Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Побажання по модерації Бункеру

Просто йдіть на хуйня з рекламою фавбета

 

Шеф

На хуй

 

Шеф

Пропоную на 2-3 дні закрити гілку про війну

Бо там суцільний срач, якій немає ніякого стосунку до основної теми гілки

Хай роблять інші гілки та там серуть

 

Шеф

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Пропоную на 2-3 дні закрити гілку про війну

Бо там суцільний срач, якій немає ніякого стосунку до основної теми гілки

Хай роблять інші гілки та там серуть

Пропоную Шефу опанувати ігнор. Забанив Білла і нічого не втратив.

 

sanyock

Читаю таке:

Товарищь Крокодиловъ

07.11.2023 20:43

Пост видалений, оскільки неможливо перевірити посилання.

×××××××××

Тобто?

Надайте, будь ласка, пункт правил, на підставі якого це зроблено. В переліку, який опубліковано для ознайомлення, я такого не побачив.

Не можете перевіряти посилання - навчіться).

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Читаю таке:

Товарищь Крокодиловъ

07.11.2023 20:43

Пост видалений, оскільки неможливо перевірити посилання.

×××××××××

Тобто?

Надайте, будь ласка, пункт правил, на підставі якого це зроблено. В переліку, який опубліковано для ознайомлення, я такого не побачив.

Ви дали посилання на закриту групу в ТГ, і для перевірки джерела потрібно долучатись до кожної з цих груп. Це стосується п.5 - про посилання. Щоб перевірити, що за посилання - треба відкрити. Тому просто прохання посилання на закриті групи не давати, будемо вдячні.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя moderator показать

Ви дали посилання на закриту групу в ТГ, і для перевірки джерела потрібно долучатись до кожної з цих груп. Це стосується п.5 - про посилання. Щоб перевірити, що за посилання - треба відкрити. Тому просто прохання посилання на закриті групи не давати, будемо вдячні.

Там довжелезний текст. Між користувачами була розмова, щоби не викладати довгі тексти, а давати посилання з коротким описом.

Чесно: було простіше зайти в групу (вони приймають миттєво), подивитись посилання і вийти.

Добре, буду вивішувати простирадла))))).

Ого ... аф...ть. Скажіть будь ласка, коли до чату заходити ноги мити надо ....)) Давно в чат не заходив ... не маю часу даже читати (( Я так зрозумів демократія в чаті закінчилась. Добре, що доХтор в чаті залишився, а то всіх пацієнтів на вулиці прийдеться розшукувати. Всім привіт.

Ответ на сообщение пользователя Металлист-Днепр 0-6 показать

Ого ... аф...ть. Скажіть будь ласка, коли до чату заходити ноги мити надо ....)) Давно в чат не заходив ... не маю часу даже читати (( Я так зрозумів демократія в чаті закінчилась. Добре, що доХтор в чаті залишився, а то всіх пацієнтів на вулиці прийдеться розшукувати. Всім привіт.

О , нарешті ! А то я вже думав , куда ти пропав ...

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

О , нарешті ! А то я вже думав , куда ти пропав ...

Привіт Степан! Прийшов мій зірковий час ... спочатку війни дома був по 4 години, а тепер сутки відсипний в день і знову сутки . в цьому році і в тому був один раз на рибалці ..я завжди мінімум 20 разів їздив. Який день і яке число місяця постійно в жінки питаю.)) І так буде до нашої перемоги, якщо ласти не склею . На роботі нахер і ночі рознесло кабінет. Добре, що був в другому. І це спокійна Одеса. Я раніше був на приколі поки в домі теж не винесло вікна в мене в квартирі винесло одне і це було сбиття . Мені не має на, що жалітись у людей набагато гірше і кожного дня. Слава ЗСУ і нації.

Питання до модератора

Де міжна подивитись, що дописувач "вбані" іна який термін? Івзагалі правила в Бункері?

Бажано закріпити відповідь/тему (хоча навряд ці "високі технології" доступні footboom) тут, щоб завжди була на першому місці і кожний мав змогу ознайомитись.

 

nataniel

Ответ на сообщение пользователя nataniel показать

Питання до модератора

Де міжна подивитись, що дописувач "вбані" іна який термін? Івзагалі правила в Бункері?

Бажано закріпити відповідь/тему (хоча навряд ці "високі технології" доступні footboom) тут, щоб завжди була на першому місці і кожний мав змогу ознайомитись.

Уточнив це питання. Мені відповіли, що загалом ця інформація повинна бути по цьому посиланню (https://www.footboom1.com/ua/forum/bans), але колись після 2019 року автоматика злетіла. З огляду на малу кількість блокувань, задача визначена як непріоритетна, тому стоїть в черзі.

 

moderator

Ответ на сообщение пользователя Шеф показать

Ти ж наче писав, що проходив ВЛК у ТЦК

Тебе призвали?

О, пропустив питання...

Так, пережив нерви, сльози, соплі - і завернули поки взад. Навіть трохи засмутився, тому що знаю що це тимчасово, і знову все спочатку переживати

 

SL001

Ответ на сообщение пользователя SL001 показать

О, пропустив питання...

Так, пережив нерви, сльози, соплі - і завернули поки взад. Навіть трохи засмутився, тому що знаю що це тимчасово, і знову все спочатку переживати

Ну то виходить, що поки не на часі

 

Шеф

Шкода, що унікальні технології, "як закріпіти топік" втрачені на футбумі, як свого часу було втрачено секрет будівлі египетських пирамід. Проте я вірю, щов найближчому майбутньому, років так через 100-200 футбуму вдасця розкрити секретні формули. Нуа пока нічого неміжна зробити. Доведеця користуватись форумним рушієм середини 70-х років минулого сторіччя.

 

nataniel

Зайшов, і офігів разом з Валєрою, з кількості забанених останнім часом)) Що сталось? Можна хоч побачити, за що саме бан?)) Чи це секрет?

 

Dixi

Я можу приблизно уявити, за що забанили Степана чи Вовка, але за що така кара на нашого американського друга Біллі?))

 

Dixi

Вітаю!

Правила форуму - створені, щоб убезпечити нас як ресурс, і також для Вас знизити рівень агресивного спілкування.

Правила максимально лояльні, без диктатури чи неадекватної суворості.

Тут всі-всіх знають, і доволі давно. Ми просимо елементарно "притримувати коней" при спілкуванні.

Зазвичай, ми обмежуємось видаленням коментаря і закликом більше так не робити (про кожне видалення ми інформуємо). Вочевидь, такий лояльний підхід працює не з усіма :(

BILL132, як сказали "вскипів" серією публікацій, і перейшов межу, тому вимушено тимчасово відпочиває. Сподіваємось, що це була разова акція і він повернеться до нас вже найближчим часом)

Якщо є питання у будь-кого "тимчасово відстороненого", то заблокований завжди може звернутись до модератора в особисті повідомлення чи на модераторську пошту. Але робити це краще вже без емоцій.

 

footboom_manager

Ответ на сообщение пользователя Dixi показать

Я можу приблизно уявити, за що забанили Степана чи Вовка, але за що така кара на нашого американського друга Біллі?))

ти бачив хоча б 1 допис вашого друга Біллі по темі гільці про війну?

І я - ні

А тих постів, як з кулемета, стопіцот

 

ПБН

Вітаю!

Модератор днями вже позначив в коментарях щодо зневажливих постів на адресу військових. Також, маємо систематичні запити дописувачів щодо образ Президента, що є Верховним Головнокомандувачем. Це також буде модеруватись.

Критика - це нормально, але за формулюваннями слідкувати теж варто.

Тому це буде модеруватись у звичному режимі видалення коментаря, попередження, пізніше - блокування.

 

footboom_manager

Я не розумію деяких речей.

Наприклад, чому до СКАЗОЧНИКа чіпляються за всяку хуйню, а систематичний і відвертий розповсюджувач кацапських фейків Малдер ходить цим форумом вільно?

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я не розумію деяких речей.

Наприклад, чому до СКАЗОЧНИКа чіпляються за всяку хуйню, а систематичний і відвертий розповсюджувач кацапських фейків Малдер ходить цим форумом вільно?

Він у модера в ігнор-лісті

 

Старый Грек

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Я не розумію деяких речей.

Наприклад, чому до СКАЗОЧНИКа чіпляються за всяку хуйню, а систематичний і відвертий розповсюджувач кацапських фейків Малдер ходить цим форумом вільно?

Ще раз підіймаю це питання

...

Що за знущання?

Чому со сміхуйочками (ну тобто смайликами) викладають кацапські фкйкі, при чому цечмо пище що воно про це "читало у українських регіональних ЗМІ" але посилання на кацопаблики!

Без ніяких підтверждень!

...

Блять, не маю бажання ще раз підіймати це лайно, але як це... "знайомий загинув нещодавно у.... тому місці, куди ракета прилетіла, але ніякі ЗМІ про це не пишуть"?!

Це не викриває позиціі ЗСУ, та хто у куди влучив?

може ви всеж таки перечитаєте цього персонажа хочаб за останню добу?

 

ПБН

Попередження!(с)

це - знущання!

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

Попередження!(с)

це - знущання!

В спортлото напиши. Може рахунок у модера в сенсбанку.

 

sanyock

Ответ на сообщение пользователя sanyock показать

В спортлото напиши. Може рахунок у модера в сенсбанку.

Підготуй листа, я потім підпишу

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя footboom_manager показать

Вітаю!

Модератор днями вже позначив в коментарях щодо зневажливих постів на адресу військових. Також, маємо систематичні запити дописувачів щодо образ Президента, що є Верховним Головнокомандувачем. Це також буде модеруватись.

Критика - це нормально, але за формулюваннями слідкувати теж варто.

Тому це буде модеруватись у звичному режимі видалення коментаря, попередження, пізніше - блокування.

Критика - це нормально, але за формулюваннями слідкувати теж варто.

--------------------------------

Як на мене , але це вже якийсь перебор . Сьогодні на гілочці про війну ніхто з потертих дописувачів не дозволив собі ніяких відвертих образ стосовно будь-кого . Навіть Чіла , з яким я часто не згоден , вжив термін МегаНаполеон , що аж ніяк не є образою нашого найвеличнішого верховного головнокомандувача . Ну це ж не Чіла знімався в такому https://storage1b.censor.net/images/2/7/d/7/27d739...

Ми ж не ображаємось , коли актора Тіхонова називаєм Штірліцом , а Бронєвого -- Мюллером . Або видатну акторку Ольгу Сумську -- Роксоланою , а Арнольда Шварценеггера -- Термінатором .

Мабуть тут Модератору треба трішечки збавити ... А що стосується "систематичних запитів щодо образ Президента" -- то це відвертий кацапізм і стукачєство . Україна -- не кацапія . Це у кацапів пуйло -- цар і бог , якого не можна ні критикувати , ні ображати . Ми ж не диктатура ? Якщо ми йдемо в Європу , то треба звикати , що любого політика можна навіть обкладати матом . І від того , що тут про президента будуть говорити тільки хороше , і всіляко вилизувати його ОПу -- ситуація на фронті не покращиться .

От це мої побажання щодо модерації Бункера -- все строго по темі гілочки .

пс. Стукачів зневажаю . Бо це йобані кацапи .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Критика - це нормально, але за формулюваннями слідкувати теж варто.

--------------------------------

Як на мене , але це вже якийсь перебор . Сьогодні на гілочці про війну ніхто з потертих дописувачів не дозволив собі ніяких відвертих образ стосовно будь-кого . Навіть Чіла , з яким я часто не згоден , вжив термін МегаНаполеон , що аж ніяк не є образою нашого найвеличнішого верховного головнокомандувача . Ну це ж не Чіла знімався в такому https://storage1b.censor.net/images/2/7/d/7/27d739...

Ми ж не ображаємось , коли актора Тіхонова називаєм Штірліцом , а Бронєвого -- Мюллером . Або видатну акторку Ольгу Сумську -- Роксоланою , а Арнольда Шварценеггера -- Термінатором .

Мабуть тут Модератору треба трішечки збавити ... А що стосується "систематичних запитів щодо образ Президента" -- то це відвертий кацапізм і стукачєство . Україна -- не кацапія . Це у кацапів пуйло -- цар і бог , якого не можна ні критикувати , ні ображати . Ми ж не диктатура ? Якщо ми йдемо в Європу , то треба звикати , що любого політика можна навіть обкладати матом . І від того , що тут про президента будуть говорити тільки хороше , і всіляко вилизувати його ОПу -- ситуація на фронті не покращиться .

От це мої побажання щодо модерації Бункера -- все строго по темі гілочки .

пс. Стукачів зневажаю . Бо це йобані кацапи .

Ох, Йопт... ну це взагалі зальот. І кому тепер попередження?:))))

 

chila

Мужики, я вам одну річ скажу. Коли тут "вишивав" Макс, то забивши в пошук деякі його тези, сайт Футбум можна було знайти на першій сторінці поруч з Рашатудей, яким-небудь тєлєканалом Спас та іншим подібним мотлохом. Я думаю, не лише я провадив подібні експерименти, а, зокрема, певні люди, в котрих це є обов'язком. Вільний і безмежний інтернет - то іллюзія. А проект є тим, до чого докладаються зусилля, яких може бути шкода.

Це я так, на правах мімокрокоділа.

Мапа сайту Повна версія Оновити