Барнабас Варга успішно переніс операцію
Автор: Артур Малкин

Гравець збірної Угорщини Барнабас Варга, який отримав травму у матчі із Шотландією (1:0) у 3-му турі групового етапу Євро-2024, успішно переніс операцію. Про це повідомляє прес-служба збірної Угорщини у соцмережах.

Операцію було проведено сьогодні, 24 червня. Наголошується, що вона пройшла успішно. Очікується, що вже у середу угорського футболіста можуть виписати із лікарні.

23 червня збірна Угорщини з рахунком 1:0 обіграла шотландців у матчі 3-го туру групового етапу чемпіонату Європи, зустріч відбулася у Штутгарті. В середині другого тайму Варга зіткнувся з воротарем шотландців і впав на газон. Декілька хвилин гравець не міг піднятися з поля, після чого його забрали на ношах, приклавши кисневу маску.