Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Президент "Реймса": "Ми вже працюємо над життям після Балогуна, дня, коли він залишить наш клуб"
Автор: Богдан Сергеев

Президент "Реймса" Жан-П’єр Кайо дав коментар про форварда Фоларіна Балогуна, який грає за клуб на правах оренди з "Арсенала", інформує France Bleu.

"Думаю, підписати Балогуна неможливо. Правила гри зрозумілі: це хлопці, які, коли приєднуються до нас, знають, що вони тут, щоб вдосконалюватися, що для них це крок. Тож навіть якщо я не вирішую за нього, то Фоларін або повернеться до "Арсенала", щоб отримати свій шанс, або його віддадуть в оренду, або продадуть якомусь великому клубу. Він гравець, який повинен піти на підвищення. Запитаємо Фоларіна, чи добре він почувається тут і у своєму клубі. Але думаю, тепер йому потрібно зробити крок вперед. Ми вже працюємо над життям після Балогуна, дня, коли він залишить наш клуб. Але якщо він і клуб готові провести ще один рік у "Реймсі" - зробимо все, щоб це відбулося", - сказав Кайо.

Читай також: Джерело: "Ліверпулю" запропонували купити Неймара за 70-80 млн фунтів
Поделитесь:
Мапа сайту Повна версія Оновити