Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя Симон Изгоев показать

А ще таке є! Зі "Скринка пандори."

....Це, якщо що, канал наших славних артилеристів та воїнів ракетних військ.

До їх повідомлень відношусь як до офіційних заяв, тому що канал ведуть військові.

"Спу" зі скріншота – самохідна пускова установка. Ті самі, якими кошмарили Одесу останнім часом та інші південні міста.

Справедлива помста.

Звісно, дві пускові не змінять ситуацію, пускових в них десятки, Іскандери все одно продовжать летіти, але ті підари, які їми керували, дуже сильно пожалкували, що народились на цей світ.

Але є інше, в чому це змінює ситуацію докорінно: вони тепер знають, що буде прилітати у відповідь. Це найголовніше.

Дивізіон- "ТІВАЗ", про нього мова, що ведуть військові ,)))

 

boogie

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Украине такая коррупция и не снилась.

Ахаха...рейтинг по коррпції Німеччина на 9м місці, Україна на 104.

Но звичайно Україні і не снилося... Це сцука сюр якийсь...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

А Шредер почему не сидит за то, что немецкая казна недосчиталась 64,5 лярда баксов?

А хз, доречі ніде не знайшов оф. інформації по цьому боргу...наче русня виплатила 500лямів, але в документах є 15 лярдів які Німці cписали країнам з 98 чи 97 року по 2007 русні нема взагалі і совка теж.

Спитаю у знайомого він в партії SDP., голова районної адміністрації у нім місці та люто ненавидить Шрьодера. Відпишусь пізніше.

 

Atlant

Вночі ворог атакував область "шахедами". Бійці ПвК «Схід» знищили 1️⃣2️⃣ безпілотників.

По одному збили у Криворізькому та Нікопольському районах, ще десять – у Дніпровському. 

▪️Через падіння уламків й влучання у Дніпрі пошкоджені інфраструктурні об’єкти. Виникли декілька пожеж. Також пошкоджена багатоповерхівка. 

У Слобожанській громаді потрощені дві автівки, зачепило і магазин.

▪️З вечора тероризували російські війська й Нікопольщину. Пʼять разів застосували ударні дрони різних типів, а ще двічі обстріляли з важкої артилерії. Били по райцентру. У Нікополі пошкоджені два підприємства, рекреаційний об'єкт і приватний будинок. 

На щастя, скрізь минулося без загиблих та постраждалих.

 

vickov

Останній збили недалеко від мене.

Вийшов перекрити, почув звук шахеда.

Всё гучніше, та гучніше...

Потім спалах в нічному небі і звук мотора зник, як захлинувся, і через пару секунд вибух.

Аж сигналізації на авто спрацювали...

 

vickov

Вийшов Перекурити... Т9...

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

У тебе вкрай примітивне уявлення про корупцію та її методи. ННННННННННННнннннне тільки кеш пердати в дипломаті чи кинути на рахунок в офшорі.Призначення в раду директорів газпрому теж корупціяІ не завжди корупція це банальні гроші чи хабарі.

Договорняки ти мне я тебе теж корупція в політиці тта інших сферах Життя. Орбан можливо ні цента не отримав від хуйла але наприклад угорщина отримує дешевий газ та нафту.Як і німці десятиріччами В омммін на те що завжди проти вступу нас в НАТО та інше

Ну куди мені до тебе, ассембера та метроса- великих фахівців по корупції в Україні)))

Де я писав тільки про кеш як доказ корупційної складової?)))

Якщо нема шкоди в матеріальному сенсі чи там для громадськості то це не корупція....в Німеччині наприклад... Тобто шкода та невігідність для країни, суспільства чи компанії повинні бути.

Якщо Шрьодер запропонував Газпром і Німеччина почала дешевше закупати Газ чи нафту, то це не корупція. І пох яку він зарплатню потім отримав. Так кроваві гроші, я не сперечаюсь...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ну куди мені до тебе, ассембера та метроса- великих фахівців по корупції в Україні)))

Де я писав тільки про кеш як доказ корупційної складової?)))

Якщо нема шкоди в матеріальному сенсі чи там для громадськості то це не корупція....в Німеччині наприклад... Тобто шкода та невігідність для країни, суспільства чи компанії повинні бути.

Якщо Шрьодер запропонував Газпром і Німеччина почала дешевше закупати Газ чи нафту, то це не корупція. І пох яку він зарплатню потім отримав. Так кроваві гроші, я не сперечаюсь...

В тебе сприйняття оточующего з часом, мабуть, змінилося...

Якісь, імперські амбіції...

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ну куди мені до тебе, ассембера та метроса- великих фахівців по корупції в Україні)))

Де я писав тільки про кеш як доказ корупційної складової?)))

Якщо нема шкоди в матеріальному сенсі чи там для громадськості то це не корупція....в Німеччині наприклад... Тобто шкода та невігідність для країни, суспільства чи компанії повинні бути.

Якщо Шрьодер запропонував Газпром і Німеччина почала дешевше закупати Газ чи нафту, то це не корупція. І пох яку він зарплатню потім отримав. Так кроваві гроші, я не сперечаюсь...

І Юлька це не корупція

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

ну, піздєть так піздєть))

Надо было писать ,что два.А то ,что кацапы уже Покровск кабами кроют,никто не пишет

 

Буллит

Ответ на сообщение пользователя Буллит показать

Надо было писать ,что два.А то ,что кацапы уже Покровск кабами кроют,никто не пишет

Купянск просто бомбят фабами, самолеты не сбивают...

 

СКАЗОЧНИК

А вообще, не знаю что и сколько мы там повреждаем на их аэродромах, но интенсивность бомбометания только увеличивается, по Х. области и Харькову такое как конвеер, одни садятся, другие идут на пусковые...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

А вообще, не знаю что и сколько мы там повреждаем на их аэродромах, но интенсивность бомбометания только увеличивается, по Х. области и Харькову такое как конвеер, одни садятся, другие идут на пусковые...

Так все логічно.

Спробували запустити бомбу. Долетіла, в'їбала. Ще пару, норм. Літаки ніхто не атакує, бомби долітають. Чому ні?

 

Olegechek

Хотя за вчера и ночью было все, и ракеты и бомбы с крылышками и шахеды и даже диверсанты в Новобоварском районе...

 

СКАЗОЧНИК

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Так все логічно.

Спробували запустити бомбу. Долетіла, в'їбала. Ще пару, норм. Літаки ніхто не атакує, бомби долітають. Чому ні?

Это понятно. Непонятно почему нам элементарных стингеров не дают, совецкие переносные наверное закончились...

 

СКАЗОЧНИК

‼️ Российский Ил-76 аварийно приземлился в Таджикистане

Военно-транспортный самолёт Ил-76 ВКС России потерпел крушение в аэропорту Гиссар столицы Таджикистана города Душанбе.

Самолёт сгорел, но экипаж выжил.

Предварительная причина пожара в самолете Ил-76МД — разрушение пневматики колеса с дальнейшим попаданием элементов в мотор. Именно из-за этого в двигателе и начался пожар. Самолет выкатился за пределы ВПП. Экипаж эвакуировался.

 

Али

В США один из оборонных подрядчиков представил комплекс воздушного перехвата беспилотников.

Комплекс Paladin представляет собой тяжёлый коптер, оснащенный системой наведения на цель и гиростабилизированной платформой с 12,7-мм пушкой.

Отмечается, что система создана на основе лучших и наиболее доступных коммерческих БПЛА, что позволяет снизить себестоимость производства.

Ждем обкатки на руснявых дронах

 

assembler

Когда я писал, что наши используют подобные дроны, сделанные кустарным способом, кто-то тут не верил, что такое возможно.

А теперь Штаты коммерческую версию выкатили

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Это понятно. Непонятно почему нам элементарных стингеров не дают, совецкие переносные наверное закончились...

Нам (тобто для Харкова) і на початку вторгнення не давали

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

В США один из оборонных подрядчиков представил комплекс воздушного перехвата беспилотников.

Комплекс Paladin представляет собой тяжёлый коптер, оснащенный системой наведения на цель и гиростабилизированной платформой с 12,7-мм пушкой.

Отмечается, что система создана на основе лучших и наиболее доступных коммерческих БПЛА, что позволяет снизить себестоимость производства.

Ждем обкатки на руснявых дронах

А чому ти вирішив що систему створили на основі українського досвіду?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

А чому ти вирішив що систему створили на основі українського досвіду?

А я разве писал, что система создана на основе украинского опыта?

А писал о том, что это вообще возможно и существует.

Не важно, кто это придумал, кто создал, кто применил.

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя vickov показать

Вночі ворог атакував область "шахедами". Бійці ПвК «Схід» знищили 1️⃣2️⃣ безпілотників.

По одному збили у Криворізькому та Нікопольському районах, ще десять – у Дніпровському. 

▪️Через падіння уламків й влучання у Дніпрі пошкоджені інфраструктурні об’єкти. Виникли декілька пожеж. Також пошкоджена багатоповерхівка. 

У Слобожанській громаді потрощені дві автівки, зачепило і магазин.

▪️З вечора тероризували російські війська й Нікопольщину. Пʼять разів застосували ударні дрони різних типів, а ще двічі обстріляли з важкої артилерії. Били по райцентру. У Нікополі пошкоджені два підприємства, рекреаційний об'єкт і приватний будинок. 

На щастя, скрізь минулося без загиблих та постраждалих.

Знищено 23 з 24 «Шахедів» за ніч

Повітряний простір України

 

yurko

Шахеди почали падати кучно.

Про що це свідчить?

Отожбойвоно ©

 

yurko

Ответ на сообщение пользователя СКАЗОЧНИК показать

Это понятно. Непонятно почему нам элементарных стингеров не дают, совецкие переносные наверное закончились...

Що ти ними збивати зібрався?

 

vickov

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Ахаха...рейтинг по коррпції Німеччина на 9м місці, Україна на 104.

Но звичайно Україні і не снилося... Це сцука сюр якийсь...

:)

Вот какие могут быть заблуждения у человека если он не смотрит со всех дыр зембирование от нашей власти. Смешно представить он даже думает, что коррупция в Германии меньше в Украине. ха-ха-ха. Для исправления ваших ошибочных взглядов вам прописывается один день пройти зембирование!

Вон здесь почти все нормальные - все уверены что коррупция в Германии, США, Франции.

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

:)

Вот какие могут быть заблуждения у человека если он не смотрит со всех дыр зембирование от нашей власти. Смешно представить он даже думает, что коррупция в Германии меньше в Украине. ха-ха-ха. Для исправления ваших ошибочных взглядов вам прописывается один день пройти зембирование!

Вон здесь почти все нормальные - все уверены что коррупция в Германии, США, Франции.

Так

Ще ти довів що несповна розуму.

Я вже утримувався тобі це писати, але з фактом сперечатися тяжко.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Так

Ще ти довів що несповна розуму.

Я вже утримувався тобі це писати, але з фактом сперечатися тяжко.

Наблюдение: когда аргументов нет, надо постараться оскорбить собеседника (ой стоп, я же не тебе писал) в общем надо кого-то оскорбить. Тогда суть дискуссии может пойти в другом направлении. Ну в сторону срача, и так можно попытаться замять то что так сильно зацепило.

Второе наблюдение: если худому сказать толстый - то его это не цепляет. А вот толстому почему-то обидно и он на констатацию факта про него начинает оскорблять собеседника.

Интересно почему я вспомнил про эти наблюдения)))

 

гена

Ответ на сообщение пользователя гена показать

:)

Вот какие могут быть заблуждения у человека если он не смотрит со всех дыр зембирование от нашей власти. Смешно представить он даже думает, что коррупция в Германии меньше в Украине. ха-ха-ха. Для исправления ваших ошибочных взглядов вам прописывается один день пройти зембирование!

Вон здесь почти все нормальные - все уверены что коррупция в Германии, США, Франции.

))

 

Atlant

❗️рашка готує диверсії по всій Європі, — Financial Times 

Вже відомі акти саботажу:

➖ у Британії підпалили склад з гуманітарною допомогою для України;

➖ у Швеції — декілька залізничних аварій;

➖ у Чехії намагались пошкодити залізничну сигналізацію;

➖ в Естонії стався напад на автомобіль голови МВС;

➖ у Німеччині запобігли нападу на військові та логістичні об'єкти. 

Додамо також, що серія нещодавніх пожеж на заводах ОПК у США та Великобританії явно не є просто збігом обставин.

А ще недавно у Німеччині були затримані два шпигуни, які шпигували за полігоном, де тренують бійців ЗСУ.

«путін "осмілів" і намагатиметься просувати свої позиції в Європі на декількох фронтах: через дезінформацію, саботаж, хакерські атаки» — пише видання.

https://t.me/operativnoZSU

 

Али

Мапа сайту Повна версія Оновити