Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Евро-2024. Англия – Словакия. Прямая трансляция
Источник: /pt/live/400795
Ответ на сообщение пользователя Lekwar показать

Скажи це швейцарцям, австріякам, словакам, грузинам

МЕНЕ розчаровує. А кому мені це казати, я оберу без сторонніх порад, ок?

Тепер цю тяганину ще півчаса дивитись )))

Гол гарний

 

Olegechek

Гарний гол у додадковий час

 

ПБН

Ну все, чемпионский гол, а Белингему ЗМ)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

Тепер цю тяганину ще півчаса дивитись )))

Гол гарний

а пєнальки!?

 

ПБН

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Так. В першу чергу фаворити - ті, від кого чекали видовища, майстерності, якості. Суцільний жах.

Комусь може подобається досягнення словаків, але це ж не футбол. Очі болять таке дивитись

Не можу кинути камінь в огород словаків. В них в країні живе в десятеро менше людей, які в рази бідніші, в них немає таких футбольних академій і гравців за мільйони, вони грають в той футбол, який можуть.

Англія грає в ьакий самий унилий футбол, розрахунок лише на індивідуальні дії, і ось поки писав це спрацювало )

 

Lekwar

Ответ на сообщение пользователя ПБН показать

а пєнальки!?

Словаки втомились

Може без пенальок? )

 

Olegechek

Казав, що не чіпляє ця Англія. Але ні, збрехав. Не можу не переживати за них. Фух

 

toledo

Но, теперь понадежней надо!

Чисто Саутгейтсовские замены - Гомес, Галахер, может Трент.

Бо 2-1 - это сильно разгромная победа будет. А вот 1-1 и проход по пенальти вполне приемлемо)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Так. В першу чергу фаворити - ті, від кого чекали видовища, майстерності, якості. Суцільний жах.

Комусь може подобається досягнення словаків, але це ж не футбол. Очі болять таке дивитись

Мене також не очаровують збірні другого ряду, як деяких. Воеи грають у свою силу - силу збірних другого ряду. Але через провал топів на видноті. Австрія, Швейцарія - нормальні працьовиті команди, але небільше. Про словаків та грузин в цьому контексті взагалі краще не згадувати.

Ех, так близько було... Зараз ще до 90 хвилин оглядання цієї Англії ще 30 хвилин екстра-тайму додаються(

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Lekwar показать

Не можу кинути камінь в огород словаків. В них в країні живе в десятеро менше людей, які в рази бідніші, в них немає таких футбольних академій і гравців за мільйони, вони грають в той футбол, який можуть.

Англія грає в ьакий самий унилий футбол, розрахунок лише на індивідуальні дії, і ось поки писав це спрацювало )

Ну я кажу як абсолютно сторонній вболівальник. Мені ця Словаччина не цікава, і мене мало хвилюють причини їх такої гри. Такі команди дивитись немає бажання. А ту ж Грузію, наприклад, - є бажання.

 

toledo

Но, объективно, чего не отнять, так этого того, что какая же махина Райс. И в Арсенале это ясно, понятно и видно, но в сборной так вообще выделяется

 

Sanjjko

Яка ж краса

 

Olegechek

Ну тепер хочу розтрощення словаків

 

Olegechek

Что творится? Куда? Как? Зачем? Почему? Ой-ой-ой. Это ж совсем не по плану! Срочно Гомеса на левый фланг защиты!

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Мене також не очаровують збірні другого ряду, як деяких. Воеи грають у свою силу - силу збірних другого ряду. Але через провал топів на видноті. Австрія, Швейцарія - нормальні працьовиті команди, але небільше. Про словаків та грузин в цьому контексті взагалі краще не згадувати.

Ну Словаччина для мене то не другий, то третій ряд. Швейцарія та Австрія - то все-таки інший рівень в порівнянні з цим огородом.

Грузія взагалі заштатна команда, але вони намагаються грати в футбол - це хоч дивитись приємно.

 

toledo

Чому судейка не 10 хв

 

Atlant

Ответ на сообщение пользователя Atlant показать

Чому судейка не 10 хв

Тому що водопій

 

Olegechek

Будемо сподіватися, що футбол переможе, і швейцірці пройдуть у півфінал.

 

Днепровец

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Будемо сподіватися, що футбол переможе, і швейцірці пройдуть у півфінал.

Це буде цікаво

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя toledo показать

Ну Словаччина для мене то не другий, то третій ряд. Швейцарія та Австрія - то все-таки інший рівень в порівнянні з цим огородом.

Грузія взагалі заштатна команда, але вони намагаються грати в футбол - це хоч дивитись приємно.

Ну так, другий ряд - це Австрія та Швейцарія. Я просто у відповідь тобі "всунув" відповідь іншому. Щоби двічі не вставати)).

Німці в цілому терпимо. Проти данців навіть нічогенько, нагадували самих себе моментами. Проти іспанців (я думаю, так і буде) може бути цікаво.

До речі словаки команда без негрів

 

Olegechek

Ганебна гра від англійців, звичайно...

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Товарищь Крокодиловъ показать

Ну так, другий ряд - це Австрія та Швейцарія. Я просто у відповідь тобі "всунув" відповідь іншому. Щоби двічі не вставати)).

Німці в цілому терпимо. Проти данців навіть нічогенько, нагадували самих себе моментами. Проти іспанців (я думаю, так і буде) може бути цікаво.

Німці, так здається, ще не ввімкнули високу передачу. З Іспанією буде дуже цікаво подивитись на них.

Взагалі, поки немає цілісного враження по жодному фавориту. Абсолютно не уявляю, хто може виграти це Євро.

 

toledo

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

До речі словаки команда без негрів

як і Рашка з Білорусью, до речі. прагрєсівньіє страньі, хулє. традіцьія!11

 

Эйся Трёп

Ответ на сообщение пользователя Днепровец показать

Будемо сподіватися, що футбол переможе, і швейцірці пройдуть у півфінал.

Та куда там) Сегодня играли будущие чемпионы!)

 

Sanjjko

Ответ на сообщение пользователя Olegechek показать

До речі словаки команда без негрів

Ясен х*й, если они не занимались колонизацией Африки в прошлом. Некоторые так говорят, как будто негры во Франции, Англии, Германии рандомно с неба свалились.

 

MMMMetros

Ответ на сообщение пользователя Эйся Трёп показать

як і Рашка з Білорусью, до речі. прагрєсівньіє страньі, хулє. традіцьія!11

Я цих команд на Євро не бачив

 

Olegechek

Ответ на сообщение пользователя Sanjjko показать

Та куда там) Сегодня играли будущие чемпионы!)

Господи, помилуй!

 

Днепровец

Мапа сайту Повна версія Оновити