Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Побажання по модерації Бункеру

Схоже, більше ніхто не хоче написати свою пропозицію або відреагувати на запропоновані. Добре.

Перші кілька питань.

1. Що на думку читачів є прихованою антиукраїнською позицією? Як спільнота відрізняє таку позицію від думки людини з українською позицією, але яка з чимось не згодна? Будь ласка, наведіть приклади такої поведінки.

2. Пункт «Ймовірне коригування/розкриття інформації для ворога». Будь ласка, також наведіть приклади та поясніть, що саме вважаєте дозволеним, а що – ні. Бо немалий відсоток гілки про війну за бажанням можна віднести до цієї категорії.

3. Є така гілка

https://www.footboom1.com/ua/forum/bunker/210042.h...

На ній час від часу публікується відверта пропаганда ворога. Особливо це стосується повідомлень військових злочинців, які називають себе ваєнкорами.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Схоже, більше ніхто не хоче написати свою пропозицію або відреагувати на запропоновані. Добре.

Перші кілька питань.

1. Що на думку читачів є прихованою антиукраїнською позицією? Як спільнота відрізняє таку позицію від думки людини з українською позицією, але яка з чимось не згодна? Будь ласка, наведіть приклади такої поведінки.

2. Пункт «Ймовірне коригування/розкриття інформації для ворога». Будь ласка, також наведіть приклади та поясніть, що саме вважаєте дозволеним, а що – ні. Бо немалий відсоток гілки про війну за бажанням можна віднести до цієї категорії.

3. Є така гілка

https://www.footboom1.com/ua/forum/bunker/210042.h...

На ній час від часу публікується відверта пропаганда ворога. Особливо це стосується повідомлень військових злочинців, які називають себе ваєнкорами.

1-2. Не готовий лазити і шукати. Може хтось із колег співкористувачів дасть собі працю.

3. Назва свідчить: "тут лежить лайно". Виконує функцію, аналогічну функціям цитат з кацапів у проукраїнських блогерів. В того ж Казанського. Для мене як монітор "середньої температури по лікарні". Хоча більшість ваєнкорів переношу з гатугою і наразі просто не читаю.

Наразі долю цієї гілки пропоную віддати на розсуд громади та модеоатора.

Великою мірою гілка про скульож перестала виконувати свою функцію, ставши майданчиком для людей, які вважають, що їхнім думкам громада не приділяє належної уваги. Теж свого роду "скульож". Тому станом на зараз існування цієї гілки відстоювати не буду.

Ответ на удаленное сообщение пользователя Белый Волк

Відписуйтесь виключно по темі і без суперечок.

Зайве повідомлення видалене.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Відписуйтесь виключно по темі і без суперечок.

Зайве повідомлення видалене.

Виключно по темі.

Росіянин з колаборантів постить кримнашиста під санкціями України.

Український "колишній" співробітник РПЦ постить московських попів.

Систематично.

Це - толерується?

 

Белый Волк

Бо якщо це толерується - я не розумію, нащо взагалі якісь фільтри.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Виключно по темі.

Росіянин з колаборантів постить кримнашиста під санкціями України.

Український "колишній" співробітник РПЦ постить московських попів.

Систематично.

Це - толерується?

Я не бачу ваших пропозицій та конкретних прикладів, які це показують. Будь лазка, приведіть їх, щоб розуміти, про що йде мова.

 

moderator

Ще питання акредитованих у РФ журналістів і медіа, яких, знову ж - тягнуть.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Я не бачу ваших пропозицій та конкретних прикладів, які це показують. Будь лазка, приведіть їх, щоб розуміти, про що йде мова.

Повернути фільтр 14 року. Коли байки з окупованих земель від опортуністів вичищалися, як і посилання на ватні джерела, разом з носіями.

Конкретні приклади - ізраїльська гілка, в черговому дуже важливому зведенні якогось ліпсіца Крокоділов прямо копіює посилання на новоросінформ.

Вся гілка про "шизофашизм" від нього же. Регулярні простині від російських попів. Начебто, РПЦ ще до війни повномасштабної забороняти почали.

 

Белый Волк

Ответ на сообщение пользователя Белый Волк показать

Повернути фільтр 14 року. Коли байки з окупованих земель від опортуністів вичищалися, як і посилання на ватні джерела, разом з носіями.

Конкретні приклади - ізраїльська гілка, в черговому дуже важливому зведенні якогось ліпсіца Крокоділов прямо копіює посилання на новоросінформ.

Вся гілка про "шизофашизм" від нього же. Регулярні простині від російських попів. Начебто, РПЦ ще до війни повномасштабної забороняти почали.

Я вас прошу написати конкретні пропозиції, аргументувати їх та навести конкретні приклади (посилання, скрін), про що йде мова. Щоб спільнота могла проголосувати за ваші пропозиції, а мені була зрозуміла тематика проблеми, яку ви виносите на розсуд спільноти. Ви зараз ж спамите цю гілку повідомленнями, які зовсім не містять ніякої конкретики і мені ні про що не говорять. А спам цієї гілки не по темі я одразу буду присікати. Дякую за розуміння.

 

moderator

Антиукраїнська позиція це Футболєла поки що.

Людина усвідомлено обрала кацапів.

Ймовірне коригування це взагалі висвітлення прольотів. Навіть в описі. Політика - так, дійсно, все розбили, приносила для нас гарні плоди. Чи залишилося щось, це кацапам знати не треба.

 

Olegechek

moderator

13.10.2023 15:25

***

1 - покуй, нарозсуд модера

2 - покуй, нарозсуд модера

3 - покуй, нарозсуд модера

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Схоже, більше ніхто не хоче написати свою пропозицію або відреагувати на запропоновані. Добре.

Перші кілька питань.

1. Що на думку читачів є прихованою антиукраїнською позицією? Як спільнота відрізняє таку позицію від думки людини з українською позицією, але яка з чимось не згодна? Будь ласка, наведіть приклади такої поведінки.

2. Пункт «Ймовірне коригування/розкриття інформації для ворога». Будь ласка, також наведіть приклади та поясніть, що саме вважаєте дозволеним, а що – ні. Бо немалий відсоток гілки про війну за бажанням можна віднести до цієї категорії.

3. Є така гілка

https://www.footboom1.com/ua/forum/bunker/210042.h...

На ній час від часу публікується відверта пропаганда ворога. Особливо це стосується повідомлень військових злочинців, які називають себе ваєнкорами.

1. тенденційне ретранслювання основних кацапських наративів. вони інтуітивно всім зрозумілі - всьо пропало; солдати голі-босі-простоволосі; паралізованого сина подруги моїй матері зняли в штурмовики без медкомісії; захід нас зливає; там були військові (стосовно будь-якого прильоту по цивільним) і все таке інше. все без пруфів, звісно, на рівні ОБС.

3. ЭТО ДРУГОЕ. ця гілка від початку створена для моніторінгу кацапських вскукареків. особисто я не розумію навіщо моніторити підарів, але якщо людям цікаво, то дай бог їм здоров'я (психічного).

 

Эйся Трёп

Неприпустимо

1. Згадування родичів дописувачів у негативному ракурсі

2. Поклеп на дописувачів, як що ТС не може підтвердити свої слова

 

ПБН

Панове nataniel та Товарищь Крокодиловъ. Тепер ще раз особисто до вас звертаюсь: відписуйтесь виключно по темі і без суперечок.

За наступне повідомлення не по темі буде виписане попередження. Зайві повідомлення у темі видалені. Дякую за розуміння.

 

moderator

О, про попередження!

хочаб на перших порах хотілось щоб не зразу у бан дописувача, а все ж таки один раз попереджали, але не більше

Це тільки гальорки стосується, тобто Бункера

ну й ще б гілка щоб була де можливо посперичатись з модератором (оте де буде веселуха!))

 

ПБН

Добре. Пропозиція по темі

При видаленні будь-якого посту, - в будь-якому топіку,, з будь-якої причини, - пропоную, щоб його не можна було бачити і непрямо, тобто через відповідь.

А так, звичайно, на розсуд модератора.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Добре. Пропозиція по темі

При видаленні будь-якого посту, - в будь-якому топіку,, з будь-якої причини, - пропоную, щоб його не можна було бачити і непрямо, тобто через відповідь.

А так, звичайно, на розсуд модератора.

Так розумію, це технічний момент. Буду намагатися в такому випадку не використовувати відповідь.

 

moderator

nataniel, вам виписується попередження. Наступне повідомлення не по темі призведе до бану.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

О, про попередження!

хочаб на перших порах хотілось щоб не зразу у бан дописувача, а все ж таки один раз попереджали, але не більше

Це тільки гальорки стосується, тобто Бункера

ну й ще б гілка щоб була де можливо посперичатись з модератором (оте де буде веселуха!))

І так намагаюся просити та попереджати. Досі не заблоковано жодного дописувача. Щоб направо та наліво не блокувати, створена ця гілка. Мені важливо зрозуміти, що спільнота думає по тому чи іншому питанню. Тому і прошу разом з розгорнутими відповідями надавати приклади.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Я вас прошу написати конкретні пропозиції, аргументувати їх та навести конкретні приклади (посилання, скрін), про що йде мова. Щоб спільнота могла проголосувати за ваші пропозиції, а мені була зрозуміла тематика проблеми, яку ви виносите на розсуд спільноти. Ви зараз ж спамите цю гілку повідомленнями, які зовсім не містять ніякої конкретики і мені ні про що не говорять. А спам цієї гілки не по темі я одразу буду присікати. Дякую за розуміння.

...

Перші три речення були пропозицією (якщо її взагалі читали).

ПРОПОЗИЦІЯ.

Повернутися до політики початку АТО:

1. Систематичне притягнення російських джерел - бан пожиттєво.

2. Акаунти осіб, які вибрали російське громадянство - аналогічно.

3. Дезінформація від цих осіб - те саме плюс передача даних в СБУ.

Конкретний кейс - ось ця гілка

https://www.footboom1.com/forum/bunker/209984.html...

Перше ж повідомлення сторінки - репост свящєнніка РПЦ.

Конкретний кейс номер 2:

https://www.footboom1.com/forum/bunker/218150.html...

Повідомлення від 10.10.2023 13:50

Посилання на якийсь "новоросінформ". У мене не відкрилося, але назва щось підказує.

От за подібні лінки - теж одразу бан.

Це не моє побажання навіть, це загальноукраїнська цензура військового часу. Купа ресурсів з українського айпі не відкривається саме через контент ворожий - так його тут передають через треті руки.

 

Белый Волк

Кейс номер три.

10.10.2023 13:59

https://www.footboom1.com/forum/bunker/63725.html?...

Кримський громадянин Росії репостить (систематично) жовті новини з телеграму В'ячеслава Мальцева.

Сабж, хто не знає:

https://myrotvorets.center/criminal/malcev-vyaches...

Ось таких прекрасних тимчасово живих "людей" відкрито репостить опортуніст, громадянин Росії.

ПРОПОЗИЦІЯ - бан по айпі не допоможе, у них Футбум все одно через проксі тільки видно. Таких - видаляти разом з наступними клонами, нажаль, вручну, як це вже робили з пристосуванцями з Ордло і Криму у 2014 і до десь 17-18 року вони позникали.

 

Белый Волк

Пане модераторе, ви, мені чомусь так здається, не з неба впали в Україну і не на першому форумі присутні. І маєте проукраїнську позицію. Якщо ні, то вам не сюди, а пану Булаху строга догана.

Тому робить так, як ви б це зробили, як би були б пересічним форумчанином, але обов'язково пояснюйте свої позицію.

Незадоволені завжди будуть при будь-якому вашому рішенні або при відсутності такого.

Робить свою справу, але прислухайтесь до громади та не бійтеся, якщо що скорегувати своє рішення.

І так десь через пару років ви навчитесь і правила неписані з'являться. :)

 

Старый Грек

О, раз такі хочете ці бани. Хоч мені ігнору і вистачає, але для очищення простору пропоную банити за посилання на всіляку хуєту кацапську, про що БВ каже.

Якщо постять якусь латиініну, шендеровича, хуєвротовича, то нахуй в бан на рік.

 

форекадо

Пане дядя бабай, притримуйтесь теми, будь ласка. Якщо у вас є пропозиції, також приймайте участь в дискусії. Ще жодного рішення не прийнято. Як це трапиться, думаю, зроблю оголошення, на що одразу буду звертати увагу.

Пане Белый Волк, до вас так само звертаюся - тільки по суті питання. За приклади дякую, звернув увагу.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Пане дядя бабай, притримуйтесь теми, будь ласка. Якщо у вас є пропозиції, також приймайте участь в дискусії. Ще жодного рішення не прийнято. Як це трапиться, думаю, зроблю оголошення, на що одразу буду звертати увагу.

Пане Белый Волк, до вас так само звертаюся - тільки по суті питання. За приклади дякую, звернув увагу.

Будь-ласка зверніть увагу на кількість мінусів під прикладами дописувача Белый Волк

 

Шеф

Пане igorok, притримуйтесь теми, будь ласка. Якщо у вас є пропозиції, також приймайте участь в дискусії. Приводьте приклади для кращого розуміння ситуації.

Зайве повідомлення видалене.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Пане дядя бабай, притримуйтесь теми, будь ласка. Якщо у вас є пропозиції, також приймайте участь в дискусії. Ще жодного рішення не прийнято. Як це трапиться, думаю, зроблю оголошення, на що одразу буду звертати увагу.

Пане Белый Волк, до вас так само звертаюся - тільки по суті питання. За приклади дякую, звернув увагу.

Тільки по суті.

Модерувати контент потрібно апріорно.

Тобто.

Незалежно від особистих симпатій і антипатій - авторів подібних постів, репостів, дайджестів і т.д. на форумі не має бути.

По персональним банкам - пропозиція не враховувати думки ніяких кумів-товаришів ніколи і в принципі.

Тому що це працювало у мирний час.

Зараз є державна хоча б формалізована інфополітика.

Також ПРОПОЗИЦІЯ прикрутити бота до форми "поскаржитися", який зможе видаляти повідомлення з репостами того, що я привів у прикладах. Хоча б за ключовими словами. У телеграм-пабліках так давно роблять.

 

Белый Волк

Не згоден з попереднім дописувачем

Ініормація з Росіі все одне мориториться, інколи новини з ворожого стану бистріше дізнатися з іх ресурсів, та в повному обсязі, ніж чекати коли вийде скорочений переклад УНІАН

Але ж в нас умовних Царьових, громадян України, вистачає. Так його можливо тягнути на сайт, а якіхось Невзорова та Навального - ні, бо вони громадяне Кацопстану

Ну й за окрему гілку для ворожих кацоресурсів (Скульож із-за паребрика)

Гілка саме створювалась для моніторінга кацоекспертів, які мали більше інформаціі про Россійські війська, іх тактику, стратегію, ведення бойових дій майже у реальному часі. Головне - чого слід побоюватись громадянам України, яки можуть постраждати через бойові дії агресора

Та ще можно з десяток пунків написати, чому це необхідно, важлио, та не несе в собі зради

звісно , як що ця гілка не йде прям щоб в разріз з політікою сайта (півтора року вже)

(Як дуже невеличкий приклад: я дуже уважно моніторю ділянку біля Марьянки, бо на відстані меньш 20 км звідти моя мала батьківщина, й дуже багато родичів та знайомих, які не змогли або не хочуть звідти виїзжати... ну може чимось й допомогу)

 

ПБН

Панове Stepan75ss та ПБН. Тепер ще раз особисто до вас звертаюсь: відписуйтесь виключно по темі, з прикладами і без суперечок. Зайві повідомлення у темі видалені.

Наступна суперечка читачів на цій гільці призведе одразу до попередження.

 

moderator

Мапа сайту Повна версія Оновити