Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Танк - не пожарна машина, він не може з собою везти кілька сот літрів води, точніше може, але він повинен тоді щось не везти, бк, наприклад, тоді навіщо він потрібен?! Ні, до кінця війни обидві сторони вирішать це питання, це вже питання розвитку.

Танкові не треба досилати потужні об'єми води на велику відстань. З цього боку все легше.

Хоч це все й гіпотетика, проте ідея не позбавлена сенсу. Мене здивувала реакція.

Накшталт тієї, яка могла б бути, коли на початку війни хтось писав би про те, що скоро піхота ховатиметься від весільних дронів.

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Танкові не треба досилати потужні об'єми води на велику відстань. З цього боку все легше.

Хоч це все й гіпотетика, проте ідея не позбавлена сенсу. Мене здивувала реакція.

Накшталт тієї, яка могла б бути, коли на початку війни хтось писав би про те, що скоро піхота ховатиметься від весільних дронів.

Потужні, не потужні, але це якійсь об'єм, до того ж який, навряд чи хто знає. Плюс його теж кудись потрібно прилаштувати. Все це питання інженерії, однак, повторюсь, питання не саме складне, його, імхо швидко не вирішать, вода, це буде, чи щось інше

 

Chester

Ответ на сообщение пользователя Chester показать

Потужні, не потужні, але це якійсь об'єм, до того ж який, навряд чи хто знає. Плюс його теж кудись потрібно прилаштувати. Все це питання інженерії, однак, повторюсь, питання не саме складне, його, імхо швидко не вирішать, вода, це буде, чи щось інше

Темпи інновацій просто неймовірні

Не розумію, на чому грунтуються твої припущення про швидко не вирішать

Повітряні дрони атакують наземні, хто про таке міг подумати 2 роки тому?

 

kol2

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Не, не парашинских. Наших туда выехавших наслушался. Тут одно из двух, либо твой район еще не заселен ими и достаточно благополучный, либо наших селят в такие районы. Ладно, будет время, выясню что и как. Дело в том, что из Франции, мне говорили тоже самое. Ты утверждаешь что проблемы нет? Тогда я просто в замешательстве. Мне придется извиниться. Сожалею.

Ну з Францією порівнювати неможна .Алжир,Марокко,Єгипет и т.д.,це все дуже велика спадщина.Її просто так не позбутися.

Я не можу сказати,що проблеми взагалі не існує.Але ж це не ПРОБЛЕМА,а проблемка одна з...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя kol2 показать

Не розумію чому всі так скептично, судячи з реакції на цей пост, віднеслися до ідеї пана Махно

Навіть при першому ж наближенні гугл вилає таке поняття як апарат Тета

Я думаю, ідея справді має велику перспективу тому, що успішна реалізація впливатиме на базову здатність дронів атакувати свої цілі

Та величезна купа вкладень в технології, в тому числі донаведення за допомогою штучного інтелекту, може бути обнулена, принаймні частково

До речі, ідея з водяною пушкою також одна з перших, що приходить в голову на базі асоціацій.

Я только что облажался с арабами, что бы ввязываться в дискуссию. Но учитывая что дроны атакуют под разными углами, с разных сторон, то по моему от огородного чучела больше пользы...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Я только что облажался с арабами, что бы ввязываться в дискуссию. Но учитывая что дроны атакуют под разными углами, с разных сторон, то по моему от огородного чучела больше пользы...

Я не спеціаліст, я лиш припускаю, що ідея при хорошому рівні реалізації може спрацювати

Бо пневмопушка на танкові, то, можливо, трохи дешевше ніж турель-кулемет, хоча система виявлення та наведення може й не дуже відрізнятися

Та на початках, керування точно буде ручним і тут більша зона ураження гратиме вирішальну роль

 

kol2

Тест

 

chuba1

Раша-каналы сообщают, что на Крым летит порция демократии (Атакмс) Наблюдаем

Гыыы. Было бы неплохо. У кого какие ещё хорошие новости?

 

chuba1

Доречі,тільки сьогодні прочитав,що кількість українських біженців у Німеччині перевищила 1,5 млн.Я щось прогавив.Наче наприкінці року було ще 1,1 млн.Звідки ці 400 тищ понаїхало?Це ж не хуй собачий,майже півмільона...

 

Justas

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Раша-каналы сообщают, что на Крым летит порция демократии (Атакмс) Наблюдаем

Гыыы. Было бы неплохо. У кого какие ещё хорошие новости?

Сьогодні о 10 годині ранку кацапи розпочали масовані контрнаступальні дії у Кислівці. На кінець доби, вони закріпилися у населеному пункті. Місцем удару обрали підрозділ ТрО, який обмежений в силах та засобах. Хлопцям прикро втрачати позиції, але без підтримки тяжкого озброєння ситуація може суттєво погіршитися. Якщо Очеретине не стало уроком для ОТУ/ОУВ/ОСУВів, то тут вже ніякий медійний розголос не змусить підняти дупу і налагодити штабних управлінців щось зробити. Рік тому, коли провалився фронт біля Новоєгорівки, Сирський особисто приїздив і контролював відновлення позицій.

deepstatemap.l

 

СКАЗОЧНИК

Це,як уся Естонія,хуяк і переїхала до Німеччини...

 

Justas

Несколько дней назад мне написал Бенес Айо по кличке Черный Ленин. Он прислал видео, в котором рассказал, за что убили американского коммуниста Рассела Бентли, который с 2014 воевал за русский мир.

По его слова, американца убили оккупанты так как он слишком много знал о преступлениях России на Донбассе.

На видео нечеловеческая мощь

https://youtu.be/UiFdgLJ4GDQ?si=mI0fhN8-DE6VVSa9

 

аммиак

Помню як на Сунака бочку котили,та і я сам такий був. 21 сторіччя на дворі, якщо б не йобані кацапи, всім би давно було піхуй хто якої нації, кольору шкіри .

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Хтось вибухнув би, хтось - ні.

Ти не зрозумів!

Просто отого, хто б "вибухнув", на всіх вистачило б на місяць!:)))

Скажи, що ні!:)

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

Ти не зрозумів!

Просто отого, хто б "вибухнув", на всіх вистачило б на місяць!:)))

Скажи, що ні!:)

Я все зрозумів.

Два раза вмазали балистикой.

 

СКАЗОЧНИК

Окупанти вдарили по Салтівському району Харкова. На цю хвилину - без постраждалих. Є пошкодження цивільної нежитлової інфраструктури - Синєгубов

 

СКАЗОЧНИК

Карма в дії: одразу два НПЗ були атаковані цієї ночі в Краснодарському краї, – русняві ЗМІ.

Попередньо, удари було завдано по НПЗ «Слаявнськ-ЕКО», бітумному заводу, Ільському НПЗ і низці інших об'єктів.

Горить нормально

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Два раза вмазали балистикой.

Второй - ощущение, что где-то рядом. Тоже Салтовский район? Или ракета корейская? Звук не как от С-300...

Ответ на сообщение пользователя yurko показать

Карма в дії: одразу два НПЗ були атаковані цієї ночі в Краснодарському краї, – русняві ЗМІ.

Попередньо, удари було завдано по НПЗ «Слаявнськ-ЕКО», бітумному заводу, Ільському НПЗ і низці інших об'єктів.

Горить нормально

 

аммиак

У Харкові під ударом опинився медкомплекс, у корпусах якого на момент ракетного обстрілу знаходилося більше тисячі осіб — 900 пацієнтів і 250 людей персоналу, — Терехов.

На щастя, ракети влучили у землю, а не у корпуси медзакладу. В іншому випадку важко уявити кількість загиблих та постраждалих. Є одна поранена людина, ступінь легкий.

---

Мразі відкрито і цілеспрямовано буде тепер бити по лікарнях. Пояснюючи бидлу це тим, що там лікуються поранені нацисти. Вчора були конкретні заяви з цього приводу.

Кацап дійшов то абсолютно божевільного стану у цій війні, демонструючи нам усі самі бридкі і збочені риси свого нутра.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя аммиак показать

У Харкові під ударом опинився медкомплекс, у корпусах якого на момент ракетного обстрілу знаходилося більше тисячі осіб — 900 пацієнтів і 250 людей персоналу, — Терехов.

На щастя, ракети влучили у землю, а не у корпуси медзакладу. В іншому випадку важко уявити кількість загиблих та постраждалих. Є одна поранена людина, ступінь легкий.

---

Мразі відкрито і цілеспрямовано буде тепер бити по лікарнях. Пояснюючи бидлу це тим, що там лікуються поранені нацисти. Вчора були конкретні заяви з цього приводу.

Кацап дійшов то абсолютно божевільного стану у цій війні, демонструючи нам усі самі бридкі і збочені риси свого нутра.

Ну так: анонсували удари по лікарням в Кижві, вдарили в Харкові.

Я знаю, що ти невіруючий. Але як на мене - то Бог одвів .... Бо якби влучили .....

За ночь было атаковано два российских нефтеперерабатывающих завода - в Ильском и в Славянске-на-Кубани. Пока точно подтверждено успешное повреждение Ильского НПЗ, однако по всей видимости, Славянский тоже получил серьёзные повреждения.

Апд. Местными властями подтверждено повреждение ректификационных колонн на обоих заводах.

@yigal_levin

Еще зафиксирован хороший пожар на военном аэродроме в Краснодарском крае - в Тихорецке.

Там также была атака БПЛА

https://twitter.com/GirkinGirkin/status/1784089132...

 

chuba1

Психоневрологічний медкомплекс. Уявляю - точніше, не уявляю - як приводити лікарям хворих до тями.

Гагага)

----

Губернатор Краснодарского края Кондратьев сообщил, что беспилотники противника подавлены в Славянском, Северском и Кущевском районах.

Глава Славянского района Синяговский заявил о попытке Хохла атаковать НПЗ в Славянске-на-Кубани: «На территорию завода в Славянске-на-Кубани произошла атака БПЛА. Всего было 9 атак на резервуарный парк и ректификационную колонну. Благодаря выстроенной системе защиты резервуарный парк не пострадал. Повреждена ректификационная колонна».

---

Як кажуть є одне але)

Влучили саме куди треба, в колону, тепер цей завод виведено з ладу надовго.

 

аммиак

Бельгія та Канада оголосили про нові пакети допомоги Україні

Бельгія передасть Україні ракети для систем ППО з власних запасів (не уточнюється, які саме та скільки), а також виділить €200 млн для участі в німецькій ініціативі з постачання систем ППО. Про це заявила Міністерка оборони Бельгії Людивін Дедондер після засідання у форматі Рамштайн.

Міністерство оборони Канади заявило, що країна виділить близько $2,3 млн на оплату українського виробництва бойових дронів.

Також додатково виділить ще близько $10 млн на чеську ініціативу із виробництва й закупівлі артилерійських боєприпасів для України.

Окрім цього Канада передасть Україні ще 100 дронів Teledyne FLIR, на додачу до обіцяних раніше 800.

 

аммиак

Не тільки НПЗ було уражено цієї ночі. КацапськіЗМІ повідомляють, що військовий аеродром у станиці Кущевська Краснодарського краю також загорівся після атаки БпЛА, було вражено літаки.

Кількість та ступінь пошкоджень наразі невідома. Очікуємо більш детальної інформації.

 

аммиак

Можливо трохи офтопу але ми ж тут усі футбольні уболівальники до усього іншого.

А elcharro ще і ліквідатор на додачу.

---

В тему 38-х роковин Чорнобильської трагедії.

- "вчора були роковини Чорнобиля, і нам будуть вкотре нагадувати про владу, яка дозволила першомайську демонстрацію та вілогонки.

Але чомусь традиційно мало пишуть про матч Спартак Москва - Динамо Київ, що пройшов на Олімпійському (тоді - Республіканському) стадіоні ще 27 квітня.

Чому про матч згадують менше, я хз.

Єдине можливе пояснення - більшість подібних текстів писались свого часу за кордоном, емігрантами, які ні дупля не розуміли у внутрішніх реаліях і те, яку увагу до себе притягував цей матч.

А з тих пір всі дуже ліниві і просто хуярять ті самі тексти рерайтами, тим більше що вже виросло нове покоління журналістів яке теж слабо знає про 80+ тисяч людей на стадіоні під час матчу внутрішньої першості.

Про матч згадують тільки ті, хто реально був в Києві або в Україні в ті часи (або вивчав тему серйозно), і от до речі за цим аспектом ви дуже добре зможете відрізнити реально авторський матеріал від катаного фуфла.

До речі, футболістів теж ніхто не попереджав про небезпеку - ні київських, ні московських. Динамівці про те, що щось відбувається дізнались від воротаря Чанова, дружина якого працювала в лікарні (так, тоді дружинами футболістів були не моделі-сосалки).

Спартаківці теж дізнались про це вже під час наступного матчу чемпіонату в Мінську, в Києві їм ніхто нічого не сказав, лише було суворо заборонено відкривати вікна в готелі". (с)

Є також огляд моментів того матчу. Кияни перемогли, і як бачимо, за грою спостерігав повний стадіон.

https://youtu.be/2kob3B6pYBU?si=22FyPjM9rwHaEnEe

На відео емблема Динамо ульот звичайно)

Єбаний совок.

 

аммиак

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Второй - ощущение, что где-то рядом. Тоже Салтовский район? Или ракета корейская? Звук не как от С-300...

Обе там. Может и корейские х.з.

 

СКАЗОЧНИК

Мапа сайту Повна версія Оновити