Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Бельгійські вболівальники: "Бельгія намагалася "злити" матч Україні та вилетіти з турніру?" (+Відео)
Источник: https://m.footboom1.com/pt/foreign/newscommon/1719439069-belhiiski-vbolivalnyky-belhiia-namahalasia-zlyty-match-ukraini-ta-vyletity-z-turniru.html

Не знаю, сьогодні у мене склалося відчуття, що я побачив спектакль із дуже поганими акторами. Бельгія точно не прагнула виграти.

---

В мене були ті ж враження по першому тайму. Дуже дивно грала Україна, коли Довбик не віддав елементарний пас на самотнього Яремчука, потім Яремчук замість удару почав віддавати пас і т.д. Поведінка Бельгії теж була дуже дивною. Якась незрозуміла боротьба невдах, які при необхідності вигравати не намагалися виграти.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Не знаю, сьогодні у мене склалося відчуття, що я побачив спектакль із дуже поганими акторами. Бельгія точно не прагнула виграти.

---

В мене були ті ж враження по першому тайму. Дуже дивно грала Україна, коли Довбик не віддав елементарний пас на самотнього Яремчука, потім Яремчук замість удару почав віддавати пас і т.д. Поведінка Бельгії теж була дуже дивною. Якась незрозуміла боротьба невдах, які при необхідності вигравати не намагалися виграти.

Дивився паралельно одним оком румунів. Після першого тайму за грою, якщо б не знав, які з команд влаштовує нічия, подумав би, що саме нас з бельгійцями.

 

Днепровец

Не знаю, що вони на тих відєо побачили...

 

Симон Изгоев

Навіщо такий гидотний матеріал, не мающий ніяких підстав, опубліковувати? Для срачу?

 

МАГ

Это типа нам сливали, сливали, расступались и тормозили, а мы даже в этом случае не смогли забить...

 

СКАЗОЧНИК

Rocco: Было много разговоров по поводу того, что Бельгия также предложит Украине сыграть на ничью. Не знаю, сегодня у меня сложилось ощущение, что я увидел спектакль с очень плохими актёрами. Бельгия точно не стремилась выиграть. Украинцы с отличных позиций почему-то били по центру ворот. К сожалению, правду мы узнаем лет через 40, когда кто-то из этих игроков будет умирать и расскажет, что было на самом деле в этой встрече.

Болелы везде одинаковы - "Ми могли пропустити гол та втратити все.. - що ви з нами зробили?"(С)

....................

Де Брюйне, у свою чергу, розлютився на журналіста, який запитав, що було важливіше для команди: виграти в України і зайняти перше місце, або за будь-яку ціну опинитися в наступному раунді.

- Дозвольте мені поставити вам запитання у відповідь: якби ми пішли до кінця, прагнучи забити гол, і програли б, що ви з нами зробили? Тоді всі були б розчаровані. Ми могли пропустити гол та втратити все...

 

дядя бабай

Просто Бельгія вже давно не топова команда, яку можна було перемагати.

Якби не всі собі не насрали в шорти і зі схвилювання не приймали правильні рішення. Бо хулі, Бельгія топ (меншевартносте мислення), який вже давно не топ, а пересічна команда. Але ж то "наші". Скільки в штани вже срали, важко перелічити. І з Внглією на Євро-2020, і з Італією в домашньому матчі на ЧС-2022. І в купі ще матчів.

Бо хтось, б..дь, там топ. З такою ментатлкою чвертьфінали це максимум, що нам світить. Незналежно від складу збірної.

Бо можна мати чемпіонський характер навіт ьне будучи чемпіонами. А це лохи, які ніколи нічого не добються. Бо їм завжди страшно...Та, бл..дь, уступіть місце тоді тим, хто не боїться.

 

Karpaty1963

Бельгія грала чудово . Команда престарілих пенсіонерів поставила раком молодих перспективних зірок-ребровців .

 

Stepan75ss

Ответ на сообщение пользователя Stepan75ss показать

Бельгія грала чудово . Команда престарілих пенсіонерів поставила раком молодих перспективних зірок-ребровців .

Не прставила

 

Olegechek

Мапа сайту Повна версія Оновити