); і у нас як обично все вписали в гроші тощо, але українці окрім іншого уміють думати; може не так як слід, але вже простими гаслами і казками нас не купити.

Ти сам собі протирічиш . Прості українці радісно проголосували за людину , яка не мала жодної уяви про соціалку , жкг , економіку і тд. і тп. Але одного разу виставити себе клоунами виборцям було замало , і простий нарід дружно привів монобільшість в Раду з її арахаміями , дубінеску , бужанськими і прочіми безмозглими і тищенками ... На фоні всього того трешу , який проліз в Раду по спискам слуг , вже навіть Юзік виглядає титаном мислі .

Ну а що стосується соціології , то яких "лідерів рейтингів" ти мав на увазі ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Ти сам собі протирічиш . Прості українці радісно проголосували за людину , яка не мала жодної уяви про соціалку , жкг , економіку і тд. і тп. Але одного разу виставити себе клоунами виборцям було замало , і простий нарід дружно привів монобільшість в Раду з її арахаміями , дубінеску , бужанськими і прочіми безмозглими і тищенками ... На фоні всього того трешу , який проліз в Раду по спискам слуг , вже навіть Юзік виглядає титаном мислі .

Ну а що стосується соціології , то яких "лідерів рейтингів" ти мав на увазі ?

ні в чому я собі не протирічу і аби ти не лінувався думати то прочитав би що Зе йшов у прези як очільник команди а не клоун з кварталу.

і багато хто голосував не за Зе а за, наприклад, Разумкова, який цілком внятно і розумно описував економічні плани.

---

щодо лідерів рейтингів, то я мав на увазі Залужного. він вояка, можливо і хороший. але після перших же вьюх про економіку чи освіту його рейтинг здується в нуль.

як у свій час здувся і Порох, маніакально обсцикаючись зробити собі команду з розумних людей (боявся конкурентів); і потім плямкав щось про віру, ніхуя навіть не будучи нормальним вірянином.

 

Mahno

Мапа сайту Повна версія Оновити