Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
Хрести в житті Левана Кенії
Источник: https://m.footboom1.com/pt/foreign/newscommon/04-12-2012-khresty-v-zhytti-levana-kenii.html

Цікава доля у хлопця. Сподіваюсь, що в Карпатах він надовго і зможе сповна реалізувати себе. Удачі, Леване.

 

Лысый перец

Цікаво, а як по-грузинські буде "хай щастить"?

 

Лысый перец

Ответ на сообщение пользователя Лысый перец показать

Цікаво, а як по-грузинські буде "хай щастить"?

წარმატებებს გისურვებთ ))))

(гугл-перекладач завжди допоможе :)

самий шороший трансфер за останні роки на рівні зі штілічом...

 

Romarinho

Ответ на сообщение пользователя Роман Мальчевский показать

წარმატებებს გისურვებთ ))))

(гугл-перекладач завжди допоможе :)

Дякую)) Але чомусь тепер я відчуваю себе ще більшим ідіотом)

 

Лысый перец

касательно Зенита - был слушок, что там не только письмом дело ограничилось. а кто-то из особо патриотичных путинистов на парня с кулаками даже лез.... а игрочила-то шикарный на самом деле может вырасти. похлеще всяких виллианов

 

OnlyVorskla

Ответ на сообщение пользователя OnlyVorskla показать

касательно Зенита - был слушок, что там не только письмом дело ограничилось. а кто-то из особо патриотичных путинистов на парня с кулаками даже лез.... а игрочила-то шикарный на самом деле может вырасти. похлеще всяких виллианов

Ну на счет "всяких виллианов" поспорю. Он не всякий, он один такой в нашей стране, хотя скоро может и перебраться на берега Темзы. Но то что у Левана потенциал ого-го - факт бесспорный.

 

Лысый перец

Ответ на сообщение пользователя Лысый перец показать

Ну на счет "всяких виллианов" поспорю. Он не всякий, он один такой в нашей стране, хотя скоро может и перебраться на берега Темзы. Но то что у Левана потенциал ого-го - факт бесспорный.

поспорю тогда и я, за компанию:) у Виллиана ровно один коронный прием. ОДИН. прокинуть вправо и уйти в центр. потому-то он абсолютно бесполезен в роли правого винга. исполнение стандартов хромает на обе ноги, о каком-либо желании отрабатывать назад вообще промолчу - "а, там есть какой-нибудь Рац, пусть он пашет, дурилка". ИМХО в том числе и поэтому Фернандиньо и Дуглас - куда более интересные активы на продажу. особенно второму надо дергать, пока не засиделся на лавке.

а Виллиану красная цена миллионов десять и куда-нибудь в Спортинг или Сарагосу. в Англии он сдуется мигом. дрыгать ногами - не значит хорошо играть в футбол

 

OnlyVorskla

сподіваюся, що він буде прогресувати, як і усі Карпати. інакше потенціал так і залишиться потенціалом.

ну і, швидше за все, він тут не надовго залишиться, якщо не буде травм

 

OM

Удачі Леван! Так тримати!

 

Fanat

Важко щось казати про Кенію. З одного боку і голи і передачі, а з іншого - пасивність, обмеженість технічного арсеналу як для атакуючого півзахисника і по швидкості один в один він мало кого обганяв. Ну, але ясно - Карпати для нього проміжний етап і ригати на полі він не буде. Потрохи набиратиме форму і як подує вітер з Європи, миттєво рвоне туди. Контракт в нього на 2,5 роки, але на прикладах Авелара і Борхи Гомеса ми вже знаєм чого варті ці папірці.

 

Марче

принаймі цей хлопчниа приїхав грати не продавати себе на відміну від валліана кости та решти ...

 

Romarinho

Хороший придбання Карпат ! Якщо травми обійдуть стороною, то є шанс, що покине Львів до закінчення контракту.

 

Фанат

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Важко щось казати про Кенію. З одного боку і голи і передачі, а з іншого - пасивність, обмеженість технічного арсеналу як для атакуючого півзахисника і по швидкості один в один він мало кого обганяв. Ну, але ясно - Карпати для нього проміжний етап і ригати на полі він не буде. Потрохи набиратиме форму і як подує вітер з Європи, миттєво рвоне туди. Контракт в нього на 2,5 роки, але на прикладах Авелара і Борхи Гомеса ми вже знаєм чого варті ці папірці.

Дозвольте з Вами не погодитися щодо його обмеженості та швидкості. Як на мене, усе навпаки. Стартова швидкість у нього цілком пристойна, ще й зважаючи на те, що три роки він взагалі не бігав. А техніка - ну це вже вибачте, що є, те в нього не забереш. Але найголовніше, це швидкість його мислення. І це вражає найбільше.

 

Р. Ящишин

Думаю, долго в Карпатах не задержится. Но все ровно классно, что поехал в Украину. Лучше играть, чем греть скамейку в Зените. Все таки лучше бы он перешел в Динамо Киев, хотя ничего против Карпат не имею. А так могу только пожелать успехов и побольше побед.

ГИЛОЦАВ ЛЕВАН

 

Bess

Ответ на сообщение пользователя Р. Ящишин показать

Дозвольте з Вами не погодитися щодо його обмеженості та швидкості. Як на мене, усе навпаки. Стартова швидкість у нього цілком пристойна, ще й зважаючи на те, що три роки він взагалі не бігав. А техніка - ну це вже вибачте, що є, те в нього не забереш. Але найголовніше, це швидкість його мислення. І це вражає найбільше.

Ну на те і форум, щоб свою думку викласти. Я в матчі з Ворсклою 10 хвилин спостерігав виключно за Кенією і лишився ним дуже незадоволеним) Але то таке, тут є виправдання: гольова передача. А з Маріуполем Леван взагалі провальний матч видав.

Але він точно не гірший за Голодюка, так що для Карпат це все ж підсилення. І так, може я занадто вже критично про нього написав, але мені хочеться, щоб в Карпатах грали гравці, які дійсно грі віддаються як можуть. А в нас гравців мажорного (хочу граю - хочу нє) типу: Лукас, Штіліч, Богатінов... аж занадто вже як для одної команди.

Пограв би Кенія хоч два-три матчі поспіль з такою самовіддачею як Ксьонз, Даушвілі, Пластун чи Худік - жодних питань до нього не було б, а так...черговий метелик-одноденка.

 

Марче

Ответ на сообщение пользователя Марче показать

Ну на те і форум, щоб свою думку викласти. Я в матчі з Ворсклою 10 хвилин спостерігав виключно за Кенією і лишився ним дуже незадоволеним) Але то таке, тут є виправдання: гольова передача. А з Маріуполем Леван взагалі провальний матч видав.

Але він точно не гірший за Голодюка, так що для Карпат це все ж підсилення. І так, може я занадто вже критично про нього написав, але мені хочеться, щоб в Карпатах грали гравці, які дійсно грі віддаються як можуть. А в нас гравців мажорного (хочу граю - хочу нє) типу: Лукас, Штіліч, Богатінов... аж занадто вже як для одної команди.

Пограв би Кенія хоч два-три матчі поспіль з такою самовіддачею як Ксьонз, Даушвілі, Пластун чи Худік - жодних питань до нього не було б, а так...черговий метелик-одноденка.

Добре, що кожен дивиться на футбол своїми очима. Більше думок. А я хочу у Вас спитати - скількох гравців в українському чемпіонаті Ви назвете, які можуть обіграти воротаря, як це зробив Кенія в матчі з Металістом? Зверніть увагу саме на технічне виконання і швидкість його дій.

А щодо метелика-одноденки та пафосу мажорного... знову мушу Вам заперечити. Я з Леваном особисто спілкувався і не раз. Як і Штіліч він надзвичайно приємна, вихована та культурна людина. Ніякої зверхності, ніякого нахабства. Повірте на слово

 

Р. Ящишин

Сильный игрок. Я очень доволен приобритением Штилича и Кении. Техничные игроки с отличным пасом. Хочется пожелать, чтобы травмы впредь обходили Левана стороной :)

 

VitoFirst

Ответ на сообщение пользователя Р. Ящишин показать

Добре, що кожен дивиться на футбол своїми очима. Більше думок. А я хочу у Вас спитати - скількох гравців в українському чемпіонаті Ви назвете, які можуть обіграти воротаря, як це зробив Кенія в матчі з Металістом? Зверніть увагу саме на технічне виконання і швидкість його дій.

А щодо метелика-одноденки та пафосу мажорного... знову мушу Вам заперечити. Я з Леваном особисто спілкувався і не раз. Як і Штіліч він надзвичайно приємна, вихована та культурна людина. Ніякої зверхності, ніякого нахабства. Повірте на слово

Почнемо з того, що я той фінт не вважаю чимось аж таким надзвичайним, щоб на його основі робити висновок про винятковість Кенії. Навіть не збираюсь шерстити ЧУ, щоб таких людей знайти. Власне, у Карпатах і Ксьонз, і Худоб"як, і навіть, при певному збігу обставин, Кополовець та Озарків могли б зіграти не гірше. Я б, в свою чергу, теж міг звернути вашу увагу, що потенційно ривок Кенії мав би завершитись виходом сам-на-сам, але його легко наздогнали, хоча Леван вийшов на поле тільки за дві хвилини до цього, а решта гравців перебувала на полі майже дві години.

Про мажорність, то я ж не поведінку гравців поза полем характеризував... Тут справа в тому, чи грає футболіст на команду, чи на себе самого. І хоч категорія це досить суб"єктивна, але класифікувати по ній не так і важко при прискіпливій до них увазі. Але, погоджусь, Кенія і Штіліч ще надто мало в Карпатах, щоб остаточно ставити на них якісь ярлики. Тут я поквапився. Але також не хочеться і ейфорії, коли гравець ще далеко того не заслужив.

 

Марче

Перспективний колись гравець... З Пластуном кращі в команді зараз

 

Пармалат

Мапа сайту Повна версія Оновити