Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Президент США Байден незначно збільшив свою перевагу над Трампом.

Президент США Байден незначно збільшив свою перевагу над Трампом напередодні листопадових президентських виборів, — Reuters.

Серед виборців, які взяли участь у п'ятиденному опитуванні:

— 41% за Байдена.

— 37% за Трампа.

— 22% не визначилися з вибором кандидата, схиляються до третіх партій або взагалі не будуть голосувати.

https://www.reuters.com/world/us/biden-has-margina...

 

аммиак

Цікаво, хто ж таки переможе?

 

аммиак

Все ж ставлю на Байдена.

 

аммиак

Обоє лайно динозавра...

 

Axelk

хуйло

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Обоє лайно динозавра...

Але хтось з них таки стане наступним президентом.

 

аммиак

Тут взагалі ось, що цікаво, ніколи в Штатах не було такого, щоб президентом ставала особа, яка вже програвала вибори на цю посаду до цього.

Тавро лузера типу стоїть вже на ній.

Ну правда ж, не було такого, щоб хтось програв, а потім, через якийсь час, знов ліз у президенти?

Я ж наче не помиляюся, ні?

 

аммиак

коли змагаються два гавнопідараса, то сподіватись на краще недоречно...

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

коли змагаються два гавнопідараса, то сподіватись на краще недоречно...

Ні, ну зачекайте, нехай на чийсь погляд вони обидва гавно. Але ж Байден і демократи при цьому не блокують допомогу Україні у 61 млрд. Це роблять саме трампісти з подачі самого Трампа.

 

аммиак

Доречі колись була така гілка тут

https://www.footboom1.com/ua/forum/bunker/108515.h...

І тоді всі думали, що переможе точно Клінтонша.

 

аммиак

"кто помнит историческую фразу Байдена:

- если я стану президентом, тирании путина придёт конец

от "придёт конец" до "не бомбите путинские НПЗ"..(с)

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

"кто помнит историческую фразу Байдена:

- если я стану президентом, тирании путина придёт конец

от "придёт конец" до "не бомбите путинские НПЗ"..(с)

Я пам'ятаю.

 

аммиак

"Американская система checks and balances пополнилась двумя необычными феноменами.

Неправящий президент Байден, который уже ни чем и ни кем не управляет.

И правящий непрезидент Трамп, который одной левой ногой управляет Конгрессом, и уже определяет внешнеполитический курс."

(с)

 

Upiter

Ответ на сообщение пользователя Upiter показать

"Американская система checks and balances пополнилась двумя необычными феноменами.

Неправящий президент Байден, который уже ни чем и ни кем не управляет.

И правящий непрезидент Трамп, который одной левой ногой управляет Конгрессом, и уже определяет внешнеполитический курс."

(с)

Є одна ремарка, Трамп ніхуя не правящій, він блокующій.

І раніше такі моменти там виникали, так що це ні разу не феномен.

Завжди до цього знаходили компроміси і вихід з таких кутів, а зараз там засіла тупа MAGA, члени якої відверті ідіоти зі своїми різноманітними теоріями змови.

Деградація певної частини суспільства налице, якою користуються, користується, відвертий шахрай по життю.

Демократія дозволяє навіть такому непотрібу перемагати і отримувати певну владу.

Таке у світі скрізь трапляється, час від часу, ось прийшла черга Америки це пережити.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Є одна ремарка, Трамп ніхуя не правящій, він блокующій.

І раніше такі моменти там виникали, так що це ні разу не феномен.

Завжди до цього знаходили компроміси і вихід з таких кутів, а зараз там засіла тупа MAGA, члени якої відверті ідіоти зі своїми різноманітними теоріями змови.

Деградація певної частини суспільства налице, якою користуються, користується, відвертий шахрай по життю.

Демократія дозволяє навіть такому непотрібу перемагати і отримувати певну владу.

Таке у світі скрізь трапляється, час від часу, ось прийшла черга Америки це пережити.

Америка це переживе і може навіть не помітить, а ось чи переживемо ми?

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Є одна ремарка, Трамп ніхуя не правящій, він блокующій.

І раніше такі моменти там виникали, так що це ні разу не феномен.

Завжди до цього знаходили компроміси і вихід з таких кутів, а зараз там засіла тупа MAGA, члени якої відверті ідіоти зі своїми різноманітними теоріями змови.

Деградація певної частини суспільства налице, якою користуються, користується, відвертий шахрай по життю.

Демократія дозволяє навіть такому непотрібу перемагати і отримувати певну владу.

Таке у світі скрізь трапляється, час від часу, ось прийшла черга Америки це пережити.

Двопартійна американська система аж ніяк не демократія що покало нинішня сиуація .Та і раніше коли кандидат якмй набирав більше голосів програвав вибори

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Америка це переживе і може навіть не помітить, а ось чи переживемо ми?

Так в тому то і увесь цимес. Якби не Україна в цьому контексті, потрібна б була мені та Америка і її вибори.

То була б виключно їх справа, до якої мені не було б ніякого діла.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Двопартійна американська система аж ніяк не демократія що покало нинішня сиуація .Та і раніше коли кандидат якмй набирав більше голосів програвав вибори

Двопартійна американська система аж ніяк не демократія

---

А що то тоді?

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Двопартійна американська система аж ніяк не демократія що покало нинішня сиуація .Та і раніше коли кандидат якмй набирав більше голосів програвав вибори

Та і раніше коли кандидат якмй набирав більше голосів програвав вибори

---

Для них це нормально, бо вони Штати.

По суті саме представники Штатів обирають собі єдиного, федерального президента.

 

аммиак

Фетишизм

Той самий deep state (справжній, а не той, що став повністю провладним) - бачить фінансову стратегію саме отак.

Єдине, що може зробити Трамп - підбадьорити процеси.

 

Белый Волк

Єдине, що може зробити Трамп - підбадьорити процеси.

https://twitter.com/RealJakeBroe/status/1778478472...

 

аммиак

Президент США Джо Байден оголосив про намір розпочати дебати зі своїм суперником-республіканцем Дональдом Трампом перед листопадовими виборами.

«Я буду (дебатувати). Я не знаю коли. Я радий з ним дебатувати», — сказав Байден в інтерв'ю телеведучому Говарду Стерну.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

Президент США Джо Байден оголосив про намір розпочати дебати зі своїм суперником-республіканцем Дональдом Трампом перед листопадовими виборами.

«Я буду (дебатувати). Я не знаю коли. Я радий з ним дебатувати», — сказав Байден в інтерв'ю телеведучому Говарду Стерну.

Тоді хай його штовхнуть, на дебатах. Сплячий Джо)

 

sanyock

Мапа сайту Повна версія Оновити