Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Ну, например, СССР должен был ГДР 6,5 млрд переводных рублей. Правопреемницей стала россия. Теоретически, рашка должна была выплатить 6,5 млрд евро в 2002 году. Но эту сумму пересчитали так, что рф выплатила Германии всего 500 лямов евро. Шредер, будучи канцлером, простил рашке 92% долга (6 лярдов евро). А правил в рашке пуйло.

При списанні того боргу є два моменти. Що таке пєрєводной рубль і якого хрєна він має один курс з євро? Ну і Паризький клуб фігурує в той оборутці, значить там не двостороння угода, а якийсь взаємозалік.

Ну і ніхто не пікнув у німців? Ото запугав Шредер усіх.

Нє, це не то.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Кстати, учитывая привязку переводного рубля к золоту и стоимость золота в 2002 году, рашке пришлось бы выплачивать 65 лярдов баксов вообще.

Украине такая коррупция и не снилась.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Тобто, якщо нема кримінальних справ, то нема і корупції?

То тоді Україна, майже найкраща країна у світі, де майже нема корупції? :)

Хто писав що у нас нема корупції? Можно подробиці?

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя wert показать

При списанні того боргу є два моменти. Що таке пєрєводной рубль і якого хрєна він має один курс з євро? Ну і Паризький клуб фігурує в той оборутці, значить там не двостороння угода, а якийсь взаємозалік.

Ну і ніхто не пікнув у німців? Ото запугав Шредер усіх.

Нє, це не то.

Я чуть выше написал, как оценивался переводный рубль. 1 переводный рубль = 1 грамм золота (я округлил чуток - там около 0,98).

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Інститут лобіювання - це штатівска практика отримання податків з хабарів... Наскільки я знаю, в Європі таке не практикуют... Інша справа, що через фінансування партій проводять до влади своїх кандидатів... Так в політику здебільшого для цього і йдуть...

Практикують...

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Я чуть выше написал, как оценивался переводный рубль. 1 переводный рубль = 1 грамм золота (я округлил чуток - там около 0,98).

Кєм оценіваєтся? Кубой СССР і гдр?

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Ну так

Це як і Пєтя, і Вітя, і Льоня, і Вова

)))

Просто підстави нема )))))

Як раз підстав дох...кожна работа бігуса, слідства, схеми....є і справи, маленька частина завдяки набу та Сап отримують сроки. Інших рятують як наприклад СБУ Татарова, просто взяли та похеріли його справу.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Кєм оценіваєтся? Кубой СССР і гдр?

Да, прикинь. Клуб друзей СССР. Приняли себе такую валюту для взаиморасчётов.

Не Штатам же должны были

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Як раз підстав дох...кожна работа бігуса, слідства, схеми....є і справи, маленька частина завдяки набу та Сап отримують сроки. Інших рятують як наприклад СБУ Татарова, просто взяли та похеріли його справу.

А Шредер почему не сидит за то, что немецкая казна недосчиталась 64,5 лярда баксов?

 

assembler

Наш человек пошел в российскую армию, уничтожил ночью шестерых руснявых пи**в и скрылся

Как утверждают источники противника, на этом фото российский военнослужащий (из временно оккупированной территории) который открыл дружественный огонь и расстрелял 6 военных из 70-й мотострелковой дивизии ВС РФ. В его прицеле оказались командиры из управления артиллерийского дивизиона, после чего он скрылся где-то в районе Александровки.

https://t.me/akzentzp/58407?single

 

chuba1

Поки гарних новин на вечір не так багато... Хіба що Довбик Барсі поклав...:)

 

chuba1

Будівництво оборонних фортифікацій на Сумщині, Запоріжжі, Донеччині, Херсонщині та Харківщині підходить до завершення, — Міноборони

https://t.me/TrenerDiaries/5139

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Да, прикинь. Клуб друзей СССР. Приняли себе такую валюту для взаиморасчётов.

Не Штатам же должны были

Отож, незрозумілі взаємозаліки між собою провели, на папері накалякали. Ніхто ту фількіну грамоту і не розглядав як якийсь суто фінансовий залік. То була політика. І європейська, а не Шрьодера.

Загалом я зрозумів. Нічого у вас на Костю Саприкіна....

 

wert

Зеленский заявил, что наши сегодня на Донбассе сбили СУ-25 . 110-я бригада отличилась, только с ротации вернулись...

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Отож, незрозумілі взаємозаліки між собою провели, на папері накалякали. Ніхто ту фількіну грамоту і не розглядав як якийсь суто фінансовий залік. То була політика. І європейська, а не Шрьодера.

Загалом я зрозумів. Нічого у вас на Костю Саприкіна....

Международные договора - Филькина грамота?

А чё тогда рашка вернула часть долга?

Может и нам кредиты не возвращать - всё ж Филькина грамота, да? :)

Кстати, а что это ты так рьяно защищаешь Шрёдера и рашку?

 

assembler

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Блядь звичайно я розумію що Шрьодер підор, але поки що не корупціонер. Якщо буде підстава, буде і кримінальна справа.

У тебе вкрай примітивне уявлення про корупцію та її методи. ННННННННННННнннннне тільки кеш пердати в дипломаті чи кинути на рахунок в офшорі.Призначення в раду директорів газпрому теж корупціяІ не завжди корупція це банальні гроші чи хабарі.

Договорняки ти мне я тебе теж корупція в політиці тта інших сферах Життя. Орбан можливо ні цента не отримав від хуйла але наприклад угорщина отримує дешевий газ та нафту.Як і німці десятиріччами В омммін на те що завжди проти вступу нас в НАТО та інше

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя assembler показать

Международные договора - Филькина грамота?

А чё тогда рашка вернула часть долга?

Может и нам кредиты не возвращать - всё ж Филькина грамота, да? :)

Кстати, а что это ты так рьяно защищаешь Шрёдера и рашку?

Ахах, він притарабанив кацапські переможні рєляції на рахунок списання 92% відсотків боргу, з кацапських мабуть сайтів, розповідає про ісключітєльную ценность пєрєводних рублєй, а я кацапів захищаю. Логічно, майже геніально:)

Ото не реагував на твої дописи дитячі, мабуть і надалі буду.

 

wert

А еще есть фото наших F-16

https://twitter.com/AndySch64494719/status/1786822...

 

chuba1

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Ахах, він притарабанив кацапські переможні рєляції на рахунок списання 92% відсотків боргу, з кацапських мабуть сайтів, розповідає про ісключітєльную ценность пєрєводних рублєй, а я кацапів захищаю. Логічно, майже геніально:)

Ото не реагував на твої дописи дитячі, мабуть і надалі буду.

Где ты увидел победные реляции, ребенок?

Просто сухие факты. Да, инфу про 92% нашел на кацапском сайте (первом попавшемся, который выдал Гугл), как и про саму ситуацию. А реальную ценность тех рублей - в Википедии.

Ты пишешь херню, а детские посты у меня?

Сколько тебе лет, малыш?

 

assembler

И на каких ещё сайтах можно искать инфу о рашке? На китайских? Простите, китайского не понимаю.

 

assembler

Це треба слухати!

https://t.me/operativnoZSU/144739

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

А еще есть фото наших F-16

https://twitter.com/AndySch64494719/status/1786822...

Акій гарнюній!

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Наш человек пошел в российскую армию, уничтожил ночью шестерых руснявых пи**в и скрылся

Как утверждают источники противника, на этом фото российский военнослужащий (из временно оккупированной территории) который открыл дружественный огонь и расстрелял 6 военных из 70-й мотострелковой дивизии ВС РФ. В его прицеле оказались командиры из управления артиллерийского дивизиона, после чего он скрылся где-то в районе Александровки.

https://t.me/akzentzp/58407?single

Послухай в мене вище радійні перехоплення цапів, з цього приводу! Мед!:)

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя chuba1 показать

Зеленский заявил, что наши сегодня на Донбассе сбили СУ-25 . 110-я бригада отличилась, только с ротации вернулись...

МИСЯГІН

Воїни 110-ї ОМБр ЗСУ, які тільки недавно після ротації повернулися на фронт, сьогодні збили російський винищувач Су-25 у Донецькій області.

......

только СУ-25 штурмовик..

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

МИСЯГІН

Воїни 110-ї ОМБр ЗСУ, які тільки недавно після ротації повернулися на фронт, сьогодні збили російський винищувач Су-25 у Донецькій області.

......

только СУ-25 штурмовик..

ну, піздєть так піздєть))

 

muntyan

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

ну, піздєть так піздєть))

:))

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

МИСЯГІН

Воїни 110-ї ОМБр ЗСУ, які тільки недавно після ротації повернулися на фронт, сьогодні збили російський винищувач Су-25 у Донецькій області.

......

только СУ-25 штурмовик..

То наче він слова Зе, зі звернення повторив.

 

Симон Изгоев

Ответ на сообщение пользователя muntyan показать

ну, піздєть так піздєть))

Наче вже всі за цей Су кажуть.

 

Симон Изгоев

А ще таке є! Зі "Скринка пандори."

....Це, якщо що, канал наших славних артилеристів та воїнів ракетних військ.

До їх повідомлень відношусь як до офіційних заяв, тому що канал ведуть військові.

"Спу" зі скріншота – самохідна пускова установка. Ті самі, якими кошмарили Одесу останнім часом та інші південні міста.

Справедлива помста.

Звісно, дві пускові не змінять ситуацію, пускових в них десятки, Іскандери все одно продовжать летіти, але ті підари, які їми керували, дуже сильно пожалкували, що народились на цей світ.

Але є інше, в чому це змінює ситуацію докорінно: вони тепер знають, що буде прилітати у відповідь. Це найголовніше.

 

Симон Изгоев

 

Симон Изгоев

Мапа сайту Повна версія Оновити