Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Садово-огородная
Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Хотів посадити собі ківі, сусід випередив..... подивився ну його все пропало через два роки....

Стратон разводит народ уже под десяток лет. Парит свой "морозостойкий" киви с Закарпатья по всей Украине, вот только никто не может получить плоды. В задницу киви, у меня тоже замерз в прошлом году, причем уже после высадки в мае. Два раза морозом накрыло уже распущенный кустик из горшка. Второй раз оказался смертельным. Повторяю: в задницу киви! НО! Никто ведь и не знает, что есть другое растение семейства актинидий, сорта которого выведены в Киевском ботсаду, ягоды размером с желудь и на вкус тот же самый киви, и морозостойкость до -30. Рекомендую Актинидия Аргута. Я в этом году 7 кустов забабахал. 2 мужика и 5 девиц.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Сьогодні отримали штормове попередження Київська область Західний і Північний регіон заморозки на грунті з 21 по 23 травня 0 до -3...

Тіпун тобі. Де ти такий прогноз знайшов???

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Тіпун тобі. Де ти такий прогноз знайшов???

На мій погляд цей погодний сайт є найоб'єктивнішим

https://www.ventusky.com/?p=49.459;31.929;10&l...

 

Кузькин отец

Щодо екзотів.

Хлопці, та нам би навчитись масово виробляти традиційні для України культури! І найголовніше - навчитись зберегти те, що змогли виростити. Це, зрозуміло, на макрорівні. А так, для себе трохи, то можна і поекспереметувати )))

До речі, як ви зберігаєте часник? В мене він на цей час вже псується майже весь. Пробував і так, і сяк. І в панчохах підвішував, і в скляні банки клав. І в прохолоді тримав, і в теплі. Результат один - станом на кінець травня майже нічого нема. Хоч іди та купуй.

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Тіпун тобі. Де ти такий прогноз знайшов???

Отримуємо такий прогноз по каналам ДСНС..... а ось підтвердження з інтернету

https://www.unn.com.ua/uk/news/1870305-v-ukrayini-...

ИЇВ. 20 травня. УНН. Синоптики попереждають про заморозки на поверхні ґрунту 21-23 травня у низці областей України. Про це УНН повідомляє з посиланням на повідомлення у Telegram-каналі ДСНС України.

"21-23 травня вночі у західних, 21 травня також і в північних областях на поверхні ґрунту, в Карпатах місцями і в повітрі заморозки 0-3° (І рівень небезпечності, жовтий)", - йдеться у повідомленні.

Також 21 травня вночі по Київській області на поверхні ґрунту заморозки 0-2° (І рівень небезпечності, жовтий).

При цьому, за даними Укргідрометцентру, 21 травня в південній частині та Приазов'ї короткочасні дощі, на решті території без істотних опадів. Вітер північно-західний, 7-12 м/с. Температура вночі 4-9°, у західних та північних областях 1-6° тепла, на поверхні ґрунту, в Карпатах місцями і в повітрі заморозки 0-3°; вдень в Україні 13-18° тепла.

Нагадаємо, у ВМО спрогнозували, якою буде температура у найближчі місяці.

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

Щодо екзотів.

Хлопці, та нам би навчитись масово виробляти традиційні для України культури! І найголовніше - навчитись зберегти те, що змогли виростити. Це, зрозуміло, на макрорівні. А так, для себе трохи, то можна і поекспереметувати )))

До речі, як ви зберігаєте часник? В мене він на цей час вже псується майже весь. Пробував і так, і сяк. І в панчохах підвішував, і в скляні банки клав. І в прохолоді тримав, і в теплі. Результат один - станом на кінець травня майже нічого нема. Хоч іди та купуй.

Я останній час зберігаю часник в холодильнику вже два роки в паперовій тарі на дверях холодильника.... правда він займає місце ((

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Стратон разводит народ уже под десяток лет. Парит свой "морозостойкий" киви с Закарпатья по всей Украине, вот только никто не может получить плоды. В задницу киви, у меня тоже замерз в прошлом году, причем уже после высадки в мае. Два раза морозом накрыло уже распущенный кустик из горшка. Второй раз оказался смертельным. Повторяю: в задницу киви! НО! Никто ведь и не знает, что есть другое растение семейства актинидий, сорта которого выведены в Киевском ботсаду, ягоды размером с желудь и на вкус тот же самый киви, и морозостойкость до -30. Рекомендую Актинидия Аргута. Я в этом году 7 кустов забабахал. 2 мужика и 5 девиц.

Буду знать ніколи про таке не чув ))

За прогнозами українського гідрометцентру, в Україні 21-23 травня на поверхні ґрунту, а місцями й у повітрі заморозки 0-3°.

Джерело: Державна служба з надзвичайних ситуацій, Укргідрометцентр

Дослівно: "21-23 травня вночі у західних, 21 травня також і в північних областях на поверхні ґрунту, в Карпатах місцями і в повітрі заморозки 0-3° (І рівень небезпечності, жовтий).

21 травня вночі по Київській області на поверхні ґрунту заморозки 0-2° (І рівень небезпечності, жовтий)".

Деталі: Водночас, 21 травня у більшості районів східних, Одеської, Миколаївської та Запорізької областей надзвичайний рівень пожежної небезпеки.

Українська правда

https://www.pravda.com.ua/news/2020/05/21/7252540/

 

Кузькин отец

Піпец, що не висохло - померзне нахєр...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Піпец, що не висохло - померзне нахєр...

Доведеться знову вкривати все, що зможу

 

Кузькин отец

Не знаю як мороз але дубака нереальна як для травня. Аж котел хочеться запустити )

 

Axelk

Буде прикро якщо персик замерзне, багато плодів, в цьому році.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

3 ночі не був в селі. Хрін зна як, але деякі кущики почорніли, як таке може бути - навіть не здогадуюсь, бо сусідні - нормальні... Подумав би, що хрущ пожер, але ж ні, листочки зелені від стовбуру пішли (помідор, перець)...

І ще одна напасть, тля вже дістала, знову обробляти потрібно сливи, чомусь тільки їх обліпила.

Тлі другий рік дуже багато.

Вже раз обробив пару тижнів тому але через пару днів думаю ще треба.

 

Axelk

Кожної неділі вже протягом місяці обробляю від тлі.... раніше максимум 2-3 раза в рік рози обробляв за весь сезон.... весна дуже схожа на погану осінь......... Помідори не ростуть, але вже процентів 15 цвітуть...маю сумнів, що зав'язь буде.... акація цвіте а запаху немає... з медом теж біда.буде кажуть

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Кожної неділі вже протягом місяці обробляю від тлі.... раніше максимум 2-3 раза в рік рози обробляв за весь сезон.... весна дуже схожа на погану осінь......... Помідори не ростуть, але вже процентів 15 цвітуть...маю сумнів, що зав'язь буде.... акація цвіте а запаху немає... з медом теж біда.буде кажуть

В нас добре якщо через тиждень зацвіте, є шкурний інтерес, сім'ї пристойні, а для відводку потрібен взяток...

Дубарь капітальний, такого травня й не пам' ятаю вже... Але морозу в нас не було. А от в бориспольському - в людей померзла розсада...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Тлі другий рік дуже багато.

Вже раз обробив пару тижнів тому але через пару днів думаю ще треба.

Так прикол в тому, що тля тільки на сливі... Абрикоса, троянди - чистесенькі... Навіть на капусту не сіла...

 

rvv1

Ну що, камради? Сподіваюсь заморозки вас обминули? В Черкасах знову було +3. Холодно так, що капєц. Не росте ні фіга...

Такого травня не пригадую.

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

В нас добре якщо через тиждень зацвіте, є шкурний інтерес, сім'ї пристойні, а для відводку потрібен взяток...

Дубарь капітальний, такого травня й не пам' ятаю вже... Але морозу в нас не було. А от в бориспольському - в людей померзла розсада...

Упс, не побачив цей коментар.

Добре, що не померзло в тебе і шкода тих, що втратили розсаду (((

Саме хрінове, що дивлюсь прогноз - а там нічого обнадійливого...

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Так прикол в тому, що тля тільки на сливі... Абрикоса, троянди - чистесенькі... Навіть на капусту не сіла...

В мене тлі було багато на сливі, персику й трояндах

 

Axelk

тлі вже не має... горіхів не буде, айви теж... шпаки черешню вчора закінчили.. розсади 50 % огурців пропало від холоду помідори цвітуть зав'язі не бачу...троянди цвітуть тільки їх менше чим завжди, виноград теж слабкий... тепла не має а вже скоро літо..))

Вести с полей:

1. слива это не тля ее так дрючит. Это болячка. смотрите и опрыскивайте. Я свои обработал Скором. Не уверен, что поможет, возможно надо что-то другое. Тля вообще на жару обильно плодится. А такой май, как в этом году ей не нравится. Ведь ни на каких других растюхах ее нет.

2. Поздравьте. У меня сегодня утром был мороз. Новый рекорд установлен. мороз 24 мая это круто. Утром выхожу, а вся машина белая-супер. Правда на грунте не все так печально. картошку поприхватывало, помидоры... да все короче... Но дневной осмотр вроде показал, что не смертельно. Насмерть похоже только тыквенные и фасоль. Все остальное должно отойти.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

В мене тлі було багато на сливі, персику й трояндах

На персике точно не тля. Это курчавость. Она как раз и заводится обильно от избытка влаги. Советую обработать Хорусом и через неделю Скором. Иначе будут болеть весь сезон, завязь сбросят и скорее всего не перезимуют. Персик вообще нужно постоянно обрабатывать осенью и весной. Очень болезненная культура и без обработок долго не живет.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

тлі вже не має... горіхів не буде, айви теж... шпаки черешню вчора закінчили.. розсади 50 % огурців пропало від холоду помідори цвітуть зав'язі не бачу...троянди цвітуть тільки їх менше чим завжди, виноград теж слабкий... тепла не має а вже скоро літо..))

Ну если тебя утешит, то

....сьогодні День Украинскої горілки!

 

ПБН

Таки цепонули заморозки, але десь близько нуля було, картопля - вершечки через одну потемніли, помідори - частина тавой... Перчик - пожовкли трохи, але вершок зелёный.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Вести с полей:

1. слива это не тля ее так дрючит. Это болячка. смотрите и опрыскивайте. Я свои обработал Скором. Не уверен, что поможет, возможно надо что-то другое. Тля вообще на жару обильно плодится. А такой май, как в этом году ей не нравится. Ведь ни на каких других растюхах ее нет.

2. Поздравьте. У меня сегодня утром был мороз. Новый рекорд установлен. мороз 24 мая это круто. Утром выхожу, а вся машина белая-супер. Правда на грунте не все так печально. картошку поприхватывало, помидоры... да все короче... Но дневной осмотр вроде показал, что не смертельно. Насмерть похоже только тыквенные и фасоль. Все остальное должно отойти.

Ну тлю я відрізнити можу, саме вона)))

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Таки цепонули заморозки, але десь близько нуля було, картопля - вершечки через одну потемніли, помідори - частина тавой... Перчик - пожовкли трохи, але вершок зелёный.

Мы с тобой еще легко отделались https://www.facebook.com/100028925601906/videos/35...

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Мы с тобой еще легко отделались https://www.facebook.com/100028925601906/videos/35...

Жесть...

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя chila показать

На персике точно не тля. Это курчавость. Она как раз и заводится обильно от избытка влаги. Советую обработать Хорусом и через неделю Скором. Иначе будут болеть весь сезон, завязь сбросят и скорее всего не перезимуют. Персик вообще нужно постоянно обрабатывать осенью и весной. Очень болезненная культура и без обработок долго не живет.

Точно тля.

Курчавість то окрема історія, в минулому році трохи прогавив на персику, прийшлося після обробки багато пошкоджених листів зривати. Весною я його гарно обрізав і зараз значно краще.

Зараз вроді тлі немає, сливу сильно побила молоді пагони. Не догледів.

 

Axelk

Нас морози вроді не зачепили.

 

Axelk

Мапа сайту Повна версія Оновити