Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Півзахист.
  • Страницы
  • Все
  • 1

Розігрувати постійно біля карного м'яч, та протирати абсолютно всі підбори будь де, це результат роботи тренера. Зіна універсал, може допомогти в центрі, на флангах. Мудрика володіє швидкістю. Та не розумом. Він чудово розірвав центр поля широким кроком при першому голі словакам, але заметушився. Маліновський за голову взявся. Хоча вже не молодий. Аби тренер не тупив. Бачить що схема провалюється, ні, заміни притримує до останнього. Розуміє що воротар на роздоріжжі, ще й психологічно неврівноважений, ні, ставе. Замість пресингу, низький блок

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Є ким компенсувати.

Збірна досить чудово грала без Мудрика, Циганкова. Вже коли травмувався Миколенко, бельгійці втомились. Тому Зіна на фланзі не чудив.

Чудив Зіна, взагалі жах на євро, реально деградація у нього...і страх, страх страх їм керує. Нема руху як раніше,

 

Atlant

Взагалі Зіна для мене саме велике розчарування євро2024

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Взагалі Зіна для мене саме велике розчарування євро2024

Частина гаших вболівальників, можливо, і ти, застигли в думці, що Зінченко - ключовий гравець Арсеналу і що так завжди буде. А так перестало бути досить давно. І приземлення для таких вболівальників виявилося жорстким.

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Частина гаших вболівальників, можливо, і ти, застигли в думці, що Зінченко - ключовий гравець Арсеналу і що так завжди буде. А так перестало бути досить давно. І приземлення для таких вболівальників виявилося жорстким.

Ні, я слідкую за Зіною, в курсі його проблем. Але я не думав що так погано, що навіть в бундеслізі в топ 10 я його не бачу. Жах.

 

Atlant

Позиційно, тактично дуже здав плюс страх

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Позиційно, тактично дуже здав плюс страх

ти боїшся працювати? так от, відкрию тобі страшну таємницю, для Зіни футбол - це звичайна робота, як твоя для тебе. який в біса страх?

 

Эйся Трёп

Хейт ігри Зінченко це щось, чого я не розумію.

У грі з Румунією він був далеко не найгіршим гравцем.

У грі зі Словаччиною він був одним з трьох кращих з Шапаренком і Трубіним.

У грі з Бельгією, він вийшов на 30 хвилин замість Миколенка, і принципово нічого не змінилося.

Звичайно, не можна сперечатися з очікуваннями, а як наслідок, ступенем розчарування в тому, чи іншому гравцеві. Але для мене куди більшим розчаруванням була гра Луніна, Коноплі, Циганкова, Судакова і Довбика на цьому чемпіонаті.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

ти боїшся працювати? так от, відкрию тобі страшну таємницю, для Зіни футбол - це звичайна робота, як твоя для тебе. який в біса страх?

Простий в біса страх взяти на себе відповідальність в конкретному моменті і повести команду вперед. А не грати один крок уперед, два назад.

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Хейт ігри Зінченко це щось, чого я не розумію.

У грі з Румунією він був далеко не найгіршим гравцем.

У грі зі Словаччиною він був одним з трьох кращих з Шапаренком і Трубіним.

У грі з Бельгією, він вийшов на 30 хвилин замість Миколенка, і принципово нічого не змінилося.

Звичайно, не можна сперечатися з очікуваннями, а як наслідок, ступенем розчарування в тому, чи іншому гравцеві. Але для мене куди більшим розчаруванням була гра Луніна, Коноплі, Циганкова, Судакова і Довбика на цьому чемпіонаті.

Першій гол на його совісті також. Со словаками там вже його вина безпосередньо. По румунам...всі грали в лайнофутбол. Перший тайм со словаками теж саме. І тільки з бельгійцами норм. з початку і до кінця.

К Довбику взагалі не маю нічого негативного. Він командний ігрок. Якщо команда грає без флангів та прострілів то Довбику може не багато що робити..

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Першій гол на його совісті також. Со словаками там вже його вина безпосередньо. По румунам...всі грали в лайнофутбол. Перший тайм со словаками теж саме. І тільки з бельгійцами норм. з початку і до кінця.

К Довбику взагалі не маю нічого негативного. Він командний ігрок. Якщо команда грає без флангів та прострілів то Довбику може не багато що робити..

Тобто Ярмоленко, Тимчик і Шапаренко, які втрьох не змогли закрити Гарасліна під час ауту (!) і не дати йому навісити - нормально зіграли у тому моменті, але вся провина на Зінченку, який програв верхову боротьбу Шранцу? Зінченко після того моменту виграв 11 з 11 єдиноборств у матчі, постійно точно віддавав діагоналі на Ярмоленко і зробив гольову, але чомусь це провал?

До Довбика немає претензій? Командний гравець, який жодного нормального пасу не віддав Яремчуку з Бельгією, коли міг у був повинен.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Чудив Зіна, взагалі жах на євро, реально деградація у нього...і страх, страх страх їм керує. Нема руху як раніше,

Руху й не буде, якщо тактика обісранців

 

Olegechek

Були. Мали зіграти краще. Як і решта команди.

Головне розчарування тренерський штаб, на чолі з Ребровим.

 

Симон Изгоев

Мені здається що в оцінці гри Зінченка трохи невірно акценти розставляють вболівальники. Він не витягне команду, він може гарно чи погано зіграти, але ключовим він не буде. Ключовими мають бути Шапаренко,Судаков,Довбик,Яремчук,Мудрик, Бражко. Вони мають випалювати все, тим паче можливості в них є. Всі інші гвинтики(с) ,які мають не зіпсувати і зіграти плюс-мінус на своєму рівні.

Так, хєрово Судаков зіграв, Цига грає, коли грає команда, або дають йому простір і не давлять сильно. Мудрику імхо треба підхід, він по арендам грав все життя і фактично сам собі тренер завжди був, тому і маємо двигун, який гарно працює сам по собі зазвичай.

То ж по суті як на мене ТШ не використав матеріал і помилився в деталях. А скоріш за все так і не визначився як йому грати. Тому і гравців я б сильно не гнобив. Хіба що Стьопу і Сідора. Треба бути мужиками і знати міру. А то Стьопа тільки відійшов від травми і пішов одразу месседжи ганяти, який він повний сил і рветься в збірну.

 

wert

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Тобто Ярмоленко, Тимчик і Шапаренко, які втрьох не змогли закрити Гарасліна під час ауту (!) і не дати йому навісити - нормально зіграли у тому моменті, але вся провина на Зінченку, який програв верхову боротьбу Шранцу? Зінченко після того моменту виграв 11 з 11 єдиноборств у матчі, постійно точно віддавав діагоналі на Ярмоленко і зробив гольову, але чомусь це провал?

До Довбика немає претензій? Командний гравець, який жодного нормального пасу не віддав Яремчуку з Бельгією, коли міг у був повинен.

Ми мабуть різні матчі дивились. Я бачив як діагоналі роздавав Матвієнко на Ярмолу;)

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя wert показать

Мені здається що в оцінці гри Зінченка трохи невірно акценти розставляють вболівальники. Він не витягне команду, він може гарно чи погано зіграти, але ключовим він не буде. Ключовими мають бути Шапаренко,Судаков,Довбик,Яремчук,Мудрик, Бражко. Вони мають випалювати все, тим паче можливості в них є. Всі інші гвинтики(с) ,які мають не зіпсувати і зіграти плюс-мінус на своєму рівні.

Так, хєрово Судаков зіграв, Цига грає, коли грає команда, або дають йому простір і не давлять сильно. Мудрику імхо треба підхід, він по арендам грав все життя і фактично сам собі тренер завжди був, тому і маємо двигун, який гарно працює сам по собі зазвичай.

То ж по суті як на мене ТШ не використав матеріал і помилився в деталях. А скоріш за все так і не визначився як йому грати. Тому і гравців я б сильно не гнобив. Хіба що Стьопу і Сідора. Треба бути мужиками і знати міру. А то Стьопа тільки відійшов від травми і пішов одразу месседжи ганяти, який він повний сил і рветься в збірну.

І хто це повинен робити? Масажист, кухар чи головний тренер?:)

 

Нема роздавача передач, яким, наприклад, був Ротань.. Мотор.. В кращі часи могли повести за собою Коноплянка та Ярмоленко...Всі працюють на себе.

 
Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

Нема роздавача передач, яким, наприклад, був Ротань.. Мотор.. В кращі часи могли повести за собою Коноплянка та Ярмоленко...Всі працюють на себе.

А які досягнення були в часи Ротаня? Скільки асистів, голів за збірну забив Руслан? Щось виграв, переламав з Італією(умовно) матч?

Я може щось забув?

 

wert

Дивлюся ЧЕ і думаю... який же гарний тренер у нас. Ребров- це Гвардбола, це Анчелоті, це Майріньо в кубі.. От ігроки у нас недолугі...

 
Ответ на сообщение пользователя wert показать

А які досягнення були в часи Ротаня? Скільки асистів, голів за збірну забив Руслан? Щось виграв, переламав з Італією(умовно) матч?

Я може щось забув?

Ротань и не всегда основным-то был...

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

Нема роздавача передач, яким, наприклад, був Ротань.. Мотор.. В кращі часи могли повести за собою Коноплянка та Ярмоленко...Всі працюють на себе.

Який до біса Ротань?

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Ротань и не всегда основным-то был...

С лавки раздавал так, что не всякий на поле раздаст...

Ответ на сообщение пользователя wert показать

А які досягнення були в часи Ротаня? Скільки асистів, голів за збірну забив Руслан? Щось виграв, переламав з Італією(умовно) матч?

Я може щось забув?

Не заважай ностальгувати ))

 

toledo

Тоді і травка зеленіша на полі була

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Тоді і травка зеленіша на полі була

... і вода мокріша.

у першому матчі не було захисту, а у третьому не було нападу.

нашім вічно або чогось не вистачає, або щось заважає..

може в мішок і з моста в воду?

 

Mahno

В толедо засуха і трава вигоріла і крокодилам мало води :) :).. Я привів приклад.. Скажу як вам сподобається. Не було Белькевича та Хацкевича.. Задоволені??? Так я про те Що в півзахисті були гарні опорники -руйнівники , а на було гарних будівників атаки.

 
Ответ на сообщение пользователя Адмирал Ельсон показать

В толедо засуха і трава вигоріла і крокодилам мало води :) :).. Я привів приклад.. Скажу як вам сподобається. Не було Белькевича та Хацкевича.. Задоволені??? Так я про те Що в півзахисті були гарні опорники -руйнівники , а на було гарних будівників атаки.

а вони у нас принципово є?

 

Mahno

Румин, болгарін, виграли, програли - а какаяразнітся? Сава-стротєх...

Хто у нас кращий півзахисник- авангард наступальних дій?????

 
  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити