Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Офіційно: Едуард Соболь – гравець "Страсбура"
Автор: Аркадий Капелька

У зимове трансферне вікно 27-річний захисник збірної України Едуард Соболь змінив клубну прописку і чемпіонат, переїхавши з бельгійського "Брюгге" до французького "Страсбура". Як повідомляє офіційний сайт клубу з Ліги 1, Соболь підписав контракт зі "Страсбуром" на три з половиною роки. 

– У 2018 році, коли Соболь грав у празькій "Славії", ми вперше спостерігали за його грою в дербі зі "Спартою", а потім регулярно слідкували за прогресом Едуарда в Бельгії, – зазначив Лоїк Дезіре, головний клубний рекрутер.

Читайте также: Эдуард Соболь переходит в "Страсбург"

У Бельгії Соболь зіграв понад 120 матчів за "Брюгге", ставши триразовим чемпіоном Жюпілер-Ліги і вигравши Суперкубок країни, а в поточному євросезоні відіграв чотири з шести матчів брюжжан у груповому турнірі Ліги чемпіонів.

– Після травми Томаса Делена, ми зосередилися на пошуку лівого захисника, який би мав досвід матчів на високому рівні, і ми радіємо тому, що підписали Едуарда Соболя – дуже хорошого гравця, – резюмував президент клубу Марк Келлер.

Читайте также: Лионель Месси не желает подписывать новый контракт с ПСЖ

У "Страсбурі" Соболь гратиме під 77-м номером.

– Це великий прогрес у моїй кар'єрі футболіста і в моєму житті – я переїхав у важливий клуб із міста з великою історією. Тепер я сповнений рішучості віддати всі свої сили для нової команди, передати мій менталітет переможця, і вже не можу дочекатися, щоб зіграти свій перший матч за "Страсбур", відкривши для себе атмосферу Ліги 1, – резюмував Соболь.

Источник: rcstrasbourgalsace.fr
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити