Мапа сайту Повна версія
Зробити ставку з мобільного
"Динамо" (З) - "Динамо" (К) 1:1. Весна покажет
Источник: https://m.footboom1.com/pt/foreign/champions_league/04-12-2012--dinamo-z-dinamo-k-1-1-vesna-pokazhet.html
  • Страницы
  • Все
  • 1
Ответ на сообщение пользователя Веселый Рыкун показать

Мдя,игра,конечно,дрянь печальная...

Да уж, для" эстетов от футбола" игра при снегопаде, конечно не глянулась... Тут ДК, перед ними в долгу... )))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя Санело показать

А вообще развал Динамо начался с приглашением легионеров.

Неужели у нас пацаны хуже этих...дуд?

деякі легіонери приносять користь,а так,загалом правда. в нас є багато хлопців,які не гірше тих же Тайво,Арун і інших..

сподіваюсь,після "чистки" прийдуть наші молоді.

 

detochkin

Дуд не просто больше,их армии,а наших дуд-разведгруппа...

 

Уже посмотрел, ДК будет несеяным в ЛЕ.

 

Нанто

Антон,на нашем гесте кто то делал легкую прикидку,до лампочки-сеянный или нет.Налететь с разбегу мона и там и там.

 
Ответ на сообщение пользователя Нанто показать

Уже посмотрел, ДК будет несеяным в ЛЕ.

Оно и лучше, сразу с серьёзного соперника начинать весну... ))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя Веселый Рыкун показать

Антон,на нашем гесте кто то делал легкую прикидку,до лампочки-сеянный или нет.Налететь с разбегу мона и там и там.

В целом да, там больше от удачи зависит.

 

Нанто

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Оно и лучше, сразу с серьёзного соперника начинать весну... ))

Лучше для чего, чтобы вылететь? ) Попадёте на Челси и что тогда? Тем более, если состав сильно обновят, то его надо будет наигрывать.

 

Нанто

Ответ на сообщение пользователя Нанто показать

Лучше для чего, чтобы вылететь? ) Попадёте на Челси и что тогда? Тем более, если состав сильно обновят, то его надо будет наигрывать.

Оптимально так, нам потрібно боротись за другу сходинку в чемпіонаті, а ви з Дніпром плекайте ілюзії і витрачайте сили на виграш ЛЄ.

 

Winkey

Ответ на сообщение пользователя Нанто показать

Лучше для чего, чтобы вылететь? ) Попадёте на Челси и что тогда? Тем более, если состав сильно обновят, то его надо будет наигрывать.

Лучше, для того что бы понять, меняется ли что то кардинально в положительную сторону, после сборов при новом тренере... А на кого попадем, это еще посмотрим... ))

 

Subudai (Киев)

Ответ на сообщение пользователя Winkey показать

Оптимально так, нам потрібно боротись за другу сходинку в чемпіонаті, а ви з Дніпром плекайте ілюзії і витрачайте сили на виграш ЛЄ.

То есть лично ты не хотел бы, чтобы ДК выиграло ЛЕ?

 

Нанто

не сподобалось абсолютно. Велозу, Вуко, Михалик 0,0; Растаман, Тайво 0,1. кого там, крім Коваля, Гармаша і періодами Дуду, Суркіс побачив "б"ющіміся", я не знаю? Міха після цієї гри, такий же задоволений всім, крім результату, як і після гри збірної з греками. Коваль такі пенальті в МЗ брав з зав"язаними очима і зі зв"язаними ногами :(

від матчу приємне: гол Ярмоли і "пилосос, тільки навпаки" (С) ;) від майстрів слова :)

 

Ту-134

Ответ на сообщение пользователя Ту-134 показать

не сподобалось абсолютно. Велозу, Вуко, Михалик 0,0; Растаман, Тайво 0,1. кого там, крім Коваля, Гармаша і періодами Дуду, Суркіс побачив "б"ющіміся", я не знаю? Міха після цієї гри, такий же задоволений всім, крім результату, як і після гри збірної з греками. Коваль такі пенальті в МЗ брав з зав"язаними очима і зі зв"язаними ногами :(

від матчу приємне: гол Ярмоли і "пилосос, тільки навпаки" (С) ;) від майстрів слова :)

А чому ж шановній пан, не враховує погодний форс-мажор, який безумовно мав свій вплив, на перебіг подій у матчі?! ... ))

 

Subudai (Киев)

Не проиграли и ладно. Эксперты даже увидели прогресс в игре, изменения в лучшую сторону. Поверю. Им виднее.

 

Лысый перец

Стас, так треба було взагалі не виходити, сказати що холодно і мокро, результат вже зроблений, 0-3 так 0-3, зато сухі і чисті :) чомусь тим хотілось забити, а нам не дуже. та і нафіга воно нам нада? нафіга той рейтинг клубу, нафіг ті перемоги в Європі ( у нас їх греблю гати), відпустка скоро, новий рік також, розгону від Блохіна однак не уникнути, та і взагіл, кінець світу , кажуть, близько, а ми всі мокрі і грязні ;) я все розумію, причин тут вагони. та ще і болота в першому таймі наробив їхній воротар спеціально для Коваля, Макс грав в першому таймі по чесному - сильно не місив багно, не те що їхній :))))))))))))))

ПС пам"ятаєш як нам не треба було в останньому матчі чемпу вигравати в Іллічівця? а пам"ятаєш як потім соплі розпускали наші "тренери" і Ігорьок, що граємо проти фарм клубів? так от і тут нам перемоги і нафіг не треба по такій погоді, а на весну (та вже і на осінь) відмазка готова, що нам просто з жеребом не повезло, тому будемо чекати наступного року. вже закономірно і прогнозовано, нажаль (((((

 

Ту-134

Ответ на сообщение пользователя Ту-134 показать

Стас, так треба було взагалі не виходити, сказати що холодно і мокро, результат вже зроблений, 0-3 так 0-3, зато сухі і чисті :) чомусь тим хотілось забити, а нам не дуже. та і нафіга воно нам нада? нафіга той рейтинг клубу, нафіг ті перемоги в Європі ( у нас їх греблю гати), відпустка скоро, новий рік також, розгону від Блохіна однак не уникнути, та і взагіл, кінець світу , кажуть, близько, а ми всі мокрі і грязні ;) я все розумію, причин тут вагони. та ще і болота в першому таймі наробив їхній воротар спеціально для Коваля, Макс грав в першому таймі по чесному - сильно не місив багно, не те що їхній :))))))))))))))

ПС пам"ятаєш як нам не треба було в останньому матчі чемпу вигравати в Іллічівця? а пам"ятаєш як потім соплі розпускали наші "тренери" і Ігорьок, що граємо проти фарм клубів? так от і тут нам перемоги і нафіг не треба по такій погоді, а на весну (та вже і на осінь) відмазка готова, що нам просто з жеребом не повезло, тому будемо чекати наступного року. вже закономірно і прогнозовано, нажаль (((((

Саня, не розумію, навіщо саме в цьому матчі щось особливе вимагати від команди... Ну не було б того пенальті і виграли б ми 0-1, що б змінилось у сприйнятті, саме цієї гри?! Як на мене, аж нічого... )) А ось навесні, вже будемо більш вибагливими... ))

 

Subudai (Киев)

Ну що після зими будем бачити нове Динамо? Я вірю в краще.

 

patriot

Стас, не змінилось би абсолютно нічого, крім:

-рейтигну клубу, і потенційно слабших суперників при жеребкуваннях

- престижу клубу і факту того що і вигравати можемо, а не тільки програвати, і пропускати на останніх секундах

- преміальних

-рейтингу країни

- морального стану всіх, кому команда не байдужа

- підтвердження того, що їдемо грати і перемагати, а не № відбувати

- награвання нових комбінацій і звязок в реальних умовах.

десь так.

 

Ту-134

Ответ на сообщение пользователя Ту-134 показать

Стас, не змінилось би абсолютно нічого, крім:

-рейтигну клубу, і потенційно слабших суперників при жеребкуваннях

- престижу клубу і факту того що і вигравати можемо, а не тільки програвати, і пропускати на останніх секундах

- преміальних

-рейтингу країни

- морального стану всіх, кому команда не байдужа

- підтвердження того, що їдемо грати і перемагати, а не № відбувати

- награвання нових комбінацій і звязок в реальних умовах.

десь так.

Що ж можу на це відповісти... В тебе Сашко, дуже вже високі вимоги до команди, яка наразі, знаходиться у процессі змін, майже кардинальних... А престиж, преміальні і таке інше прийде, звичайно прийде, якщо "зірки" гравців, співпадуть з "зіркою" тренера ... ))

 

Subudai (Киев)

Стас, я відпочивати, дуже важким був день. добраніч!!!

 

Ту-134

Ответ на сообщение пользователя Ту-134 показать

Стас, я відпочивати, дуже важким був день. добраніч!!!

Добраніч, колего!

 

Subudai (Киев)

Ни хрена весна не покажет. С 'тренером' Блохиным ловить нечего. А я так понял, шо ОВБ остаётся на весну??

 

Бомбовоз

Всем спокойно ночи, я тоже на боковую.

 

Лысый перец

Плыли, так сказать, плыли...

Эх-хе-хе.

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

А чому ж шановній пан, не враховує погодний форс-мажор, який безумовно мав свій вплив, на перебіг подій у матчі?! ... ))

А что погода для ДМ и ДЗ была разная?

Только одни (хорваты которые) ХОТЕЛИ убиваться за резульатат ВСЕЙ командой, а в ДК убивалось несколько человек....малыш Дуду один из них...

Последний Самурай (Идейе), Растаман, Лесоруб (Тайво)....а ну да..только Милевский, Рафа не выкладываются...я вспомнил...

 

Unity_6

Ответ на сообщение пользователя Subudai (Киев) показать

Саня, не розумію, навіщо саме в цьому матчі щось особливе вимагати від команди... Ну не було б того пенальті і виграли б ми 0-1, що б змінилось у сприйнятті, саме цієї гри?! Як на мене, аж нічого... )) А ось навесні, вже будемо більш вибагливими... ))

Не было бы Коваля было бы 2-1...

 

Unity_6

достаточно ожидаемо.

 

ggwax

Последний мачт года 2010:

ДК-Шериф. Сколько было разговоров о реванше....пшик на выходе....

2011:

ДК-Маккаби (Тель-Авив). Сколько было разговоров о последнем бое, о чести...

2012:

ДЗ-ДК...все по тому же сценарию....

 

Unity_6

Да не о чем говорить. Вчерашнее представление к футболу имело отношение весьма отдаленное.

После паузы посмотрим. И нужна она, кажись, больше Блохину.

 

romaln

Мда..то что транслировали вчера по телеку, футболом назвать трудно. Да и к зимним видам спорта тоже это мало относится.Футбол в декабре в восточной Европе это ... -цензура- .в общем __дец!

Мало того что все катаются как на коньках,по уши в грязи,еще и этот красный мяч,тьфу..красный мяч это как безалкогольное пиво.Кароче,это НЕ футбол!

Похоже пора УЕФА пересматривать календарь соревнований,и подумать нужны ли товарняки сборных осенью, на которые и так многие команды лидеров не вызывают.

 

Bibip

  • Страницы
  • Все
  • 1
Мапа сайту Повна версія Оновити