Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Роберто Рівеліно: "Не бачу в Трубіні потенціалу, щоб грати в топ-лігах"
Источник: https://m.footboom1.com/pt/portugal/primeira/1719303579-roberto-rivelino-ne-bachu-v-trubini-potentsialu-shchob-hraty-v-top-lihakh.html

Порту і Спортінг пропустили приблизно те само що й Бенфіка, так що казати про незлічену кількість помилок від Т навряд чи логічно.

чи тягне він на топ-лігу? - думаю що так.

чи буде топ-воротарем, як Бартез, Куртуа, Чех? - думаю що ні.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

Порту і Спортінг пропустили приблизно те само що й Бенфіка, так що казати про незлічену кількість помилок від Т навряд чи логічно.

чи тягне він на топ-лігу? - думаю що так.

чи буде топ-воротарем, як Бартез, Куртуа, Чех? - думаю що ні.

можливо він колись перейде в топ лігу і вистрелить у якійсь команді. Тоді може й стане топ воротарем

 

Igor Korohov

Те непорозуміння, що зараз стоїть в Челсі мабуть такий потенціал має. Але, хто я такий, щоб сперечатись з поважним спеціалістом. Хто точно після Євро може опинитись в ТОП клубі, так це Мамардашвілі.

 
Ответ на сообщение пользователя Хлеба и зрелищ показать

Те непорозуміння, що зараз стоїть в Челсі мабуть такий потенціал має. Але, хто я такий, щоб сперечатись з поважним спеціалістом. Хто точно після Євро може опинитись в ТОП клубі, так це Мамардашвілі.

Мамардашвілі то взагалі щось захмарне. Подивився на нього на Євро (Валенсію бачив не так багато протягом сезону) і одразу стало зрозуміло, чого всі топи торгують його, а не нашого Андрійка )

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Мамардашвілі то взагалі щось захмарне. Подивився на нього на Євро (Валенсію бачив не так багато протягом сезону) і одразу стало зрозуміло, чого всі топи торгують його, а не нашого Андрійка )

А уяви собі: приходить Мамардашвілі до Еуртуа і Луніна в Реал)))))....

По Трубіну: гол за матч - це не топ-цифри. Що там по потенціалу, оцінювати не візьмусь.

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

Порту і Спортінг пропустили приблизно те само що й Бенфіка, так що казати про незлічену кількість помилок від Т навряд чи логічно.

чи тягне він на топ-лігу? - думаю що так.

чи буде топ-воротарем, як Бартез, Куртуа, Чех? - думаю що ні.

Нагадав. Бартез і Олівер Кан оце топчик був.

(Але Забарний їх не знає) )

 

комми

Я теж не бачу. На мою думку, Лунін краще.. Одна помилка- і вже списали??? Реброву гарно. Є на кого перекласти відповідальність.

 
Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

Я теж не бачу. На мою думку, Лунін краще.. Одна помилка- і вже списали??? Реброву гарно. Є на кого перекласти відповідальність.

Не одна, а три...две из которых закончились голами...в одном матче. Некоторые вратари себе такого за сезон не позволяют. Я уже молчу про его привозы в ЛЧ.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя MMMMetros показать

Не одна, а три...две из которых закончились голами...в одном матче. Некоторые вратари себе такого за сезон не позволяют. Я уже молчу про его привозы в ЛЧ.

Молодой еще

 

Бесплатно

Всього лише 1-2 кращий воротар Прімейри.

 

Днепровец

Для мене саме цікаве в цьому що Рівеліно живий.Не чув про нього кілька десятків років. Був улюбленим бразильцем сбірної тих часів.

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Для мене саме цікаве в цьому що Рівеліно живий.Не чув про нього кілька десятків років. Був улюбленим бразильцем сбірної тих часів.

Та це якийсь тренер воротарів.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Для мене саме цікаве в цьому що Рівеліно живий.Не чув про нього кілька десятків років. Був улюбленим бразильцем сбірної тих часів.

Це інший.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Та це якийсь тренер воротарів.

Тоді зрозуміла кориснисть його думки) Кого він там виховав?

 

elcharro

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Тоді зрозуміла кориснисть його думки) Кого він там виховав?

Зараз тренує воротарів у середняку третього дивізіону ОАЕ)

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя elcharro показать

Тоді зрозуміла кориснисть його думки) Кого він там виховав?

Ну той Рівеліно ще живий.

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Ну той Рівеліно ще живий.

Котрий ще з Пеле грав?

 

Чiжик

Ответ на сообщение пользователя Чiжик показать

Котрий ще з Пеле грав?

Так

 

Olegechek

Мапа сайту Повна версія Оновити