Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Прокляття Лобановського
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя fal30 показать

дніпру 2.2.3.4.5 уе сильно допомогло?

знаєш де руський корабель? Знаєш. от і іди туди.

 

Як ми зруйнували памятники Леніну та Сталіну, так треба зруйнувати міф про Лобановського. Відразу відпишусь,. Ніхто не заперечує , що в ДК збирали всіх кращих футболістів з України. Що всі команди, коли треба було віддавали перемоги та нічі їна користь ДК.. Ми сміємося з москалів, що живуть минулими перемогами. Але чому і ми такі???.

 

Порівнювати Лобановського з сифілітиком... З роботи першого якісь нікчеми отримали зиск, з другого виродка зробили ікону людиноненависницької ідеології. Перший заслуговує на пам'ять та шану, другий заслуговую лише на прокльони.

 
Ответ на сообщение пользователя Хлеба и зрелищ показать

Порівнювати Лобановського з сифілітиком... З роботи першого якісь нікчеми отримали зиск, з другого виродка зробили ікону людиноненависницької ідеології. Перший заслуговує на пам'ять та шану, другий заслуговую лише на прокльони.

Може переїв ти хліба? Порівняння не за життям, не за діями, а за памяттю.. За памятниками.. Не зрозумів. Тоді, на жаль, вибачаюся:)

 

Нічого не міняється:) Безсонов, Лобановський,бубубу....

 

wert

Я вважаю скромно, що не треба гарячкувати.

Треба ще додивитися євро, охолонути.

Перші півтайма на цьому євро були непоганими. Далі буде більше)

 

комми

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Нічого не міняється:) Безсонов, Лобановський,бубубу....

Буряк, Блохін- ото тренери були)

 

комми

ага. Лобановський винуватий...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя комми показать

Буряк, Блохін- ото тренери були)

При комуністах такой хєрні не було.

 

wert

ніколи ми не здихаємся тих конспектів... Після Реброва ще якогось динамівця назначать.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

ніколи ми не здихаємся тих конспектів... Після Реброва ще якогось динамівця назначать.

яких конспектів?

де і коли у вимогах до тренера було написано щоб його благословив ВВЛ?

чи Ребров або Блохін чи Шева отримали збірну бо мали конспекти?

мелете всяку дурню - от оцього треба позбуватись.

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

яких конспектів?

де і коли у вимогах до тренера було написано щоб його благословив ВВЛ?

чи Ребров або Блохін чи Шева отримали збірну бо мали конспекти?

мелете всяку дурню - от оцього треба позбуватись.

Треба раз і назавжди відмовитись від священної традициї ставити тренерами збірної колишніх гравців Динамо. От просто забути це взагалі, як страшний сон. І подивитись нарешті навкруги. Грузини он найшли собі тренера, і в куй не дують, вийшли з групи.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Треба раз і назавжди відмовитись від священної традициї ставити тренерами збірної колишніх гравців Динамо. От просто забути це взагалі, як страшний сон. І подивитись нарешті навкруги. Грузини он найшли собі тренера, і в куй не дують, вийшли з групи.

ну де та традиція є?

Лобановський з неба її підтримує? чи десь у ФФУ є "Заповіт про динамівських тренерів"?

хто заважає Маркевічу стати тренером? - йди бери збірну і впірьод!

чи кому там? - Петраков хоче? ну хай, яшо протів? я за.

чи хто? Анчелоті? ну ок. кскиномось по три гривні і дамо Анчелоті і він люто буде тренувати збірну. хто проти?

я підозрюю що просто у ФФУ (чи що там нині) є БЮДЖЕТ, умовно три лімона в рік на тренера і нормальному тренеру такий бюджет нафік не цікавий, бо йому клуб середнячок відвалить вдесятеро чи в сто разів більше. лишаються тренери, згідні працювати за миску супу. ну вони й працюють.

хочеш, ти йди тренером. обіцяю підтримати))

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

ну де та традиція є?

Лобановський з неба її підтримує? чи десь у ФФУ є "Заповіт про динамівських тренерів"?

хто заважає Маркевічу стати тренером? - йди бери збірну і впірьод!

чи кому там? - Петраков хоче? ну хай, яшо протів? я за.

чи хто? Анчелоті? ну ок. кскиномось по три гривні і дамо Анчелоті і він люто буде тренувати збірну. хто проти?

я підозрюю що просто у ФФУ (чи що там нині) є БЮДЖЕТ, умовно три лімона в рік на тренера і нормальному тренеру такий бюджет нафік не цікавий, бо йому клуб середнячок відвалить вдесятеро чи в сто разів більше. лишаються тренери, згідні працювати за миску супу. ну вони й працюють.

хочеш, ти йди тренером. обіцяю підтримати))

я не знаю хто її підтримує. Але чомусь вона працює. І вже кілька поколінь українських талановитих футболістів були злиті в унітаз тими хранителями манускріптів.

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

я не знаю хто її підтримує. Але чомусь вона працює. І вже кілька поколінь українських талановитих футболістів були злиті в унітаз тими хранителями манускріптів.

які там покоління талановитих?

ці талановиті грали по європах і мали яких хоч тренерів - і де їхні залоті мьячі?

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Треба раз і назавжди відмовитись від священної традициї ставити тренерами збірної колишніх гравців Динамо. От просто забути це взагалі, як страшний сон. І подивитись нарешті навкруги. Грузини он найшли собі тренера, і в куй не дують, вийшли з групи.

грузини зайняли переостаннє місце у відборі. якби не ЛН, вони ніякого Євро не бачили б взагалі. і ніякий Мамардашвілі не допоміг )

а так, було б цікаво подивитися на грузин не в групі з традиційно безголовими турками та немотивованим другим складом портів, а замість України.

 

Эйся Трёп

Зарплата Реброва 1,25 млн евро в год

Зарплата Саньоля 200 тысяч

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

грузини зайняли переостаннє місце у відборі. якби не ЛН, вони ніякого Євро не бачили б взагалі. і ніякий Мамардашвілі не допоміг )

а так, було б цікаво подивитися на грузин не в групі з традиційно безголовими турками та немотивованим другим складом портів, а замість України.

Якби не ЛН, ми б теж Євро не побачили)

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Shepard показать

Зарплата Реброва 1,25 млн евро в год

Зарплата Саньоля 200 тысяч

то це - "прокляття Лобановського"? прокляніть мене, будь-ласка...

 

Mahno

Ответ на сообщение пользователя Mahno показать

то це - "прокляття Лобановського"? прокляніть мене, будь-ласка...

:)

 

Shepard

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

грузини зайняли переостаннє місце у відборі. якби не ЛН, вони ніякого Євро не бачили б взагалі. і ніякий Мамардашвілі не допоміг )

а так, було б цікаво подивитися на грузин не в групі з традиційно безголовими турками та немотивованим другим складом портів, а замість України.

Так, завжди здається що іншим легше. Але до гри, ми також вважали, що з румунами та словаками набрати 6 очок не буде надто складно.

Цілком можливо, що навіть були б ми замість Португалії в тій групі - все одно обісрались би!

 

Sith

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Якби не ЛН, ми б теж Євро не побачили)

Чому? В 2016 же побачили і без ЛН.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Чому? В 2016 же побачили і без ЛН.

Це в контексті того, що грузини зайняли передостаннє місце відбору, і якби не ЛН, то не побачили би Євро в цьому році.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Це в контексті того, що грузини зайняли передостаннє місце відбору, і якби не ЛН, то не побачили би Євро в цьому році.

Ну так же і є ) Ми б і без ЛН грали в плей-офф цього відбору з 3го місця, а грузини б не мали ніяких шансів на ЧЄ.

Не було б ЛН - був би плей-офф третіх місць, як був раніше.

 

toledo

На жаль. ФФУ керує Шевченко. Це ДК. І тренерів зсУ буде підбирати Суркіс. Замкнуте коло... На превеликий жаль...

 
Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Якби не ЛН, ми б теж Євро не побачили)

серьйозно? а як же ми без ЛН на Євро 2016 вийшли? може 3 місця в плейофф виходили?

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Sith показать

Так, завжди здається що іншим легше. Але до гри, ми також вважали, що з румунами та словаками набрати 6 очок не буде надто складно.

Цілком можливо, що навіть були б ми замість Португалії в тій групі - все одно обісрались би!

"ми вважали" - так могли вважати люди, які не дивились матчі румун та словаків у відборі від слова взагалі. до того ж, словаки та румуни традиційно незручні для нас сопи, ми часто їм програвали. серед середняків, це ледь не найнезручніши для нас збірні. так склалося історично. а от португальска тікітака та турецьке абишо без натяка на тактику - історично для нас зручні.

0:3, звісно, не чекав ніхто. як і такої гри від Луніна, який цілком добре відстояв стики.

 

Эйся Трёп

А хто для нас зручні? Іспанія, Італія, Англія, Франція, Німетчина, Нідерланди, Бельгія ой... я? Може Швейцарія або Португалія?

 

Винуватий Сабо! Інфа 145%

 

nataniel

Може нотатки Лобановського розірвали на листочки? Потім склеїли та в не тому порядку. Щось , взагалі, не попало. Потім дали комусь переписати. Я він не дуже освідчений. Наробив кучу помилок??? А потім їх стали вивчати та вчити не найкращі "....фахівці", а ті що ближще до хазяйського столу? От і маємо, те що маємо. Нема перспектив. Нема...

 
  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити