Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Технічні питання роботи сайту
  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 37

Що з авторизацією? На компі, хром, не працює від слова зовсім. На сматрі все гуд.

 

Запарижанин

Самовилікувалось. Дивина та й годі.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

Самовилікувалось. Дивина та й годі.

Коли не працює авторизація, дивись, що в адресному рядку. Коли мене з чогось викидало на дзеркало: фут-бум.нет, - авторизація теж не працювала. І зараз таке періодично трапляється. Ніхто не знає, що воно таке. Наразі тримаю під рукою посилання на футбум1.ком. "Перезаходжу", і авторизація починає працювати нормально.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Коли не працює авторизація, дивись, що в адресному рядку. Коли мене з чогось викидало на дзеркало: фут-бум.нет, - авторизація теж не працювала. І зараз таке періодично трапляється. Ніхто не знає, що воно таке. Наразі тримаю під рукою посилання на футбум1.ком. "Перезаходжу", і авторизація починає працювати нормально.

На адресний рядок не дивився, що там було, сказати не можу. Просто, через деякий час після цього перевантажив сторінку, і все запрацювало. Навіть авторизуватися ще раз не прийшлось.

 

Запарижанин

Ответ на сообщение пользователя Запарижанин показать

На адресний рядок не дивився, що там було, сказати не можу. Просто, через деякий час після цього перевантажив сторінку, і все запрацювало. Навіть авторизуватися ще раз не прийшлось.

В мене так спочатку бувало: лишав в спокої ноут вбо телефон (вони якось були в противофазі), і проблема лікувалася сама собою. Але коли побачив, в чому справа, став вживати певні заходи.

  • Страницы
  • 1
  • ...
  • 37
Мапа сайту Повна версія Оновити