Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Собираем грибы

і ще оць цікава тема

Мухомор сіро-рожевий, він же маремуха проти отруйного мухомора пантерного

https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&...

я правда ще не досяг того "дзену")) щоб збирати маремухи..)) поки тільки вивчаю цей гриб)

 

McAron

Був тиждень назад в Карпатах. От там грибів. Білих і красноголовців. Але ж куди їх дінеш. Ми двічі збирали білих. На вечерю. В минулу неділю біля себе 6 білих знайшов. Поки так. Чекаю на завтра.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Був тиждень назад в Карпатах. От там грибів. Білих і красноголовців. Але ж куди їх дінеш. Ми двічі збирали білих. На вечерю. В минулу неділю біля себе 6 білих знайшов. Поки так. Чекаю на завтра.

сушити

 

McAron

А красноголовые это какая порода?

 

игорь38

Давно грибы не собирал. На следующей неделе надо ехать. Дожди пройдут как раз. Но грибные года через год идут, вроде. Прошлый год был урожайный.

 

игорь38

Ответ на сообщение пользователя игорь38 показать

А красноголовые это какая порода?

Підосиновик

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

сушити

Та була думка заморозити. Довіз би Але ми ще день по Львову гуляли. Вони б поплили в камері зберігання. Довелось обмежитись в тій кількості, що поїмо за раз ну і фотки звичайно.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Та була думка заморозити. Довіз би Але ми ще день по Львову гуляли. Вони б поплили в камері зберігання. Довелось обмежитись в тій кількості, що поїмо за раз ну і фотки звичайно.

Якщо тиждень там були, то треба було, гриби що зібрані в перший другий день не їсти а сушити.. за 3-5 днів вони б і на сонці нормально підсохли б. А от наступні партії їсти)))

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Якщо тиждень там були, то треба було, гриби що зібрані в перший другий день не їсти а сушити.. за 3-5 днів вони б і на сонці нормально підсохли б. А от наступні партії їсти)))

Та три дні були. Більев ше по екскурсіях різних. Не було часу.

 

Romasanta

Ну а сьогодні. Хто є в друзях млже побачити фотки. Ірпінь. В радіусі 2 км від хати. Всяких напівїстівних моховиків, дощовиків, зонтиків-греблю можна гаиить. Більш цікавих не так багато. Знайшов штук 70 маслят молодих, що з ними робити хз. Посивію шкурки здирати. З 2 десятки польських і пару білих

 

Romasanta

Але це все поруч. Я пішов далі. Дійшов майже до Мили. Кілометрів 10 в один кінець. А там чомусь глухо. Ліс грязний. Чигирі. І дубо.вий ліс Зате на майбутнє знайшов пару цікавих осичнячнячків. На наступний рік, щось там буде.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Ну а сьогодні. Хто є в друзях млже побачити фотки. Ірпінь. В радіусі 2 км від хати. Всяких напівїстівних моховиків, дощовиків, зонтиків-греблю можна гаиить. Більш цікавих не так багато. Знайшов штук 70 маслят молодих, що з ними робити хз. Посивію шкурки здирати. З 2 десятки польських і пару білих

Молоді маслюки я якось не чистив.. спідниці знімав, а шапки ні.. по смаку різниці не відчув.

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Молоді маслюки я якось не чистив.. спідниці знімав, а шапки ні.. по смаку різниці не відчув.

Так і зробив. Як я розумію, ту плівку знімаюиь, бо до нкї липне всяка гідота. Але якщо добре помити, то можна з шкіркою їсти.

 

Romasanta

Ответ на сообщение пользователя Romasanta показать

Так і зробив. Як я розумію, ту плівку знімаюиь, бо до нкї липне всяка гідота. Але якщо добре помити, то можна з шкіркою їсти.

Нє, просто слиз виділяє, менше плівки - менше слизу, я їх морожу і жодного разу не чистив, а от тітка - тільки консервує і тому чистить, що соплів в банці не було.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Нє, просто слиз виділяє, менше плівки - менше слизу, я їх морожу і жодного разу не чистив, а от тітка - тільки консервує і тому чистить, що соплів в банці не було.

Нє.. він канешна смачний, цей маслюк, але якщо він не сухий, то я ї..ав його чистити)))..

сьогодні, малий назбирав пару десятків, я йому показав як їх чистити треба.. він попробувати.., сказав що більше не буде брати такі гриби))).. довелося заспокоїти що це необов'язково)))

 

McAron

гулял с собакой с утра в сквере напротив дома - вдоль всей тропинки шампиньонов наросло капец как много, свалил один ногой - реально шампик...когда уже уходил, бабулька пришла с кульком и давай их руками выдергивать))).....но в черте города грибы....наверное тот еще вкус и польза..

 

AlexM

И под Полтавой грибы уже есть. Буду планировать на выходные вылазку.

 

игорь38

Ответ на сообщение пользователя AlexM показать

гулял с собакой с утра в сквере напротив дома - вдоль всей тропинки шампиньонов наросло капец как много, свалил один ногой - реально шампик...когда уже уходил, бабулька пришла с кульком и давай их руками выдергивать))).....но в черте города грибы....наверное тот еще вкус и польза..

Та смак я думаю такий самий а от кількість всякої важкої х.ерні в них явно багато

 

McAron

Разведка донесла, шо массово пошли поляки, совсем мелкие пока, еще пару дней надо.

 

chila

Грибів, я про білі, немає, холодно

Назбирав відро біленьких в Карпатах, мало...

 

edge

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Разведка донесла, шо массово пошли поляки, совсем мелкие пока, еще пару дней надо.

Якщо нічого не завадить, то завтра перевірю в районі В.Дубечні)

 

McAron

Немає грибів.. за три години десяток поляків і два маслюків на чотирьох ((.. і це там де в минулому році по три відра збирали

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя Аннабель Ли показать

;))) Да уж, шуточки у вас, мадам...;))

А если трошки серьёзнее, ещё не встречал более полезной инструкции, чем

https://www.footboom.com/forum/bunker/30886.html?p...

Правила грибника (із власного,40-літнього досвіду)!

от sapalay 18.09.2013 21:37

;)

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Немає грибів.. за три години десяток поляків і два маслюків на чотирьох ((.. і це там де в минулому році по три відра збирали

Это в Дубечнях?

Послезавтра, если ничё не помешает, собираемся проскочить под Сухолучье... после твоего поста и задумался - а стОит ли?

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Это в Дубечнях?

Послезавтра, если ничё не помешает, собираемся проскочить под Сухолучье... после твоего поста и задумался - а стОит ли?

Між Верхньою і Пірново.. ближче до Верхньої.. в молодняку є маслюк але його взяли тільки щоб хоч щось було.. їхали за поляком

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Это в Дубечнях?

Послезавтра, если ничё не помешает, собираемся проскочить под Сухолучье... после твоего поста и задумался - а стОит ли?

Їдь краще в бік Бородянки.. Здвижівка або за Бородянку..

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Это в Дубечнях?

Послезавтра, если ничё не помешает, собираемся проскочить под Сухолучье... после твоего поста и задумался - а стОит ли?

Їдь краще в бік Бородянки.. Здвижівка або за Бородянку..

 

McAron

Ответ на сообщение пользователя McAron показать

Їдь краще в бік Бородянки.. Здвижівка або за Бородянку..

Дякую... но за Толокунью мы хоть места "польские" знаем, а Здвижевку-Бородянку ни разу не окучивали... рыскать по незнакомым местам... хм... чёт не очень хочется :)

 

KonsL

Завтра в лютіж, може й далі мотнусь, якщо пусто буде.

 

rvv1

Мапа сайту Повна версія Оновити