Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Енергосистема
  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Ответ на сообщение пользователя Axelk показать

Тільки одна з 96 установок для забезпечення електроенергії та тепла від USAID була встановлена, - голова Спілки споживачів комунальних послуг

--

Кожна по 55МВт. При чому вони значно ефективніші за звичайні ТЕС.

Тобто у нас потенціал генерації майже на рівні окупованої Запорізької АЕС. Але чиновникам це не цікаво і вони пилюкою десь припадають. Хоча ми б зараз могли повністю закрити потреби.

у нас зараз чиновники хто? - піздаболи. чи по ноучному "блогєри". як вождь.

їм головне що? - ролік у йотуб закинуть, красіво розказать про проблєми і як хтось їх має порішати. аа. ну і головне - нагадать про дефіцит бюджету.

на цьому їхні таланти вичерпуються.

тих хто може ставити електростанції - одиниці в Україні. більш того, якщо установку ставлять, то там явно є якийсь просунутий інженер, який ніякої посади на має але хоче щось зробити, але його в медіа не бачать, бо весь піар на установках підгрібають "весільні генерали", себто - керівники різного штибу..

 

Mahno

Кто-то в курсе какая сейчас ситуация на таможне с ввозом генераторов и зарядных станций? А то там то отменяли пошлины, то опять вводили, то потом опять обещали отменять, хрен поймёшь.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Кто-то в курсе какая сейчас ситуация на таможне с ввозом генераторов и зарядных станций? А то там то отменяли пошлины, то опять вводили, то потом опять обещали отменять, хрен поймёшь.

поштовики (типу міст-експрес) пишуть що зараз розмитнення повне, пдв + мито.

думаю, що так і є, принаймні ціни внутрішні явно мають плюс 30% до ціни кетайської (ну і плсю прибуток я так бачу).

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

поштовики (типу міст-експрес) пишуть що зараз розмитнення повне, пдв + мито.

думаю, що так і є, принаймні ціни внутрішні явно мають плюс 30% до ціни кетайської (ну і плсю прибуток я так бачу).

Та по нашим ценам сложно понять. На некоторые модели цена за последнюю неделю выросла на 20-30% и уже больше чем в полтора раза больше, чем в Европе. А на некоторые не ходовые цена прям один один.

И вроде как последнее, что было по этим товаром, это льготная растоможка, но надо декларировать заранее по каким-то электронным формам.

И что например происходит, если ты везёшь через границу на машине свою зарядную станцию, которой ты например пользуешься? Телефон же ты свой не растамаживаешь.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Та по нашим ценам сложно понять. На некоторые модели цена за последнюю неделю выросла на 20-30% и уже больше чем в полтора раза больше, чем в Европе. А на некоторые не ходовые цена прям один один.

И вроде как последнее, что было по этим товаром, это льготная растоможка, но надо декларировать заранее по каким-то электронным формам.

И что например происходит, если ты везёшь через границу на машине свою зарядную станцию, которой ты например пользуешься? Телефон же ты свой не растамаживаешь.

наскільки я роузмію, "но нє точно", то коли ти ОСОБИСТО перетинаєш кордон, то вартість неоподатковуваних товарів складає 500 євро. тобто, твоя ЗС мабуть увійде в цю ціну, тим більш - якщо вона вживана.

якщо ж ти купив ЗС і тобі його везе НП, то із вартості виймуть 150 євро неоподаткованого і на решту нарахуть 20% пдв плюс 10% мита.

особисто тобто можна суттєво зекономити. тим більш там можна знизити суму декларування а то й взагалі спробувати не декларувати..

 

Mahno

  • Страницы
  • Все
  • 1
  • ...
  • 5
Мапа сайту Повна версія Оновити