Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Сергій Ребров: "Ми це Євро програли у першому матчі"
Источник: https://m.footboom1.com/pt/foreign/euro2024/1719427589-serhii-rebrov-my-tse-yevro-prohraly-u-pershomu-matchi.html

Ти це евро програв, коли взявся керувати збірною...ю Коли, п..ля, тебе вмовляли цілий рік!! Навіщо?? Бабло??7 Конспекти ще читаються??

 

Сергей Ребров: "Мы это Евро проиграли в первом матче"...

Не мы, а ты...

 

СКАЗОЧНИК

А можно его теперь призвать в штурмовики?... Всех в окопы на передок!

 

СКАЗОЧНИК

А кто теще не тренировал сбу? На моей памяти любимый мною, " из другого турнира" Бессонов.. Не . Ну а че! Для музея ДК! А какие у вас есть варианты? Лужный? Может Каха Каладзе? Все таки почти иностранец.. Правда,

засранец. Но ведь из ДК..

 

Кончаются бывшие из ДК..Может скоро и восход ? украинского футбола? Или опять? Динамовские скрепы?:)

 

Если быть до конца честным, то со словаками тоже не наиграли на победу, спасибо Ш. и Я.

Сборная при Ребрухе проявляет чудеса характера (не помню вообще такого количества камбеков, это не в традициях украинского футбола), НО... надо разобраться если ли тут заслуга тренера

 

Бесплатно

Ответ на сообщение пользователя Бесплатно показать

Если быть до конца честным, то со словаками тоже не наиграли на победу, спасибо Ш. и Я.

Сборная при Ребрухе проявляет чудеса характера (не помню вообще такого количества камбеков, это не в традициях украинского футбола), НО... надо разобраться если ли тут заслуга тренера

А где мы наиграли на победу? Напомни старику. С Исландией??? пля..Но это же даже не Румыния!!!!

 

З сусідньої гілки.

...

Дякуємо команді.

Гра сьогодні показала, що ці хлопці, в футбол, трохи можуть.

Тож, це підверджує дя мене, розуміння того, що у провалі першої гри, винен саме тренер.

Так, виступ на цьому турнірі, загалом не можна назвати як ганебний. Але мені цього замало. Тому мій вердикт саме такій:

- Д,кую, Сергій Станіславовіч за роботу. Ви її не виконали. Ви звільнені.

 

Симон Изгоев

Експеримент Реброва у керма збірної вийшов невдалим. Усі його козири, які він використовував в клубах - грамотна селекція, навчена та дисциплінована команда, якісна контратакувальна гра - все це не працює тут і зараз, в цьому ліміті часу на підготовку та з цим набором гравців. Інших гравців нема. Більше часу теж нема. Дивитись на імпотентну гру сил теж більше нема. Тож дякуємо, але не цього разу.

 

toledo

Мапа сайту Повна версія Оновити