Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Садово-огородная

З мухами ж.опа повна... Взятку майже нема, зжерли навіть те, що нанесли... Ще й матку знайти не можу, хоч помітив, і маточніки потягнули... Хрєн зна, що робити, в таку погоду в вулик не залізеш... Сподіваюсь лише на вдачу...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

З мухами ж.опа повна... Взятку майже нема, зжерли навіть те, що нанесли... Ще й матку знайти не можу, хоч помітив, і маточніки потягнули... Хрєн зна, що робити, в таку погоду в вулик не залізеш... Сподіваюсь лише на вдачу...

Матка выводится 16 дней. Еще время будет осмотреться. Ищи матку точно. Что-то рано для роения. Возможно матке каюк, вот они и тянут маточники.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Матка выводится 16 дней. Еще время будет осмотреться. Ищи матку точно. Что-то рано для роения. Возможно матке каюк, вот они и тянут маточники.

Да є підозра... Але знайшли однедневний, наче... Перевірити не встиг, скаженіти почали... Для рою - мало маточників, ще й на одній рамці, скоріш за все тиха зміна, могли покалічити коли переселяли... Але планував перший відводок робити...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Да є підозра... Але знайшли однедневний, наче... Перевірити не встиг, скаженіти почали... Для рою - мало маточників, ще й на одній рамці, скоріш за все тиха зміна, могли покалічити коли переселяли... Але планував перший відводок робити...

Погода мерзкая. Я тоже заметил, что вся муха по чистотелу шарится-нефига другого нет. Распустится акация их попустит. Очень неудачное время для замены матки, если это действительно она.

 

chila

У бджолярів специфічний такий жаргон. Сторонній людині - мені, наприклад - ніфіга не зрозумілий )))

А в Черкасах тим часом два дні йшов дощ. Нормально так полив все. Зараз би ще тепла і сонця, то може ще і можна буде врятувати сезон.

 

Кузькин отец

Дивлюсь, топік потроху ссувається у напрямку бджильництва )... бурана приманююте?;))

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Дивлюсь, топік потроху ссувається у напрямку бджильництва )... бурана приманююте?;))

Да все інше росте потихеньку, морозів не планується, дощі пішли і відмінно, ще б тепла трохи...

А бджоли - а куди ж садівництво без них))) та й я так, початківець, чогось загорівся цього року, хоч батько вишку по бджільництву отримував.

 

rvv1

Ну й в тему, картопельку горнув, звурху - тільки бадилля полізло, а внизу - вже з п'яток молодої)))

Взагалом у - схоже пори року десь на місяць - півтора змістились.

А, ну й акація з липою походу одночасно цвісти будуть. Бо в Києві одна вже починає, а друга через пару днів...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Да все інше росте потихеньку, морозів не планується, дощі пішли і відмінно, ще б тепла трохи...

А бджоли - а куди ж садівництво без них))) та й я так, початківець, чогось загорівся цього року, хоч батько вишку по бджільництву отримував.

"...ще б тепла трохи..."(с)

Та вже нарешті, кажуть, пригріє стабільно... аби не пЕкло торішнє(

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Ну й в тему, картопельку горнув, звурху - тільки бадилля полізло, а внизу - вже з п'яток молодої)))

Взагалом у - схоже пори року десь на місяць - півтора змістились.

А, ну й акація з липою походу одночасно цвісти будуть. Бо в Києві одна вже починає, а друга через пару днів...

А в мене картопля ще не вся зійшла навіть. Пізно посадив, мабуть. І взагалі, я це зробив вперше в житті - сам особисто посадив картоплю )))

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

А в мене картопля ще не вся зійшла навіть. Пізно посадив, мабуть. І взагалі, я це зробив вперше в житті - сам особисто посадив картоплю )))

Сонця немає. В більшості так.

 

Axelk

Зате бульяни по коліно.

 

Axelk

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Зате бульяни по коліно.

Ну, это за последние пару недель так... в этом году впервые включили газонокосилку на майские... в прошлые годы - почти на месяц раньше.

 

KonsL

Ответ на сообщение пользователя KonsL показать

Ну, это за последние пару недель так... в этом году впервые включили газонокосилку на майские... в прошлые годы - почти на месяц раньше.

Я вже двічі двір косив. І дивлюся що треба скоро ще раз.

До тещі їздив то біля двору в пояс стояла трава, косили.

Зате на городі ледве попрокльовувалось.

 

Axelk

У нас знову дощ зарядив. Може досить вже? ))

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

У нас знову дощ зарядив. Може досить вже? ))

На вас неугодишь!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

На вас неугодишь!

Що занадто, то не здраво ))

 

Кузькин отец

Ответ на сообщение пользователя Кузькин отец показать

У нас знову дощ зарядив. Може досить вже? ))

То шо заряди - пох, вологи не вистачало, зараз рівень зволоження трохи не дотягує до минулорічного, що вже плюс. А от з теплом проблеми... Коли вже літо розпочнеться?

 

rvv1

Посмотрел прогноз на 2 недели. Без дождя только 3 дня. Правда английская погода должна смениться тропическими муссонами:) И не надо ржать. А как еще назвать погоду с +26...+28 и каждый день гроза?

 

chila

Похоже персики это лето переживут далеко не все.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Похоже персики это лето переживут далеко не все.

А если убрать слово "персики", звучит вообще зловеще...

 

KonsL

Черешні гаплик, тільки розовіє і вже вся порепана... На черзі полуниця...

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

Черешні гаплик, тільки розовіє і вже вся порепана... На черзі полуниця...

У мене граки зібрали всю черешню... все моє терпіння закінчилось спиляю на шашлики..

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

У мене граки зібрали всю черешню... все моє терпіння закінчилось спиляю на шашлики..

Не грачи, шпаки-скворцы. Тю... люди уже давно сетку на дерево накидывают. Жаль у меня почти вся вымерзла, нефиг накидывать.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Не грачи, шпаки-скворцы. Тю... люди уже давно сетку на дерево накидывают. Жаль у меня почти вся вымерзла, нефиг накидывать.

В мене з жовтою жодних проблем зі шпаками))) по іншим - ще молоді хоч і плодоносить другий рік, також шпаки не сідають.

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

В мене з жовтою жодних проблем зі шпаками))) по іншим - ще молоді хоч і плодоносить другий рік, також шпаки не сідають.

По моим наблюдениям эти твари на мелочь не распыляются, пока дерево молодое и не большое оно их особо не интересует, а вот стоит дереву подрасти и заиметь приличную крону, как от этих выродков отбиться просто невозможно. Только сетка.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Не грачи, шпаки-скворцы. Тю... люди уже давно сетку на дерево накидывают. Жаль у меня почти вся вымерзла, нефиг накидывать.

точняк шпаки...

Ответ на сообщение пользователя chila показать

По моим наблюдениям эти твари на мелочь не распыляются, пока дерево молодое и не большое оно их особо не интересует, а вот стоит дереву подрасти и заиметь приличную крону, как от этих выродков отбиться просто невозможно. Только сетка.

Які вони наглі.....тільки за допомогою петард можливо розгонять... а осінню виноград на раз обносять правда їм подобається сильного кольору... в дружбана в нього дача пару км від мене відер 20 за сутки обнесли...хотів віно зробити... в мене ще виноград не обносили ні разу... в сусіда шовковицю лупят по повній... саме цікаво наблюдав за ними гусінь не їдять поки є фрукта...

А мої кицьки шпаків геть перестали ловити! Кажуть, що до шпаків треба відноситись так, як хочеш, щоб шпаки відносились до тебе...

 

Кузькин отец

Мапа сайту Повна версія Оновити