Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Війна з Росією (новітні фашисти).
Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

у такому вигляді зазвичай Ельчаро копипастить))

Та не помітив, що початок сторінки зачепив)

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Кожного разу писав. Так, почитай його канал, ідіота шмат))

Булочка віденська, що я маю прочитати по темі у його каналі? Там є конкретні звинувачення у конкретних злочинних наказах, які коштували нам тисячі життів солдат??? По кожному епізоду. Так у цьому його зараз і обвинувачують.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя дядя бабай показать

Позиції ЗСУ почали штурмувати жінки-зечки: таку групу знищили під Донецьком, - боєць

Юрій Кобзар

Хоча вербувати жінок з тюрем в Росії почали ще з 2023 року, досі з фронту не було новин про їх знищення цілими підрозділами.

Росіяни почали використовувати засуджених жінок у боях на фронті. Про це повідомляє боєць 24-го окремого штурмового батальйону "Айдар" Станіслав Бунятов у своєму телеграм-каналі.

За його словами, позиції Сил оборони біля Яснобродівки (на захід від Донецька) штурмувало "відділення зеків-жінок". Внаслідок бою групу окупанток було знищено.

"Прошу бути обережними, якщо вони вже на фронті, то майже 100% можуть бути і в тилу… коситимуть під зачухану фронтову жЫнку, яка зайде вночі у двір і відправить вас у вічний сон", – попереджає боєць "Айдару".

В росії вербують "зечок" на війну, ще наприкінці 2022 року, на тлі гучного злету "Групи Вагнера", куди завербували десятки тисяч в’язнів з російських тюрем, у росії вперше публічно заговорили про необхідність відправки на війну ще й ув’язнених жінок.

Вже у січні 2023 року з'явилися перші свідчення про те, що росіяни відправили на війну першу групу жінок-ув’язнених. До літа 2023 року це явище набуло масового характеру.

Як розповідають джерела, часто жінки самі просилися на війну. Причин для цього дві. По-перше, вони більш схильні вірити пропаганді. По-друге, адміністрації в’язниць навмисне створюють для жінок нестерпні умови тримання, аби вони охочіше йшли на війну.

Це вже не перше повідомлення про таких бойциць.

 

Malder

ну ось попиячив трошки

але прикемарив, та й наснився сон

ну тобто я розмовляю з людиною, яка близка до літунів

то що збираються поставити нам вистачить на три місяці

Буде десь близько 10 до одного

ну тобто на кожного ф-16 - десять кацольотів

...

Здається ми розуміємо. що переваги у повітрі у нас не буде, але щось близько до паритету на певний час

Ще не вирішено як далеко нам можна буде зайти

...

ну це до того щоб не очікували як того літа прорив західними танками Перекопу

..

але ж повторюю - це просто наснилось

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

Це вже не перше повідомлення про таких бойциць.

у 1917 починалось

жіночі батальони смерті

...

а потім - де ти що чув?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Они хотят, чтобы НП ушла из Харькова. Отрезать Харьков от остальной Украины.

Вони просто знають, що таке НП для України і її оборони. Нажаль саме НП і інші є нашими найкращими помічниками, які за добу привезуть потрібний вантаж з Ужгорода до Харкова, чи Запоріжжя. Ми зараз з НП перейшли на інших доставщиків, але орки продовжують))

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

ну ось попиячив трошки

але прикемарив, та й наснився сон

ну тобто я розмовляю з людиною, яка близка до літунів

то що збираються поставити нам вистачить на три місяці

Буде десь близько 10 до одного

ну тобто на кожного ф-16 - десять кацольотів

...

Здається ми розуміємо. що переваги у повітрі у нас не буде, але щось близько до паритету на певний час

Ще не вирішено як далеко нам можна буде зайти

...

ну це до того щоб не очікували як того літа прорив західними танками Перекопу

..

але ж повторюю - це просто наснилось

Як ще й ті будуть.

Нам треба накопичувати.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Вони просто знають, що таке НП для України і її оборони. Нажаль саме НП і інші є нашими найкращими помічниками, які за добу привезуть потрібний вантаж з Ужгорода до Харкова, чи Запоріжжя. Ми зараз з НП перейшли на інших доставщиків, але орки продовжують))

Згоден.

Зараз в приват напишу.

Добре, що у нас є мінімум 8 фірм, які займаються доставкою вантажів. і у більшості цих фірм нема великих логістичних складів. Ну а НВ відгрібає за всіх((

 

Dixi

Хочу сказати для всіх орків, і їхніх друзів - військові вантажі вже майже рік не йдуть через НП. Чесно)) Дайте людям спокій))

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Хочу сказати для всіх орків, і їхніх друзів - військові вантажі вже майже рік не йдуть через НП. Чесно)) Дайте людям спокій))

Велика контора. Різні люди. Всіх співробітників не перевіриш, хто, куди і що зливає. Але, як думаю, питання перерізати будь-яку цивільну логістику в них теж на порядку денному.

Відповідь прочитав.

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Я хуєю . Булах завів мудератора , який смокче хуя кацапам . Кацапські наративи -- за нєхуй дєлать ! Їх розвінчання -- треба видаляти !

Крокаділда завжди була кацапською хуєсоскою . Саме завдяки таким шлюхам Харків і обстрелюють . Вони і передають координати . Таких тварюк треба брати , і перерізати горло .

Тобі має бути соромно( Не варто заходити в п'яному вигляді на сайт(

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Хочу сказати для всіх орків, і їхніх друзів - військові вантажі вже майже рік не йдуть через НП. Чесно)) Дайте людям спокій))

Чесно. Нажаль вони чудово знають що і чим йде. Нажаль тут нічого не поробиш.

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Кожного разу писав. Так, почитай його канал, ідіота шмат))

Доречі знайшов :)))

У червні 2024 про подіі осені 2022 :)))

Тобто, знав і мовчав або хтось відосік прямо зараз підкинув, рівно під Маряшкин гавкіт :)))))

Але там шняга. Розбита взводна група, якою насправді невідомо хто командував. У нас під час контрнаступу таких груп десятками розмотали на мінних полях і у вогняних мішках, і щось ніхто нікого судити не збирається. Думай Те

 

Malder

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Тобі має бути соромно( Не варто заходити в п'яному вигляді на сайт(

Ти де сором шукаєш)))))? Там його зроду не було.

Кракаділ, дякую за мінуси :))) босота

 

Malder

https://www.facebook.com/share/p/btL47XsoTFR8PyVy/...

Таке відчуття, що Рахманін перед інтерв’ю почитав цю гілку :)))

 

Malder

Якась жаба цивільна розповідає, що і як мають робити військові)) "атака на Сирського")))) Чогось нікого з його нормальних заступників (отих п'ятьох, що тоді призначили разом з ним, один з них Гнатов) ніхто не "атакує".

 

Лола

родина Байденів в Кемп Дейвіді зійшлася на думці, шо Байдену треба продовжувати кампанію,а також звільнити радників,котрі його готували то полеміки з трампом.

сцилка:

https://www.politico.com/news/2024/06/30/biden-cam...

 

tsuniu

Вчора мене знов занесло , і я написав різної хуйні . Але мені досі не зрозуміло , чому модератор стер мій пост з першоджерелом , але пропустив пости , які на це першоджерело посилаються . Я не випрошую нікому бана , не дай Боже , але якшо стер мої пости з кацапським першоджерелом , то логічно стерти і інші , які на нього посилаються . Чи ні ? Тобто кацапські наративи можна розповсюджувати , аби не вказувати звідки вони ідуть ? Ок . І прошу вибачення в Крокоділа . Я розумію , що він не спеціально , але знову повівся . В мене такі випадки теж були .

 

Stepan75ss

MYROSHNYKOV

На торецькому напрямку дива не сталося, і ворог додатково просунувся в глибину нашої оборони.

Так, генералу Гнатову дісталася не дуже гарна спадщина, і ще потрібен час, щоб хоч якось налаштувати процеси у робочму режимі.

На цій ділянці не менше, ніж у напрямку Воздвиженки-Новогродівки та у Красногорівці, потрібна стабілізація.

Наразі на жодній з цих ділянок (включно з Торецьким напрямком) стабілізації нема.

Бо тільки почали стабілізовувати ту саму Красногорівку, окупанти декілька днів майже не просувалися, так стався новий пройоб під Торецьком.

Накладіть на це виснажені та не забезпечені на 100% підрозділи - отримаєте ту картину, яку маємо зараз.

Але шанс на стабілізацію є, і головне - ним скористатися на повну!

 

дядя бабай

Ответ на сообщение пользователя Malder показать

Кракаділ, дякую за мінуси :))) босота

Дався тобі той Кракаділ))). В тебе їх по 4-6 штук. Всі я поставив)? І цей: якщо ти пишеш принципові для тебе речі, тобі не похуй на ті +/-? Чому тебе від них смикає?

Росія випустила ракети на Київ.Вчора.

Чув, як вона чи вони летіла. Гадав, шо на нас, але обійшлося.

 

sanyock

Кончана слуга урода марина безмозгла надає кацапам секретні дані . https://www.youtube.com/watch?v=sQu_bX3wFcM

Ахуєть ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Кончана слуга урода марина безмозгла надає кацапам секретні дані . https://www.youtube.com/watch?v=sQu_bX3wFcM

Ахуєть ...

Тарас Чорновіл? Ти вчора бажав людям померти за кацосорс, а сам дивишся це лайно, ще й посилання на нього кидаєш?!

 

Лола

Ответ на сообщение пользователя Лола показать

Тарас Чорновіл? Ти вчора бажав людям померти за кацосорс, а сам дивишся це лайно, ще й посилання на нього кидаєш?!

Немає такого дна щоб його не пробив сцяпка у прагненні обісрати зелену опгешку)))

я впевнений, що він би і шарія постив і кацапів, він в принципі давно і впевнено зайняв тут нішу одного карабахського дєсантнєга...

 

muntyan

Дописувачу Stepan75ss виноситься попередження. Надалі утримуйтесь від побажань смерті дописувачам, бо наступного разу це призведе до блокування.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Вчора мене знов занесло , і я написав різної хуйні . Але мені досі не зрозуміло , чому модератор стер мій пост з першоджерелом , але пропустив пости , які на це першоджерело посилаються . Я не випрошую нікому бана , не дай Боже , але якшо стер мої пости з кацапським першоджерелом , то логічно стерти і інші , які на нього посилаються . Чи ні ? Тобто кацапські наративи можна розповсюджувати , аби не вказувати звідки вони ідуть ? Ок . І прошу вибачення в Крокоділа . Я розумію , що він не спеціально , але знову повівся . В мене такі випадки теж були .

Я посилався не на кацапське джерело, не пизди. На кацапів посилався ти. І зв'язок між текстом Скриньки Пандори і твоїм кацапським посиланням не доведено.

Реальна війна

~~~~~~~

Чому ЗС РФ не потрібно видавлювати з Харківщини – думка військового аналітика

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що покинути Харківський напрямок окупанти не можуть “через твердолобу впертість сокирного генералітету”. У результаті бойові дії на Харківщині “висмоктують” у ЗС РФ сили.

“Тому я не виключаю, що до кінця літа СОУ вийдуть на лінію Глибоке-Лук’янці з повним контролем цих сіл і зосередженням на добиванні росіян у Красне-Мороховець-Олійникове. Виб’ють росіян із Вовчанська, відтіснивши від міста на 1-2 км, так само як і в районі Бугруватки. Можливо, проведуть рейди в Гатищі-Огірцевому. Але збережуть присутність РОВ настільки, щоб ті не мали змоги зменшити угруповання в Бєлгородській області, — зробив прогноз Коваленко. — Якщо росіян зараз повністю вибити з Харківської області, то вони, залишивши в Бєлгороді стандартний набір тіл 15-20 тисяч, зосередять ресурс, що вивільнився, на одному або кількох напрямках. Воно нам треба?”

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Реальна війна

~~~~~~~

Чому ЗС РФ не потрібно видавлювати з Харківщини – думка військового аналітика

Військово-політичний оглядач групи “Інформаційний спротив” Олександр Коваленко вважає, що покинути Харківський напрямок окупанти не можуть “через твердолобу впертість сокирного генералітету”. У результаті бойові дії на Харківщині “висмоктують” у ЗС РФ сили.

“Тому я не виключаю, що до кінця літа СОУ вийдуть на лінію Глибоке-Лук’янці з повним контролем цих сіл і зосередженням на добиванні росіян у Красне-Мороховець-Олійникове. Виб’ють росіян із Вовчанська, відтіснивши від міста на 1-2 км, так само як і в районі Бугруватки. Можливо, проведуть рейди в Гатищі-Огірцевому. Але збережуть присутність РОВ настільки, щоб ті не мали змоги зменшити угруповання в Бєлгородській області, — зробив прогноз Коваленко. — Якщо росіян зараз повністю вибити з Харківської області, то вони, залишивши в Бєлгороді стандартний набір тіл 15-20 тисяч, зосередять ресурс, що вивільнився, на одному або кількох напрямках. Воно нам треба?”

А ничего что у нас тоже высвободятся люди, которых можно будет задействовать например на Донбассе?

 

СКАЗОЧНИК

Мапа сайту Повна версія Оновити