Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Про вибори ...
Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Зайорзав "найвеличніший" . Тобто вже не воєнний стан є перепоною виборам ?

він іронізує

 

Эйся Трёп

Стьопа, не хочу материться-сьогоднi слухав Плотникова про вибори,чому вони не можливі, поки не закінчиться війна.Послухай і ти,може перестанеш розганяти цю прорашистску тему.

 

В.Перетурин

Портникова Віталія, бл.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Стьопа, не хочу материться-сьогоднi слухав Плотникова про вибори,чому вони не можливі, поки не закінчиться війна.Послухай і ти,може перестанеш розганяти цю прорашистску тему.

Тобто проведення виборів -- це прорашистська тема ?

 

Stepan75ss

Caме так.Послухай його, може зрозумієш.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Caме так.Послухай його, може зрозумієш.

Нема часу слухати різних балаболів . Можеш конкретно в кількох тезах -- чому нам не треба проводити вибори ?

 

Stepan75ss

Розумієш , Пєрєтурін , про необхідність виборів я від кацапів не чув . А от від європейців і американців -- чув .

 

Stepan75ss

Все, забудь.Я зрозумів, далі не хочу "балаболити".

 

В.Перетурин

За словами Ліндсі Грема, вибори мають відбутися навіть попри російське вторгнення.

«Я хочу, щоб у цій країні відбулися вільні та чесні вибори, навіть під час нападу на неї. Американський народ має знати, що Україна змінилась. У минулому це була дуже корумпована країна», – сказав він.

https://www.radiosvoboda.org/a/news-vybory-ukrayin...

Це теж кацапський наратив ?

 

Dixi

Хоча я ще не визначився, треба вибори, чи трохи зачекати)). Все якесь таке плутане, аргументи ніби і в противників, і в тих, хто за вибори, досить вагомі.

 

Dixi

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Хоча я ще не визначився, треба вибори, чи трохи зачекати)). Все якесь таке плутане, аргументи ніби і в противників, і в тих, хто за вибори, досить вагомі.

Думав тут лише один балабол...Ну раз нема свого мозку-ну послухайте розумного аналітика.Майже зараз єдиного, хто по справжньому усе розуміє.Там багато тез, не хочу повторювати, і навіть американцям вони не цікаві, бо живуть у іншій реальності, а у деяких свої інтереси

 

В.Перетурин

https://youtu.be/0lGYaNr1VjM?feature=shared

Знайшов.Портнiков.Полiтклуб.Називається Коломойський у Сизо".Але там саме про вибори i чому вони будуть майже такi, ,якi Пуйло провiв на окупованiй частинi, щоб там не казали американцi.Це про те, що Портнiков не є симпатиком icнуючоï влади

 

В.Перетурин

Вибори необхідні . Влада розбещує , абсолютна влада -- розбещує абсолютно . А якщо війна не закінчиться через 2-3 тижні , а якщо вона триватиме ще 10 років ? Тобто зараз влада абсолютно не зацікавлена в закінченні війни , зате вона зацікавлена в утилізації своїх пасіонарних опонентів .

А якщо завтра найвеличніший просто вмре ? І що тоді ? У нас буде правити абсолютно корумпована Рада , де всі слуги отримують кеш від їрмака , і голосують як йому необхідно ? А вибори нам все-одно прийдеться проводити , тільки треба зробити так , щоб до процедури проведення і підрахунку голосів були усунуті всі представники сьогоднішньої влади .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Не буде ніяких виборів до закінчення війни, тут немає чого обговорювати.

Будут. И вчера американец № 2 для этого и приезжал.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Черчіль став прем'єром не через вибори, а тому, що Чемберлен подав у відставку і консервативна партія, що на той момент мала більшість, висунула на цю посаду Черчіля. Вибори не відбувалися.

------------------------

Брехня . Загальнонаціональні вибори і справді не відбувались в 1940-му , але уряд консерваторів , на чолі з Чемберленом , пішов у відставку і був замінений урядом національної єдності , на чолі з Черчілем , куди входили не тільки консерватори , а і опозиція . https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A3%D1%80%D1%8F%D...

Тобто опозиція ( лейбористи ) отримала доступ до роботи і рішень уряду . Моноуряду не було .

Так само в 1945-му вибори відбулись до закінчення 2-ї Світової ( 5 липня ) , а об'явлено про їх проведення було ще за 12 тижнів до їх дати , тобто ще навіть до дати капітуляції Німеччини .

Ну і якщо ти на повному серйозі порівнюєш роль в державі британських прем'єрів часів війни ( Чемберлена і Черчіля ) з роллю , яку у нас відіграє Шмигаль , то з тобою все зрозуміло .

Я не очень понимаю как провести выборы, если их можно сорвать просто поочередно поднимая целый день в воздух несколько МиГов-31.

И это я даже не говорю, что можно элементарно уебать несколько участков для голосования где-нибудь не под крышей Патриотов.

А вообще я против выборов сейчас именно потому, что придется голосовать за ЗЕ. Для войны он то что надо, но в первый же мирный день он должен быть отправлен нахер.

 

chila

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Я не очень понимаю как провести выборы, если их можно сорвать просто поочередно поднимая целый день в воздух несколько МиГов-31.

И это я даже не говорю, что можно элементарно уебать несколько участков для голосования где-нибудь не под крышей Патриотов.

А вообще я против выборов сейчас именно потому, что придется голосовать за ЗЕ. Для войны он то что надо, но в первый же мирный день он должен быть отправлен нахер.

Якщо владу не змінити , війна не закінчиться ніколи . Просто їм це абсолютно не потрібно . І з чого ти взяв , що кацапи будуть обстрілювати виборчі дільниці ? Для чого їм це ? Я прогнозую , що цієї зими кацапи знову будуть обстрілювати нашу енергетику -- в цьому є для кацапів профіт . А який профіт з розбомблених однієї , чи навіть десятка виборчих дільниць ?

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Якщо владу не змінити , війна не закінчиться ніколи . Просто їм це абсолютно не потрібно . І з чого ти взяв , що кацапи будуть обстрілювати виборчі дільниці ? Для чого їм це ? Я прогнозую , що цієї зими кацапи знову будуть обстрілювати нашу енергетику -- в цьому є для кацапів профіт . А який профіт з розбомблених однієї , чи навіть десятка виборчих дільниць ?

Дати б тобі придурку чимось важким по потилиці, щоб не каркав

Провидець, бля

 

ПБН

Якщо владу не змінювати , то їрмаки-татарови будуть правити вічно . Тоді вчіться у кацапів записувати відео-чілобітні до нано-царька . Може він снізойде до проблем свого тупого бидла .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Якщо владу не змінювати , то їрмаки-татарови будуть правити вічно . Тоді вчіться у кацапів записувати відео-чілобітні до нано-царька . Може він снізойде до проблем свого тупого бидла .

хуйня , справжні українці Пєтю поміняли, а ціх хуєпльоталів навіть не розглядають як щос нескінчене

 

ПБН

Ситуація важка.

Цю владу треба міняти, але як?

Бо Стьопа каже на цей раз правильно, вони присмокталися до влади і віддирати їх прийдеться з нігтями, як колись Мороза з крісла голови ВР.

Але...

По перше, вибои провести ну дуже складно, і складно зробити так, щоб вони були визнані легітімними.

По-друге, більша частина суспільства, включаючи і велику частину мешканців бункеру знову проголосують за це зелене лайно, але США та Європа ну дуже вірять в демократію і сподіваються (марно) на розум виборців.

Але якісь думки бродять, щось спробують придумати.

Для прикладу ось новини з Чехії:

"Чехія готова допомогти Україні провести парламентські та президентські вибори у 2024 році, заявив речник міністерства закордонних справ ЧР Деніел Дрейк.

«Організація виборів в умовах військової агресії Росії проти України регулюється українським законодавством. Як би складно це не було, ми віримо, що наступного року їх буде можливо організувати», — заявив представник МЗС

Він додав, що як саме Чехія буде допомагати Україні з виборами – поки невідомо.

«Чехія готова підтримати Україну в цьому плані, але точну форму цієї допомоги можна буде обговорити лише на основі конкретного запиту української сторони», — сказав Деніел Дрейк.

Він додав, що поки що ніякого конкретного запиту з України не було."

https://gromada.cz/2023/09/07/chehija-gotova-dopom...

Чехія третя країна по кількості українських біженців, тут їх більш ніж 300 тисяч

 

Старый Грек

Бл. ну точно -aбо засланi казачкi, aбо у блоцi панамських патрiотiв аж свербить- до корита урватись.То що війна,може бути розкол країни, то що знову рашистьскім ОПЖСам треба давати рівні права у передвиборній кампаніїї-то хірня мабуть.То що 7 млн які у Європі навряд проголосують, або ті українці, яких країна не змогла захистити і вони тепер акуповані-теж хірня.Головне-кинути бумажку, а за кого-теж хірня, бо так начебто американці хочуть.Чи може є зараз тисячі порядних кандидатів?Щось не видно.Допускаю що є,але вони воюють,їм зараз не до виборних кампаній.Порушень, по які казав Портникова будуть тисячі, вибори не стануть легітимними, тільки розколять зараз країну, що і потрібно ворогу.Ну невже не зрозуміло?Чи вам насрать на весь лівий берег,тільки б прийти до влади?Думаєте що путіноїди вас оставлять у покої?

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя В.Перетурин показать

Бл. ну точно -aбо засланi казачкi, aбо у блоцi панамських патрiотiв аж свербить- до корита урватись.То що війна,може бути розкол країни, то що знову рашистьскім ОПЖСам треба давати рівні права у передвиборній кампаніїї-то хірня мабуть.То що 7 млн які у Європі навряд проголосують, або ті українці, яких країна не змогла захистити і вони тепер акуповані-теж хірня.Головне-кинути бумажку, а за кого-теж хірня, бо так начебто американці хочуть.Чи може є зараз тисячі порядних кандидатів?Щось не видно.Допускаю що є,але вони воюють,їм зараз не до виборних кампаній.Порушень, по які казав Портникова будуть тисячі, вибори не стануть легітимними, тільки розколять зараз країну, що і потрібно ворогу.Ну невже не зрозуміло?Чи вам насрать на весь лівий берег,тільки б прийти до влади?Думаєте що путіноїди вас оставлять у покої?

Тобто виборів не потрібно , і хай підараси шмарклі-їрмаки правлять вічно ? Дуже логічно .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Я не очень понимаю как провести выборы, если их можно сорвать просто поочередно поднимая целый день в воздух несколько МиГов-31.

И это я даже не говорю, что можно элементарно уебать несколько участков для голосования где-нибудь не под крышей Патриотов.

А вообще я против выборов сейчас именно потому, что придется голосовать за ЗЕ. Для войны он то что надо, но в первый же мирный день он должен быть отправлен нахер.

Проводить голосование в течение 7-10 дней.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Проводить голосование в течение 7-10 дней.

Голосованiє-це вже заключний день виборів,якщо не гратися у імітацію їх по типу рашистських.Ти вже готовий голосувати?Цікаво за кого?За того,хто вже 2 рази підписував мирні угоди з пуйлом?Коли інтенсивність війни була у тисячі разів меншою? За тих, хто за 5 років нічого не зробили для оборони?Але припустим: відмінили військовий стан, дали змогу усім глистам знову повилазити на ТВ щоб просувати рашистьскі наративи,обливати грязюкою шмарклю,начебто це він винний у війні.Випросили мільярди на підготовку і проведення цих виборів.У день виборів повітряна тривога по усій країні.Що будуть робити дільниці і спостерігачі?Оставатись на місцях, чи бігти у бомбосховища?Як проконтролювати відсутність порушень на дільницях у цей час?Навіть якщо припустити,що їх не буде багато, то ті партії,які програють-подадуть до суду і оскаржать вибори-100відсотків.Вибори потрібні,але не зараз.Дайте змогу Заслужному і героям хоча б відігнати ворога до порєбріка, потім будем міняти владу.

 

В.Перетурин

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Окремою гілкою , щоб не засирати гілку про війну ...

Просто історична аналогія для тих , хто розказує що під час війни ні в якому разі не можна міняти владу .

Великобританія . 1938 рік . Прем'єр Чемберлен проводить з Німеччиною політику умиротворення , Мюнхенська змова і прочіє "главноє нє начать стрєлять" і "розвєсті войска" . В 1939 році починається Світова війна . Великобританія 3 вересня 1939 оголошує Німеччині війну , проводить мобілізацію . Бойові дії на морі почалися відразу ж після оголошення війни. Вже 3 вересня був торпедований та затонув британський пасажирський пароплав «Атенія». 5 і 6 вересня біля берегів Іспанії були потоплені кораблі «Боснія», «Роял Сетра» та «Ріо Кларо». Великій Британії довелося ввести конвоювання суден.

14 жовтня 1939 року німецький підводний човен U-47 під командуванням капітана Пріна потопив британський лінкор «Роял Оук», що знаходився на стоянці у військово-морській базі Скапа-Флоу на Оркнейських островах. Німеччина блокує Британію і топить всі торгові кораблі , які бачить . Британію , яка є островом , і яка на 80% залежить від імпорту , охоплює криза . Вводяться продуктові картки .

Великобританія висажує війська в Норвегії , Бельгії , Франції . Починаються бойові дії на суші . В квітні 1940 починається велика норвезька операція , де німці напряму воюють з Британцями . Німці захоплюють Данію і Норвегію , отримуючі додаткові порти для своїх кораблів , що ще погіршило умови постачання Британії морем .

10 травня 1940 німці вторгаються в Нідерланди , Бельгію і Францію , відразу нанесши великі втрати військам цих країн , і британським , які там перебували .

В цей же день в Британії , на тлі всіх невдач , змінюється влада . Замість Чемберлена новим прем'єром стає Черчіль .

---------------

Тепер моя думка щодо виборів в Україні :

1. Вибори мають відбутись в терміни , передбачені Конституцією .

2. Вибори мають проводитись під повним контролем країн , які найбільше фінансово підтримують Україну . І в спосіб , який ці країни задовольнить .

3. До виборів мають бути недопущені жодна партія , чи кандидат , який співробітничав з кацапами , і виступає з прокацапськими лозунгами чи наративами .

Які нахєр аналогії? Чобот німця не ступив на територію Британії а не те щоб втратили 25 відсотків території та мільони в окупації опинились та розбіглись по земній кулі. Ти повний придурок.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Проводить голосование в течение 7-10 дней.

Если я не ошибаюсь, избирательная комиссия работает до тех пор, пока не посчитает все. Кто у нас готов отработать 10 суток в избирательной комиссии? Я лично не настолько патриот:)

 

chila

А ще краще глянути як проходять "вибори" в окупації... Сцьопа хоче так само? З прильотами, з автоматами???

 

rvv1

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А ще краще глянути як проходять "вибори" в окупації... Сцьопа хоче так само? З прильотами, з автоматами???

Стьопа хоче в телевізорі та на бігбордах побачити пику бариги та почути нетліне гасло арміямовавіра

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя rvv1 показать

А ще краще глянути як проходять "вибори" в окупації... Сцьопа хоче так само? З прильотами, з автоматами???

Потім же можна буде роками гавняти.

Єта нє наш Пєтьман потужно смоктанув на 6-7%.

Ета Архіпелаг 95 усіх раком загнув і зробив хунту.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя chila показать

Если я не ошибаюсь, избирательная комиссия работает до тех пор, пока не посчитает все. Кто у нас готов отработать 10 суток в избирательной комиссии? Я лично не настолько патриот:)

А хіба тебе хтось заставляє іти працювати в виборчу комісію ? Якщо ти , Льоша , не в курсі , то є ще така штука https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%94%D0%BE%D1%81%D...

Ну а вцілому вибори -- це добровільна процедура . Якщо комусь страшно , і він вважає шо кацапи обов'язково обстріляють його виборчу дільницю -- просто не ходіть , і не голосуйте . Вас же ніхто не заставляє .

 

Stepan75ss

Мапа сайту Повна версія Оновити